Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 951 Tartışma / 952 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

byakusharinnegan yazdı: 16 Ağu 2019 14:20
Tulpar-Byakugan yazdı: 16 Ağu 2019 12:52 Bu hafta manga yok mu çıkmadı hala hiçbir seri.
Cezalardan dolayı spoiler veremiyorlar artık. Erken geliyordu normalde. Bu sefer beklemek zorundayız biraz.

İstersen raw okuyabilirsin. Ben okudum.
Anladım. Bundan sonra hep bu şekilde mi olacak?
Kalitesi kötü değilse link verebilir misin hocam?
Resim
byakusharinnegan
Favori Anime: naruto

Tulpar-Byakugan yazdı: 16 Ağu 2019 14:38
Tulpar-Byakugan yazdı: 16 Ağu 2019 12:52 Bu hafta manga yok mu çıkmadı hala hiçbir seri.
Cezalardan dolayı spoiler veremiyorlar artık. Erken geliyordu normalde. Bu sefer beklemek zorundayız biraz.

https://manamoa.net/bbs/board.php?bo_ta ... id=1750401

Hep böyle mi olur bilmiyorum. Küçük küçük çeviri atanlar var yine. Bi yolunu bulurlar bence.

Bildiğim çeviriler:

Big ve kaido arasında “prometheus ve zeus yokken bana denk değilsin” tarzı bi konuşma geçiyor. Bütün gece savaşmışlar. Chopper vürusu kolayca iyileştirmiş, otama gardiyanı uysallaştırıp queen’e yalan söylettirmiş, zoro ve hırsız birbirlerini öldürmek istemiyor ve kawamatsu araya giriyor.

Çevirileri bi arkadaş söyledi bana. Korsanfanda görmüş o da.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

byakusharinnegan yazdı: 16 Ağu 2019 15:00
Tulpar-Byakugan yazdı: 16 Ağu 2019 14:38

https://manamoa.net/bbs/board.php?bo_ta ... id=1750401

Hep böyle mi olur bilmiyorum. Küçük küçük çeviri atanlar var yine. Bi yolunu bulurlar bence.

Bildiğim çeviriler:

Big ve kaido arasında “prometheus ve zeus yokken bana denk değilsin” tarzı bi konuşma geçiyor. Bütün gece savaşmışlar. Chopper vürusu kolayca iyileştirmiş, otama gardiyanı uysallaştırıp queen’e yalan söylettirmiş, zoro ve hırsız birbirlerini öldürmek istemiyor ve kawamatsu araya giriyor.

Çevirileri bi arkadaş söyledi bana. Korsanfanda görmüş o da.
Teşekkür ederim ama Koreceymiş ya hiç okumayım, tadı kaçmasın :D Umarım hp böyle olmaz. Eskiden çarşamba geliyoru cumaya kaydı, şimdi daha da sonrasına. Bakalım...
Resim
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön