Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 946 Tartışma / 947 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı

Bölümü nasıl buldunuz

Harika
3
38%
İyi
2
25%
Normal
2
25%
Kötü
0
Oy yok
Bok gibi
1
13%

Toplam oy: 8
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Luffysan yazdı: 21 Haz 2019 13:50
► Spoiler Göster
Queen'in daha işi bitmedi, rolüde bitmedi bence. Herifin hala bilinci yerinde, görende bilinç kaybı falan yaşamış sanacak :D :D

Queen'in rolü bu kadar kısa olamaz, ağaya kalkar biraz sonra kendisi bence.
Sonuç olarak kadının naif ellerinde haşat oldu :laugh: Bu saatten sonra kalkmasa daha iyi bence, yoksa çıplak elle bunu yapan kadın bilinci yerine gelip hakili saldırırsa düşünemiyorum gerisini B)
Resim
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

ugur_tatli yazdı: 21 Haz 2019 14:00 Power upi aldıktan sonra Luffy eşek sudan gelinceye kadar döver onu da artık. :D

Ya da Sanji'nin rakibi olur iyileştikten sonra.
Bende Sanji ile uzun süreli bir kapışması olacağını düşünüyorum. Sanji bu arc iyi işler becermeli ve bunun mesajları verildi, Queen'i indirmesini bekliyorum hala gerçek anlamda.

Queen ayağa kalkacak garanti o , herif hala O-Shiruku diyor çünkü, malamat olacak gene bizimkilere. Sanji güzel bir pataklasın şunu.
him
Favori Anime: FMA: Brotherhood

Big-Mom vs Queen savaşı, Queen vs Luffy savaşının sonucunu göstermek için yapıldı, başka bir anlam yüklemiyorum.

Zira Luffy bir şekilde burada Big-Mom'a Queen'den fazla dayanacak ve daha iyi olduğunu gösterecek ve ekstra olarak power up alacak.
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Büyük savaşa daha 1 hafta falan olması lazım. Queen düzelir o zamana kadar. Ama sanji’nin de power up alması lazım . Şuanki hali çok güçsüz öyle bi rakip için. Drake’i yenmenin yeteceğini sanmam.

Ben hala luffy’nin gear 4 kullanmadan bi commander dövmesini bekliyorum. “Yonkou döveceksem gelene geçene g4 açamam” diyerek güçlendirir kendini. Armamentinin yeterli olduğunu görünce g4 açıp 2 darbede indirir belki. Orda anlarız yonkoulara hazır olduğunu.
Queen tekrar 2 darbede inmek için kalkar belki. Luffy için sıfırdan bi yıkımcı harcamal istemez mangaka. Queen’i geridönüşüme atıp bi de luffy’nin gücünü göstermek için kullanır.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Diğer sayılara göre kötüydü. :/ Haftaya yine bu hapishaneyi işlemesin. Başkentteki olaylar daha ilgi çekici geliyor bana.
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

Luffysan yazdı: 21 Haz 2019 13:50
► Spoiler Göster
Queen'in daha işi bitmedi, rolüde bitmedi bence. Herifin hala bilinci yerinde, görende bilinç kaybı falan yaşamış sanacak :D :D

Queen'in rolü bu kadar kısa olamaz, ağaya kalkar biraz sonra kendisi bence.

Olduğu yerde yatması kendisinin hayrına olur. Kalkarsa daha fazlasını yiyeceğinden şüphesi olan var mı acaba? Luffy Kenbonshou No Haki kullanacak bakalım Big Mom'a hasar verebilecek mi? Şu O-Tama denilen velet buradan bazı karakterleri kendi saflarına çekebilir mi acaba? Hazır Quenn yerdeyken velet bazı üst düzey yöneticilere yanağından parça koparıp yedirebilir bütün Udon hapishanesini boşaltın Quenn'e de yedirin Kaido hayatının en büyük şokunu yaşar.
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

byakusharinnegan yazdı: 21 Haz 2019 13:44
İt@chi_Uchih@_27 yazdı: 21 Haz 2019 10:48
byakusharinnegan yazdı: 21 Haz 2019 09:51 Reyleigh’in denizkızını kurtarmasıyla alakalı bişey olacak galiba. Ben bunu luffy sanji’nin ellerini kurtarmak için kullanır sanıyordum. Önceki arc kimse lafını bile etmeyince şaşırmıştım.

