Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One piece 950 tartisma/951 öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Teso canga
Favori Anime: Db

https://readms.net/r/one_piece/950/6069/1?mobile=1
Telefonda giriyorum o yuzden linki duzgun ekliyememis olabirim bu arada bölüm cikali 3 gün olmus konuyu ben aciyorum ah nerde o eski mangaturk.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Benim bölümün çıktığından bile haberim yok lan. Alışmışız, takıldığım manga okuma sitesinde yeni bölüme denk gelemeyince ve burda da konusunu göremeyince, heralde yine ara verdi gavat dedim. LŞSDKSAŞLKSAŞKLSKŞASAŞDSLAK.

Açıkçası bölümü yorumlayayım diyorum ama bölüm de ilgimi çeken tek bir kısım dahi olmadı. Klasik OP romantizmi işte, Zoro'nun " Shusui'nin değerini anlaması" ne manaya geliyor onu anlamadım ve bu biraz ilgimi çekti sadece.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

_[Emre]_ yazdı: 28 Tem 2019 02:54 Benim bölümün çıktığından bile haberim yok lan. Alışmışız, takıldığım manga okuma sitesinde yeni bölüme denk gelemeyince ve burda da konusunu göremeyince, heralde yine ara verdi gavat dedim. LŞSDKSAŞLKSAŞKLSKŞASAŞDSLAK.

Açıkçası bölümü yorumlayayım diyorum ama bölüm de ilgimi çeken tek bir kısım dahi olmadı. Klasik OP romantizmi işte, Zoro'nun " Shusui'nin değerini anlaması" ne manaya geliyor onu anlamadım ve bu biraz ilgimi çekti sadece.

Kara kılıç olmasından ötürüdür.
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

İyi bölümdü, biraz biraz Wano'daki her yerde tayfanın maceralarını gösterdiler. Bu kara kılıç meselesi ne acaba? Mihawk'ın da "dünyanın en güçlü kara kılıcı" dediği Yoru da bir kara kılıç. Kılıçlarla ilgili bir bölüm yapsalar çok iyi olacak. Mangada değilse de animedeki "En Üstün 12 Kılıç" , "En Güçlü 21 Kılıç" ve "En İyi 51 Kılıç" olayını bir açıklasalar çok iyi olur en azından en üstün ve en güçlüler için bir bölüm yapmaları şart. Zoro'nun bu kılıçlardan birini alıp almayacağını bilmiyoruz. Zoro'ya Power Up gelecekse Shodai Kitetsu'yu alması lazım.
Kullanıcı avatarı
urux
Favori Manga: One piece, Naruto, Bleach.
Favori Anime: One piece, Naruto, Bleach.

İt@chi_Uchih@_27 yazdı: 30 Tem 2019 22:54 İyi bölümdü, biraz biraz Wano'daki her yerde tayfanın maceralarını gösterdiler. Bu kara kılıç meselesi ne acaba? Mihawk'ın da "dünyanın en güçlü kara kılıcı" dediği Yoru da bir kara kılıç. Kılıçlarla ilgili bir bölüm yapsalar çok iyi olacak. Mangada değilse de animedeki "En Üstün 12 Kılıç" , "En Güçlü 21 Kılıç" ve "En İyi 51 Kılıç" olayını bir açıklasalar çok iyi olur en azından en üstün ve en güçlüler için bir bölüm yapmaları şart. Zoro'nun bu kılıçlardan birini alıp almayacağını bilmiyoruz. Zoro'ya Power Up gelecekse Shodai Kitetsu'yu alması lazım.
Kılıç meselesini Wano da açıklama ihtimalleri yüksek. O Tama ya bakan uzun burunluda önemli bir kılıç ustası herhalde.
Opensource forever
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

urux yazdı: 31 Tem 2019 00:08
İt@chi_Uchih@_27 yazdı: 30 Tem 2019 22:54 İyi bölümdü, biraz biraz Wano'daki her yerde tayfanın maceralarını gösterdiler. Bu kara kılıç meselesi ne acaba? Mihawk'ın da "dünyanın en güçlü kara kılıcı" dediği Yoru da bir kara kılıç. Kılıçlarla ilgili bir bölüm yapsalar çok iyi olacak. Mangada değilse de animedeki "En Üstün 12 Kılıç" , "En Güçlü 21 Kılıç" ve "En İyi 51 Kılıç" olayını bir açıklasalar çok iyi olur en azından en üstün ve en güçlüler için bir bölüm yapmaları şart. Zoro'nun bu kılıçlardan birini alıp almayacağını bilmiyoruz. Zoro'ya Power Up gelecekse Shodai Kitetsu'yu alması lazım.
Kılıç meselesini Wano da açıklama ihtimalleri yüksek. O Tama ya bakan uzun burunluda önemli bir kılıç ustası herhalde.
İsim yapmış efsanevi kılıçları yapan Kitetsu'nun torunuymuş O-Tama'ya bakan kişi. Adı da Hitetsu'ydu. Bu adam da bir kılıç üstadı galiba. Benim bildiğim kadarıyla Shodai Kitetsu en iyi kılıçmış en üstün 12 kılıçtan biri. Diğerleri Mihawk'taki Yoru, Beyaz Sakal'ın elindeki bir de Shanks'ın elindeki kılıç en üstünler sınıfından.

Shanks vs Beyaz Sakal mücadelesinde Shanks belindeki kılıcı çekerken kılıç parlıyor orada shanks bir şeyler söylüyordu. Beyaz Sakal'da beni korkutmaya yetmez ben Beyaz Sakal'ım diye saldırıyordu.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

İt@chi_Uchih@_27 yazdı: 31 Tem 2019 12:28
urux yazdı: 31 Tem 2019 00:08
İsim yapmış efsanevi kılıçları yapan Kitetsu'nun torunuymuş O-Tama'ya bakan kişi. Adı da Hitetsu'ydu. Bu adam da bir kılıç üstadı galiba. Benim bildiğim kadarıyla Shodai Kitetsu en iyi kılıçmış en üstün 12 kılıçtan biri. Diğerleri Mihawk'taki Yoru, Beyaz Sakal'ın elindeki bir de Shanks'ın elindeki kılıç en üstünler sınıfından.

Shanks vs Beyaz Sakal mücadelesinde Shanks belindeki kılıcı çekerken kılıç parlıyor orada shanks bir şeyler söylüyordu. Beyaz Sakal'da beni korkutmaya yetmez ben Beyaz Sakal'ım diye saldırıyordu.

VAy babayn gömüğü.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön