Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 966 Tartışma / 967 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölümü Nasıl Buldunuz?

Çok Güzel
7
70%
Güzel
2
20%
Ortalama
1
10%
Kötü
0
Oy yok
Çok Kötü
0
Oy yok

Toplam oy: 10
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

*UnforgiveN* yazdı: 20 Ara 2019 13:10 Ya uğur siktiri boktan serilere gidip düzgün mesajlar yazıp sonra Sonra OP bölümüne gelip abuk sabuk konuşuyorsun ya cidden çok can sıkmaya başladı. Bu kadar güzel bir bölümde bile boş yapıyorsunuz amk. Şu siteye girme nedenimiz OP kaldı onun da içine ediyorsunuz hacılar. Bölüm ile ilgili konuşmayacaksanız yorum yapmayın bari.
?!

Rayleigh'nin kendisi soyledi Roger sesler duyuyordu diye Robin sordugunda. Sen unuttuysan benim sucum degil. 3. bir cevirmen sahis var diye cevap verebilirdi.
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Wb ve roger’ın denk olması şaşırılacak bişey değil de tayfalara şaşırdım ben. Ama pek ciddi savaşmış gibi de değiller. Adanın halinden belli.

Ben oden’i hala sevemedim. En azından roger ve wb’yi görmek güzel oldu.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Wb ve Rogerin dost olmasını ben çok sevdim açıkçası safi bir düşmanlıktan ziyade böylesi güzel. :)

Bir de bu arada rogerin 1 yıllık ömrü kalması olayı çok ilginç nasıl bir hastalık bu kardeşim?
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Bu sayıda bariz gösterilenlerin yanı sıra en çok dikkatimi çeken şey Teach'in uyumaması ve canavar denmesi oldu. Oradan nereye bağlanacak merak ediyorum. Ayrıca Shanks vs Teach geriliminin de taa çok öncelere dayandığını göstermiş oldu böylece.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Teach'in uyumaması büyük ihtimal birden fazla meyve yiyebilmesi ile aynı sebepten. Tahminim içinde magazinede çizilen iki kız kardeşini barındırıyor ve bu şekilde dönüşümlü olarak Teach'in bedenini kullanıyorlar.
► Spoiler Göster
ugur_tatli yazdı: 20 Ara 2019 10:44 Hani Roger ses mes duyuyordu da okuyup yaziyordu bu yazilari? :D
Seninle bu konuyu Discordda tartışmıştık hatırlarsan :evil: Tarık demişti bir buçuk yıl önce Oden vardı o yazmıştır diye.
_[Emre]_ yazdı: 20 Ara 2019 14:07
Bölümler de sürekli taşşak muhabbetinin dönmesinin sebebi Oden'den herkesin tiksinmesi.
+1 şişme balon ya :lol:
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Geçen hafta "Orgy" muhabbeti yapıldı ondan önceki hafta da "motor". Bu hafta da salağa yatar yorumlar okuyunca dile getirmek istedim. Hata bende ark. lar siktir olup gitmek lazım bu siteden artık. Sonra İsmail e sayarsınız siteyi bu hale getirdin diye :)
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

*UnforgiveN* yazdı: 21 Ara 2019 19:37 Geçen hafta "Orgy" muhabbeti yapıldı ondan önceki hafta da "motor". Bu hafta da salağa yatar yorumlar okuyunca dile getirmek istedim. Hata bende ark. lar siktir olup gitmek lazım bu siteden artık. Sonra İsmail e sayarsınız siteyi bu hale getirdin diye :)
1.si ne motorundan bahsediyorsun anlamiyorum.

2.si tasak muhabbeti yaptigim yok. Ac bak mangada ne yaziyor.
https://www.mangareader.net/one-piece/507/7
He had the power to hear the voice of "all things". diyor Robin'e Roger'in nasil bu yazilari okuduguyla alakali
https://www.mangareader.net/one-piece/507/4

3.su olarak, gemide nasil zaman gecer cocuk yapmazsan cevabina attigim bir mesaj sana aylardir one piece bolumunu trollemisim gibi gozuktuyse aylardir bu sitede ne yapip ettigimden haberin yok demektir.

Siteden ayrilacaksan serbestsin ama bunu olmayan sebeplerden baskalarina saldirarak yapma. Isimin gucumun arasinda sitede haftalik tartisma konulari acip en az bir cevap veriyorken bana bu tavirla saldirman sacmalik.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Çok narinleştiniz beyler. Teachin 3. meyve olayının 3 kardeş çıkması çok ilginç olur fakat 3 farklı karakter hiç görmüyoruz hep aynı şerefsiz teach.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Oda'nın yeni yıl mesajı(Spoiler içerebilir)
► Spoiler Göster
????
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Climax olayi zaten belli de (su flashback bitsin geriye sadece Bigmom&Kaidou vs bizimkiler kalafek) bu climax hic kisa surecek diye dusunmuyorum.

Daha Nekomamushi ve Inuarushi'nin dolunay formlari var gormedigimiz, Marco var, bizim tayfadakiler de dovuste yer alacaktir, adini hatirlamadigim dovuse hazir bir dunya samuray var. Hepsi boy gosterecektir.
Kinemon yine birsey yapamazsa utansin artik lakabindan. Tanitildigindan beri elinden bir is gelmedi.
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön