Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 943 Tartışma / 944 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan

Güzel bölümdü, Smile'ın ne olduğunu anlamış olduk. Sonunda bizim ikili de bir şey gösterdi.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Son sayfa. 🔥🔥🔥🔥🔥
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Adamın dibi diye okunur Zoro diye yazılır. Umuyorum sonradan yolculuğuna tekrar tayfadan ayrı bir şekilde Hiyori ve Toko ile devam edersin. KRAL.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Kaido reyizi her gördüğümde ıslandığım doğrudur. Big Bitch'ten sonra iyi geliyor bu adamın karizması. :D

Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bolumu tekrar okudum da son sayfa harika ya, aklima Shabondy Arc geldi. Sanji ve Zoro hepsinin agzina burnuna vursun o serefsiz Shougun"un.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan

Hikayeyi karakterleri işlemejk için böyle bölümler şart ama manga zaten iki haftada bir ara veriyor, konu yavaş ilerliyor o yüzden çoğu kişi de aksiyon bekliyor. Umarım haftaya Sanji vs. Drake, Zoro vs Shogun görürüz. Diğerleri de bir şekilde dahil olacak gibi.
Bu arada, Yasu'nun ölmemiş olabileceğini düşünen tek ben miyim?
Resim
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

Tulpar-Byakugan yazdı: 24 May 2019 23:35 Hikayeyi karakterleri işlemejk için böyle bölümler şart ama manga zaten iki haftada bir ara veriyor, konu yavaş ilerliyor o yüzden çoğu kişi de aksiyon bekliyor. Umarım haftaya Sanji vs. Drake, Zoro vs Shogun görürüz. Diğerleri de bir şekilde dahil olacak gibi.
Galiba tek sensin, adam öldü bildiğin delik deşik oldu. 3 yıl sürecek diyorlardı wano arcı için yani böyle iki haftada bir ara verirlerse 3 değil 5 yıl yine sürer. Bizimkiler hızlı bir biçimde oradan sıvışması gerek, Kaido da izliyor sonuçta ejderhaya dönüşüp olay yerine varması çok uzun sürmez. Bizimkiler tam güç saldırıp oradan sıvışmaya bakacaklar bu arada Luffy olayı izliyor olduğu için muhtemelen bir sonraki sayıda hapishaneden kaçmak için çabalayacaklar
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Tulpar-Byakugan yazdı: 24 May 2019 23:35 Hikayeyi karakterleri işlemejk için böyle bölümler şart ama manga zaten iki haftada bir ara veriyor, konu yavaş ilerliyor o yüzden çoğu kişi de aksiyon bekliyor. Umarım haftaya Sanji vs. Drake, Zoro vs Shogun görürüz. Diğerleri de bir şekilde dahil olacak gibi.
Tek değilsin, geçen bölümde demiştim '' Oda gene trollüyor mu yoksa'' diye.

Op'ta ölmüş cesedi tam görmeden öldüğüne bende tam inanmam.
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön