Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 955 Tartışma / 956 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölümü nasıl buldunuz

Çok İyi
6
86%
İyi
1
14%
Normal
0
Oy yok
Kötü
0
Oy yok
Çok Kötü
0
Oy yok

Toplam oy: 7
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

_[Emre]_ yazdı: 13 Eyl 2019 14:14 Zenci olunca kılıç level atlıyor kısacası. XKKSSKSKSKSKSLSLSL.
Oda'da da mı PC'cilere yanlıyor diyorsun yani?
Resim
Kullanıcı avatarı
urux
Favori Manga: One piece, Naruto, Bleach.
Favori Anime: One piece, Naruto, Bleach.

_[Emre]_ yazdı: 13 Eyl 2019 14:14 Zenci olunca kılıç level atlıyor kısacası. XKKSSKSKSKSKSLSLSL.

Yani 3. seviye 2'ye, 2. seviye de 1'e çıkıyor. Muhtemelen bütün 1. seviye kılıçlar siyah.
Verdiği kılıçta siyahtı. Ama 2. seviyedeydi. Bütün siyah kılıçlar 1. seviye değil.
Mihawk'ın kılıçta siyah.
Lakin kılıcı siyah yapmak seviyesini arttırıyor dediğin gibi. Enma beyaz olmasına rağmen 2. seviyede. Yani siyah olursa 1. seviye olacak.
Opensource forever
Kullanıcı avatarı
Dizzy
Favori Manga: One piece
Favori Anime: One piece

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 13 Eyl 2019 12:14 Zoro bi kılıç verdi bi kılıç mı aldı simdi ne bu kardaş.
Reis,kızı da(Hiyori'yi) aldı Zoro,yeter ona bunlar :D
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

urux yazdı: 13 Eyl 2019 18:12

Yani 3. seviye 2'ye, 2. seviye de 1'e çıkıyor. Muhtemelen bütün 1. seviye kılıçlar siyah.
Verdiği kılıçta siyahtı. Ama 2. seviyedeydi. Bütün siyah kılıçlar 1. seviye değil.
Mihawk'ın kılıçta siyah.
Lakin kılıcı siyah yapmak seviyesini arttırıyor dediğin gibi. Enma beyaz olmasına rağmen 2. seviyede. Yani siyah olursa 1. seviye olacak.
Ben bütün siyah kılıçlar 1. seviyedir demedim ki zaten. 1. seviye kılıçların hepsi siyahtır dedim.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Beyler biriniz bana zoro ne etti anlatabilir mi? Bi özel kılıcı verdi herhalde o samurayın kılıcını başka kılıç verdiler buna. Ben mi yanlsı anladım
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 16 Eyl 2019 21:26 Beyler biriniz bana zoro ne etti anlatabilir mi? Bi özel kılıcı verdi herhalde o samurayın kılıcını başka kılıç verdiler buna. Ben mi yanlsı anladım
Aynen öyle. Ryuuma’nın kara kılıcı bu ülke için kutsal hazine diye kılıcı geri vermek istemediler zoroya. Zoro “o kılıcı bırakmam benim o” deyince kız kara kılıç yerine odenden kalan kılıcı zoro’ya vermeyi teklif etti. Zoro da kabul etti.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

byakusharinnegan yazdı: 16 Eyl 2019 22:57
Diabolus Ipsum Amans yazdı: 16 Eyl 2019 21:26 Beyler biriniz bana zoro ne etti anlatabilir mi? Bi özel kılıcı verdi herhalde o samurayın kılıcını başka kılıç verdiler buna. Ben mi yanlsı anladım
Aynen öyle. Ryuuma’nın kara kılıcı bu ülke için kutsal hazine diye kılıcı geri vermek istemediler zoroya. Zoro “o kılıcı bırakmam benim o” deyince kız kara kılıç yerine odenden kalan kılıcı zoro’ya vermeyi teklif etti. Zoro da kabul etti.
Ryuumanın kılıcını vermeyecekti. Bugün kılıcını veren yarın götünü verir.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 18 Eyl 2019 17:48
byakusharinnegan yazdı: 16 Eyl 2019 22:57
Ryuumanın kılıcını vermeyecekti. Bugün kılıcını veren yarın götünü verir.
Daha verdiği yok aslında. Sadece tamam dedi. Belki Ryuma kılıcı bana verdi falan diye ileride anlatırsa o da kalabilir onda.
Resim
byakusharinnegan
Favori Anime: naruto

Şimdiki kılıcı daha iyi oldu. Daha güçlü değilse bile kara değil bu. Karardığında ryuuma’nınkini geçebilir. Çocukluğundan kalan kılıç da öyle ama o aynı kalır manevi değerinden dolayı falan.

Lanetli kılıcı zayıf kaldı o değişse iyi olurdu aslında. Biri o kılıcı kırsa da bahanesi olsa bari diyeceğim ama mihawk’ın “kılıcına gelen bi çiziği bile onuruna leke olarak düşün” lafından sonra zoro böyle bi durumda intihar eder herhalde. Belki uzun burunlu adam bişey yapar lanetli kılıca.

Zoro wano’da çok önemli bişey yaptığında wano halkı shuusui’yi hediye olarak geri verebilir zoro’ya. Daha fazla hakeden de yok zaten ryuuma’nın kendisi vermiş kılıcı.
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön