Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 936 Tartışma / 937 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Bu hafta biraz geç oldu başlık ama buyurun.
Buradan
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Ben de kimse açmaya tenezzül bile etmiyor düye düşünüyordum. Forum iyice öldü :(
Zoro reyizi görmemiz dışında konuşacak bir şey de yok.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Tulpar-Byakugan yazdı: 16 Mar 2019 11:06 Ben de kimse açmaya tenezzül bile etmiyor düye düşünüyordum. Forum iyice öldü :(
Sanji reiz iki süpernova arasından üç kişiyi aldı kaçırdı, gelin bunu konuşalım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Outlaw yazdı: 17 Mar 2019 14:55
Tulpar-Byakugan yazdı: 16 Mar 2019 11:06 Ben de kimse açmaya tenezzül bile etmiyor düye düşünüyordum. Forum iyice öldü :(
Sanji reiz iki süpernova arasından üç kişiyi aldı kaçırdı, gelin bunu konuşalım.
Ben kaçıran Sanji değil de o koca kafalı ninja kadın sanmıştım :laugh: :laugh:
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Forum öldüğünden değil, konuşacak bir şey yok amk. Göt gene oyunlardaki ana hikaye görevlerinin yanlarına serpiştirilmiş yan görev hikayeleri gibi bölüm çıkarmaya başladı. Lavuk utanmasa manga içinde filler bölüm çıkaracak moruk ben böyle bir orospu çocukluğu görmedim.

Neyse en azından okuması zevkli. O yüzden daha fazla sövmüyorum.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

_[Emre]_ yazdı: 17 Mar 2019 22:38 Forum öldüğünden değil, konuşacak bir şey yok amk.
Aynen, ben de bolumu okudugumla yetindim. Konusacak ek birsey diyesim de kalmadi okuduktan sonra. O kadar ilgimi oldurecek olay donuyor ki okuma zevkim kaciyor.
Nami'nin ciplak vucudu kimsenin umrunda degil, ilgilenen rule34.net'e girip isini hallediyor zaten.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Manga yok manga! MANGA YOK ALO!

One piece de boktan gidiyor ha Kardeşim dragonun çeteyi göster de kendimize gelelim.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
byakusharinnegan
Favori Anime: naruto

Bikaç bölüme güzelleşir umarım. Law tayfası için bişeyler yapacak, zoro tek atacak yeni birini buldu, luffy’nin inmeyeceğini anlayınca queen kendi dövüşecek muhtemelen falan filan. Böyle bişey olursa sumo güreşi olacağı için uzun uzun dövüşmezler. Luffy king kong gun falan kullanıp iter dışarı.

Biraz aksiyon olacak gibi ama heyecan yok yine de. Boş ilerliyor. Kaido luffy’e tek attı, tayfaya bijuu dama attı. Bu noktada fena değildi manga. Yonkou toprağında rahat davranmanın nasıl sonuçlandığını gördüler. Ama ondan sonra bile herkes bu kadar rahatsa bi daha ciddileşmez bu manga.
Brook’un big mom’dan çaldığı harita robin’in çaldığı bilgilerden daha güzel işlenmişti. Yan görevler de güzel işlenmedi bence.

Tayfa fazla rahat. Tatildeymiş gibi davranıyorlar (özellikle zoro). Arc’ın tadını bu bozdu bence. Hiç yonkou topraklarındaymış gibi davranmıyorlar.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Arc bence çok güzel gidiyor. Hiç sıkılmadım.
Resim
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön