Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Oda Taşlama!!

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Outlaw yazdı: 15 Haz 2022 16:08
Tulpar-Byakugan yazdı: 15 Haz 2022 15:59 Kişimoto'ya sövüyorduk ama Oda daha beter hale getirecek böyle giderse..
E bu son sayıyla da getirmediyse artık daha da getiremez fanlara göre. Nika olayı zaten tüy dikmişti, orada Kişimotoyla eşitlendi zaten.
Sen de haklısın, bana göre Wano'da Luffy vs Kaido başladığından beri öyle aslında. Bana Nika bile son olay kadar fazla gelmemişti.
► Spoiler Göster
Bu adamın kafasında One Piece'in ne olduğu bile belli değil belki de...
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Oda ve Kishimoto'nun el ele vererek rushlanmış Bleach'ı an itibariyle 3 büyükler arasında en iyi gözüken seri haline dönüştürmelerini bir Bleach fanı olarak saygıyla karşılıyorum.
Kullanıcı avatarı
Monolith
One Piece
Berserk
Bleach
SnK
Death Note
Claymore
Vagabond
Slam Dunk
Favori Anime: HxH
SnK
Death Note
Naruto
One Piece
Bleach
Code Geass
TTGL

_[Emre]_ yazdı: 15 Haz 2022 19:50 Oda ve Kishimoto'nun el ele vererek rushlanmış Bleach'ı an itibariyle 3 büyükler arasında en iyi gözüken seri haline dönüştürmelerini bir Bleach fanı olarak saygıyla karşılıyorum.
Bleach mi üç büyük arasında en iyisiymiş? Eskiden çok gömülüyordu en zayıfı olarak görülüyordu. Baya kötü bir final yapmıştı. Şimdi aradan zaman geçti diye değere binmesine pek anlam veremiyorum. Naruto ve One Piece her zaman daha iyiydi bence.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Monolith yazdı: 06 Eki 2022 17:28
_[Emre]_ yazdı: 15 Haz 2022 19:50 Oda ve Kishimoto'nun el ele vererek rushlanmış Bleach'ı an itibariyle 3 büyükler arasında en iyi gözüken seri haline dönüştürmelerini bir Bleach fanı olarak saygıyla karşılıyorum.
Bleach mi üç büyük arasında en iyisiymiş? Eskiden çok gömülüyordu en zayıfı olarak görülüyordu. Baya kötü bir final yapmıştı. Şimdi aradan zaman geçti diye değere binmesine pek anlam veremiyorum. Naruto ve One Piece her zaman daha iyiydi bence.
Sorry bro, can't hear you over my Coca Cola ad.

https://www.youtube.com/watch?v=3ixw3ZDGopo
Kullanıcı avatarı
Monolith
One Piece
Berserk
Bleach
SnK
Death Note
Claymore
Vagabond
Slam Dunk
SnK
Death Note
Naruto
One Piece
Bleach
Code Geass
TTGL

_[Emre]_ yazdı: 06 Eki 2022 18:52
Monolith yazdı: 06 Eki 2022 17:28
Sorry bro, can't hear you over my Coca Cola ad.

https://www.youtube.com/watch?v=3ixw3ZDGopo
Verecek cevap bulamadığını düşünüyorum. Bleach'in bu iki seriden üstün olduğunu sanmıyorum. En fazla Naruto ile denk denilebilir ikisininde son arc ve finali kötü çünkü.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Verecek bir cevap zaten yok. One Piece time-skipten beri ne olmak istediğini kendide bilmeyen bir seriye dönüştü. Kishimoto ise 500 bölüm build-up kastığı karakteri çöpe atıp Kaguya diye götten uydurma bir karakter çıkardı . Bleach'ın en azından ilk bakışta başı, ortası ve sonu serinin başından beri düşünülmüş gibi gözüken bir hikayesi ve final villianı var. Animenin dönüşüyle birlikte insanların gerçekleri fark etmesi doğal.

