Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 949 Tartışma / 950 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kilitli

Bölümü nasıl buldunuz

Çok İYİ
1
14%
İYİ
4
57%
Orta
1
14%
Kötü
1
14%
Çok Kötü
0
Oy yok

Toplam oy: 7
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Kötü bölüm. Anladık icatlar yapmışsınız da iki haftadır aynı şeyi anlatmaktaki lüzum ne?
Resim
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

Çok iyi bölümdü, Luffy'nin adanmışlığına bittim resmen. Udon'u fethettiler sonunda artık olayların seyri değişmeye başlayacaktır. Kaido öğrenince ne yapacak acaba? Bu hışımla Big Mom'u öldürebilir.

O-Tama'nın gardiyanları yanlarına çekeceği muhtemel. Kid'in içli içli bakışı da iyiydi. En iyi müttefikin Luffy olacağını anlamış olabilir.
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Bölüm güzel mi ? Evet. Gereksiz yere hala virüsü anlatmaları baydı ama genel olarak iyidi. Fakat işte geçen söylediğim şey korkarım olacak gibi. Big MoM arc'da olan şey gene tekrar edecek sanırım.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Luffy'nin antrenman arkı devam ediyor. Siktir et başkentte neler olduğunu.
byakusharinnegan
Favori Anime: naruto

Gördüğüm en güzel talk no jutsu’lardan biriydi. Ama böyle zamanda kendi kendini bayıltması iyi olmadı. Başkentte tayfası savaşıyor hiç umrunda değil gibi. Zehir açıklamalarını tam okumadım. ilk 6-7 sayfa da boşuna çöplere tek atma hareketlerine gitmiş hepsini 1-2 sayfaya sokabilirdi.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Ben bölümü beğendim. İyi bir bölümdü bence.

Bartholomew Kuma bütün tayfayı tek tıkla birbirinden ayırdığından beri artık herkes kendinden sorumlu artık. Bu bölümdeki Talk No Jutsu yu gördükten sonra emin oldum ki Luffy, One Piece evrenindeki herkesle bir bağ kuracak. Bir nevi Naruto nun yaptığı ile aynı şey. Lakin Luffy daha çok toplumları/halkları etkiliyor. Aslında Oda hep aynı senaryoyu okutuyor bize. Crocodile arcından beri hemen hemen aynı hikaye. Nedir bu hikaye ? Biri gelir o toplumu ya da yaşayan halkı güç kullanarak ezer ve kendi emellerini yerine getirir. Sonra Luffy gelir kötü adamı yener ve halk da Luffy'ye
müteşekkir olur. Bunu eleştirmiyorum. Shounen serilerinde bunlar normal şeyler.
Fakat ben de @Ryuuma ile benzer kaygıları taşımaktayım. Wano serisi OP için dönüm noktası olabilir. Kaido gibi bir Beast'i , Big Mom a yaptığına yaparsa hayal kırıklığı yaratır. Umarım Oda-sama bahsettiğim hikayelerinin tekrarını bize okutmaz. Umarım hikayenin kendi çizgisinin dışına çıkabilir.
Onun dışında bölüm güzeldi. Renklendirmeleri beğendim. Luffy çok karizmatik gözüktü bana. Dof ve Katakuri dövüşleri onu olgunlaştırdı.
Resim
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

*UnforgiveN* yazdı: 20 Tem 2019 00:43 Ben bölümü beğendim. İyi bir bölümdü bence.

Bartholomew Kuma bütün tayfayı tek tıkla birbirinden ayırdığından beri artık herkes kendinden sorumlu artık. Bu bölümdeki Talk No Jutsu yu gördükten sonra emin oldum ki Luffy, One Piece evrenindeki herkesle bir bağ kuracak. Bir nevi Naruto nun yaptığı ile aynı şey. Lakin Luffy daha çok toplumları/halkları etkiliyor. Aslında Oda hep aynı senaryoyu okutuyor bize. Crocodile arcından beri hemen hemen aynı hikaye. Nedir bu hikaye ? Biri gelir o toplumu ya da yaşayan halkı güç kullanarak ezer ve kendi emellerini yerine getirir. Sonra Luffy gelir kötü adamı yener ve halk da Luffy'ye
müteşekkir olur. Bunu eleştirmiyorum. Shounen serilerinde bunlar normal şeyler.
Fakat ben de @Ryuuma ile benzer kaygıları taşımaktayım. Wano serisi OP için dönüm noktası olabilir. Kaido gibi bir Beast'i , Big Mom a yaptığına yaparsa hayal kırıklığı yaratır. Umarım Oda-sama bahsettiğim hikayelerinin tekrarını bize okutmaz. Umarım hikayenin kendi çizgisinin dışına çıkabilir.
Onun dışında bölüm güzeldi. Renklendirmeleri beğendim. Luffy çok karizmatik gözüktü bana. Dof ve Katakuri dövüşleri onu olgunlaştırdı.
Kaygınızı anlıyorum ama Big Mom arcında bizim tayfa sadece Sanji'yi kurtarmaya gitmişti. O arada başlarına gelecekleri tahmin etmediler her şey doğaçlama gelişti. Wano Arcında ise olay çok farklı. Kaido'yu devirmek için toplandı bütün tayfa, gayet başarılı bir şekilde ilerliyor seri şu anda. Merak etmeyin Wano Arcı efsane olacak çünkü serinin başından beri Wano dillendiriliyordu, Oda Sensei bunun planlamasını yapmıştır. Elbetteki yer yer kendisini tekrara düşecektir. Çünkü uzun serilerin döndüğü eksen genelde kendisini tekrardan geçer. Şu ana kadar bile Wano Arcı farkını ortaya koydu bence. Daha savaşa 8 gün var ve ekip hızlı bir hazırlık sürecinden geçecek.

Bu arada Big Mom'un da burada olması Marinford'dan bu yana Yonkouları ilk defa yan yana göreceğiz. Ha bir de Shanks ile Whitebeard'ın karşılaşması var. Wano'da ki durum farklı olabilir ama ya ikisi birbirine girecek ya da "Rox" olayındaki gibi ortak hareket edecekler. Aaaa bizim Luffy'de artık bir İmparator olduğuna göre bir Arc'ta üç imparator göreceğiz. :woohoo:
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön