Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shingeki no Kyojin Hakkındaki Sorularınız (Spoiler İçerir)

Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

2. Sezon gelmeyecek deniliyor, doğru mu?
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Beowulf75 yazdı:2. Sezon gelmeyecek deniliyor, doğru mu?
Belirli bir tarih yok, sadece şuan için öyle bir çalışmda bulunmadıkları biliniyor(du). Yani henüz çıkacak/çıkmayacak tarzı bir açıklama gelmedi, geldiyse de ben görmedim.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Manga ile anime arasında güzelinden 40 bölüm kadar fark olmadıkça ikinci sezonu yapmazlar, boşuna umutlanmayın. Zaten doğrusu da o olur, filler bölümlerle dolu bir Attack on Titan serisi görmeyi kesinlikle istemiyorum.
Kullanıcı avatarı
Spartacus
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Bleach, Naruto, One Piece, Death Note, Black Lagoon, Fair Tail, Dragon Ball,

Anime 25 bolumu manganin 34 bölüme denk geliyor 34 sayfaya baktigimda animeyle alakasi yok çoğu sahneler animede yok animetorler neden mangayla ayni seyi yapmadilar son bolum ile mangadaki 34 bolume bakinca 2 sezon gelmiyecek gibi duruyor ! Narutonun bir mangasi bir animeye denk geliyorken 50 sayfalik bir manganin bir animeye denk gelmemeside ilginç
Öldürmek Kolaydır, Önemli olan bunu Yaşamaktır
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Şu jean piçinin bi arkadaşı vardı öldü dedi ve nasıl öldüğü belli değil dedi hatta annie onun manevra aracını almıştı. O çocuğun adı neydi ? Büyük ihtimal başka bir titan olduğunu düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Marcoydu o. Annie benim yüzünden öldü falan diyordu , üzgünüm falan o tarz da konuşma yapmıştı.
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

redstak yazdı:Marcoydu o. Annie benim yüzünden öldü falan diyordu , üzgünüm falan o tarz da konuşma yapmıştı.
Annie diyorsa ve jean de nasıl öldüğünü falan bilmiyorum diyorsa bunda bir bit yeniği vardır diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
Tenzen-Sama
Favori Anime: Bleach, Full Metal Alchemist, GTO, 7 samurai, Basilisk, Shingeki No Kyojin, Samurai Champloo

Hokage_Minato yazdı:
redstak yazdı:Marcoydu o. Annie benim yüzünden öldü falan diyordu , üzgünüm falan o tarz da konuşma yapmıştı.
Annie diyorsa ve jean de nasıl öldüğünü falan bilmiyorum diyorsa bunda bir bit yeniği vardır diye düşünüyorum.
Eren'in ilk deve dönüştüğü savaştaydı galiba ölümü, Jeanı dev kovalarken devin dikkatini çekip bir bakıma kurtarmıştı onu, Jean sonradan ölüsünü gördü sadece. Hatta orada hemşire gibi bir kadın ölüleri yazıyordu kim bu diye filan soruyordu Jean'a ben o hemşireden de şüphelenmiştim.

Zavallı marco :(
http://0-gate.com/shingeki-kyojin-episo ... arco-dead/
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Animeyi bitiren, mangada kaçtan başlamalı?
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Tenzen-Sama
Favori Anime: Bleach, Full Metal Alchemist, GTO, 7 samurai, Basilisk, Shingeki No Kyojin, Samurai Champloo

Beowulf75 yazdı:Animeyi bitiren, mangada kaçtan başlamalı?
34tü galiba. Yalnız final bölümünde mangadan göstermedikleri yerler vardı. İstersen bir bak.

“Shingeki no Kyojin Genel” sayfasına dön