TYBW gayet güzel bir arc bu arada. Sadece bazı kısımların biraz daha sindirilerek işlenmesi gerekiyor ki, bu sorunuda animede çözeceklerini söyledikler.
Kullanıcı avatarı
Monolith
One Piece
Berserk
Bleach
SnK
Death Note
Claymore
Vagabond
Slam Dunk
SnK
Death Note
Naruto
One Piece
Bleach
Code Geass
TTGL

Millette Oda taşlama meraklısı olmuş iyice. Bir zamanlar 3 Büyüklerin en iyisi olarak anılırdı. Wano çok uzadı diye soğudu insanlar. Aslında arka arkaya tüketince ne kadar iyi bir arc olduğu daha iyi anlaşılıyor. One Piece benim için zirvede kalacak her zaman. Bir daha bu çapta bir eser çıkarabileceğini sanmıyorum Japonların.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Bence sorun wanoda değil nika çıktı mertlik bozuldu.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Monolith yazdı: 08 Eki 2022 17:39 Millette Oda taşlama meraklısı olmuş iyice. Bir zamanlar 3 Büyüklerin en iyisi olarak anılırdı. Wano çok uzadı diye soğudu insanlar. Aslında arka arkaya tüketince ne kadar iyi bir arc olduğu daha iyi anlaşılıyor. One Piece benim için zirvede kalacak her zaman. Bir daha bu çapta bir eser çıkarabileceğini sanmıyorum Japonların.
Şunu bir Japon duysa ne cevap verirdi acaba. Lel. Millet Oda taşlama meraklısı olmadı, sen geldiğin günden bu yana Oda'nın müritliğini yapıyorsun. Yoksa bu forumda hala en çok One Piece tartışılıyor gerek admini, gerek ben, gerek diğer üyeleri tartışma konularını açıyoruz. Yorumluyoruz fikirlerimizi paylaşıyoruz. Elbette eleştireceğiz de, ki son zamanlar eleştirmeye çok müsait. Senin gibi müritlik yapmıyoruz diye taşlama meraklısı olmuş olmuyoruz. Zamanında diğer seriler nasıl eleştirildiyse One Piece de eleştiriliyor olay o.
Resim
Kullanıcı avatarı
Monolith
One Piece
Berserk
Bleach
SnK
Death Note
Claymore
Vagabond
Slam Dunk
SnK
Death Note
Naruto
One Piece
Bleach
Code Geass
TTGL

Outlaw yazdı: 08 Eki 2022 19:49
Monolith yazdı: 08 Eki 2022 17:39 Millette Oda taşlama meraklısı olmuş iyice. Bir zamanlar 3 Büyüklerin en iyisi olarak anılırdı. Wano çok uzadı diye soğudu insanlar. Aslında arka arkaya tüketince ne kadar iyi bir arc olduğu daha iyi anlaşılıyor. One Piece benim için zirvede kalacak her zaman. Bir daha bu çapta bir eser çıkarabileceğini sanmıyorum Japonların.
Şunu bir Japon duysa ne cevap verirdi acaba. Lel. Millet Oda taşlama meraklısı olmadı, sen geldiğin günden bu yana Oda'nın müritliğini yapıyorsun. Yoksa bu forumda hala en çok One Piece tartışılıyor gerek admini, gerek ben, gerek diğer üyeleri tartışma konularını açıyoruz. Yorumluyoruz fikirlerimizi paylaşıyoruz. Elbette eleştireceğiz de, ki son zamanlar eleştirmeye çok müsait. Senin gibi müritlik yapmıyoruz diye taşlama meraklısı olmuş olmuyoruz. Zamanında diğer seriler nasıl eleştirildiyse One Piece de eleştiriliyor olay o.
Japonya'da en çok satan ve sevilen serilerdendi One Piece yıllarca. Şu an eski performansında olmasa da hala total satışta kendisini geçebilmiş bir eser yok. Yani bir Japon bunu duysa karşı çıkmaz gayet saygın bir eser orada One Piece buraya kıyasla. Eleştirilemez demiyorum zaten benimde begenmedim noktalar oluyor ama çöpe döndüğünü de düşünmüyorum. OP kadar duyguyu iyi aktaran, geniş bir evreni olan, senaryosu bu kadar merak ettirici olan kaç tane eser çıkmış bugüne kadar? 25 senedir okurlarını düşünerek çiziyor bu adam. Saygıyı da hak ediyor kim ne derse desin.

“One Piece Manga” sayfasına dön