Luffy güldürdü. Ancak bu haki eğitimini tamamlasa bile big mom’ı bloklayacak gücü var mı ki? G4 formunda olsa neyse.

Queen’in 2 saldırıyla yenilmesine bişey demem de böyle saldırılarla yenilmesini beklemezdim. Kadın vurmadı bile. Tutup yere çarptı sonra çevirip fırlattı.
Yonkou seviyesinin ne kadar yukarıda olduğunu bir kez daha görmüş olduk. 1.3 milyar berilik adamı iki hamlede yere serdi. Kaido'nun o güçlü darbesiyle Luffy'yi dağıtmasına şaşmamalı. Big Mom vurmadı ama ilginç olan burası, kafasını yere gömdü bir de çevirdi fırlattı sadece.
Bi de king gemiyi batırınca “king big mom’a tek attı” deniyordu :lol:

Önceki arc’ta tayfanın plot armor’u ne kadar kalınmış görmüş olduk. sırf aç kaldı diye chopper bu kadının tokadını durdurdu, jimbe uçurdu ya şaka gibi. Napoleon’a prometheus’u ekleyip kılıç saldırınca jimbe çizik alıyordu anca. Mangaka kadına ne kadar abartılı bi handikap vermiş görmüş olduk.
Aynen dediğine katılıyorum. Bu kadın daha küçücük veletken fiziksel anlamda silahlanma hakisi kullanamazken Elbaf'ın devlerinin o koca kılıcını tek bir darbede kırıyordu. Devler kendi aralarında savaşırken bile o kılıçlar kırılmazken Big Mom o halinde devleri tekliyordu.

Fiziksel güç olarak Kaido ve Big Mom arasında çok bir fark yoktur bence. Big Mom vs Kaido mücadelesi izlermiyiz acaba? Luffy Yonkou devirecek potansiyelde değil şu anda. Big Mom ile büyük bir kapışmadan sonra zayıflamış bir Kaido görebiliriz. Zira mantıken bile baktığın zaman Luffy Kaido'nun potansiyelinin çok uzağında yani 1 hafta içinde (daha kısa da olabilir) ne olacakta Luffy bu hayvana karşı mücadele edecek seviyeye gelecek düşünüyorum da içinden çıkamadım. Sadece Kenbonshou Haki de ustalaşmakla Kaido ile kapışacak potansiyele gelemezsin.

Benim Kanaatim Kaido vs Big Mom olacak ve Kaido ağır hasar almış olacak muhtemelen sonra Luffy'de pataklayacak. Hep şansı yaver gidiyor ya burada da aynen öyle olacak. Big Mom ölürse Kaido'yu da devirirse dedesinin "Rocks" efsanesinde adını denizcilerin tarihine yazdırdığı gibi Luffy'de şansıyla iki İmparator'u devirdi diye adını tarihe kazıyacak herhalde.

Çok salladım farkındayım ama Kaido vs Luffy savaşında Luffy'nin yenebilmesinin başka bir ihtimalini göremiyorum ben.
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27

him yazdı: 21 Haz 2019 14:08 Big-Mom vs Queen savaşı, Queen vs Luffy savaşının sonucunu göstermek için yapıldı, başka bir anlam yüklemiyorum.

Zira Luffy bir şekilde burada Big-Mom'a Queen'den fazla dayanacak ve daha iyi olduğunu gösterecek ve ekstra olarak power up alacak.
Durum şu anda aynen dediğin gibi duruyor. Zaten Udon hapishanesine düştüğünden bu yana sürekli kendini geliştiriyordu buradan bir Power-up alacağı belliydi. Kenbonshou Haki de ustalaşarak o Power-Up'u almış olacak.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Son iki arcın özeti; Chopper >>>>>>>> Queen. Saçmalığa bak. Klasik One Piece aptallığı :lol:

Chopper kırk sekiz saat Big Mom'u tankladı boru mu? Artık Korsanlar kralı adayı olarak Buggy ile kapışır.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Diğer tarafta neler dönüyor acaba.
Resim
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön