Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece Anime 634 Tartışma

One Piece Anime serisi'nin tartışma alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
Kullanıcı avatarı
ender019
Favori Manga: One piece ve Naruto
Favori Anime: One piece ve Naruto shippuuden

En son biri gelip luffy tanıdığını söyledi. Daha önceki bölümlerde böyle birini sanki gördüm ya da ben yanlış hatırlıyo olabilirim veya en son gelen adam luffy başkasına benzetti :)
Son gelen sarı saçlı adamı tanıyan var mı?
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

ender019 yazdı:En son biri gelip luffy tanıdığını söyledi. Daha önceki bölümlerde böyle birini sanki gördüm ya da ben yanlış hatırlıyo olabilirim veya en son gelen adam luffy başkasına benzetti :)
O bellamy, skypia arc ından önce luffy tek attıydı hani.

Buda 635;
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=kKYLKbiF0s4[/BBvideo]
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
Kullanıcı avatarı
ender019
Favori Manga: One piece ve Naruto
Favori Anime: One piece ve Naruto shippuuden

Son of Sparda yazdı:
ender019 yazdı:En son biri gelip luffy tanıdığını söyledi. Daha önceki bölümlerde böyle birini sanki gördüm ya da ben yanlış hatırlıyo olabilirim veya en son gelen adam luffy başkasına benzetti :)
O bellamy, skypia arc ından önce luffy tek attıydı hani.

Buda 635;
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=kKYLKbiF0s4[/BBvideo]
eyw saol cvp biraz geç oldu kusura bakma :)
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kilitli

“One Piece Anime” sayfasına dön