Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

OnePiece 970 Tartışma / 971 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Rezalet. Savaş diye bir şey zaten OP'de yıllardır yok onu geçtim de, anlatım şekli o kadar kötü ki. Paneller bomboş bildiğin.
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Uzun zaman sonra keyifle okuyorum OP tartışmalarını. Fikrime yakın uzak her mesajı okumak ayrı zevkli. Tabi ki Sanji fanları hariç.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Ryuuma yazdı: 03 Şub 2020 23:04 Tabi ki Sanji fanları hariç.
Konu Dışı
😢
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Ryuuma yazdı: 03 Şub 2020 23:04 Uzun zaman sonra keyifle okuyorum OP tartışmalarını. Fikrime yakın uzak her mesajı okumak ayrı zevkli. Tabi ki Sanji fanları hariç.
Yapma hocam yav iyi insanlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Temiz dövüşmek...
Adil olmamak...
Kaido yenilmesi...
Oden’in yenilmesi...
Ne kadar boş lakırtılar bunlar amk.
Oden’in Kaido kadar güçlü olmasında ne gibi absürdlük olabilir. Adam zaten felaket güçlü başladı. Üstüne Edward ve Rover ile takıldı. Gücüne güç kattı. Yenmesi de yenilmesi de gayet doğal.
Ama bunu bilemeyeceğiz. Çünkü bu bir birebir dövüş değildi.
Her toplu savaş sonrası aynı terhane.
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Deadman Wonderland,
İletişim:

Sağ Kaidou’nun ilk tanıtıldığı panelde uyardım. Çoşmayın dedim. Shanks, Kaido, BigMom, Teach... bunlar hiç bir zaman
Roger, Edward ve Dragon(tahmin) kadar güçlü olamayacaklar. Bu hikeyenin zirvesinde bu 3 adam var. Sence, bence ya da onca bir sürü fikir üretilebilir ama bu fikirlerin hepsi fikir olarak kalacak.
Şu ana kadar Wano’yu seviyorum iyi gidiyor. 3 yok sonra ilk kez OP bölümü bekliyorum amk.
Sadece çok büyük bir kaçamak var ve bu durum çok can sıkıcı ben en azından 3 chapter, ilkinde Roger’ın üstün olduğu diğerinde Edward’ın üstün olduğu ve sonuncunda kafa kafaya gümbür gümbür bir dövüş beklerdim.
Çok kaçamak ve korkakça geçti orayı
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

oZzIiI yazdı: 11 Şub 2020 12:42 Temiz dövüşmek...
Adil olmamak...
Kaido yenilmesi...
Oden’in yenilmesi...
Oden’in Kaido kadar güçlü olmasında ne gibi absürdlük olabilir. Adam zaten felaket güçlü başladı. Üstüne Edward ve Rover ile takıldı. Gücüne güç kattı. Yenmesi de yenilmesi de gayet doğal.
Lakirti falan degil, temiz bir dovus ile ne oldugunu gorebilirdik ama artik elimizde sorularla kaldik sadece. Ben de dahil bircok kisinin tatmin ve hosnut olmamasi normal. Sen arctan memnun olabilirsin ama olan bitenden memnun olmayanlari ya anlamaya calis ya da saygi cercevesi icinde yorumla.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Yalnız Beyazsakal korsanlarıyla Oden + 9 Kızıl Kın'ın yenilme olayı birbirinin aynısı. Az özgün bir şeyler yapsaydın amk.
Resim
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Oden'in hikayesi olduğu için dikkatleri Roge ve BeyazSakal'ın üstüne çekmek istememesi doğal. İkisinin dövüşünü göstermesi demek seride güç dengesini açığa çıkarması da demek olabilir. Madara-Hashirama örneğinde olduğu gibi. Bu da bundan sonraki her dövüşte bir kıyaslama yapma fırsatı oluşturacaktır insanlara. Oda bu tip ince detayları düşünen biri bence.
Ya da sikerün ne uraşacağım koskoca dövüşü çizmekle de demiş olabilir Oda bu :).

O değil de 2 hafta geçti hala yeni bölüm yok ortalarda.

@Outlaw

"Yalnız Beyazsakal korsanlarıyla Oden + 9 Kızıl Kın'ın yenilme olayı birbirinin aynısı. Az özgün bir şeyler yapsaydın amk."

Hacı adam bütün arcları bile aynı şekilde işliyor. Bu konuda çok fazla birşey beklememek lazım. Misal Shank, Luffy'yi korsan yapan hasır şapkayı veren kişi. Ama bunca senedir adamla ilgili hiçbir hikaye vermedi Oda.
Resim
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Deadman Wonderland,
İletişim:

ugur_tatli yazdı: 11 Şub 2020 16:40
oZzIiI yazdı: 11 Şub 2020 12:42 Temiz dövüşmek...
Adil olmamak...
Kaido yenilmesi...
Oden’in yenilmesi...
Lakirti falan degil, temiz bir dovus ile ne oldugunu gorebilirdik ama artik elimizde sorularla kaldik sadece. Ben de dahil bircok kisinin tatmin ve hosnut olmamasi normal. Sen arctan memnun olabilirsin ama olan bitenden memnun olmayanlari ya anlamaya calis ya da saygi cercevesi icinde yorumla.
Basbaya pürü pak lakırtı!
Temiz bir dövüş ne demek?
Ringe çıkmış boksör mü bunlar?
Kaido gayet başarılı bir planla Oden’i sikti!
Birebir dövüşün sonunda kazanıp kazanamayacağı belli olmayan biri neden birebir bir dövüşe girsin.
Arc’ı beğenmemiş olmanıza laf söylediğimi hatırlamıyorum.
Yorumları eleştirdiğim nokta güç dengeleri konusundaki yanlışlarınız.
Kimseye de saygısızlık yapmadım
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön