Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shingeki No Kyojin 138 Tartışma / 139 (FİNAL) Öngörü

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Sahsen bence loop falan cikmayacak ama Eren'in bu yaptiklarinin iki sebebi vardi.

1) rumbling ile olabildigince insan oldurup adaya gelisebilmesi icin zaman kazandirmak.

2) Hallu chan (o Ymir ile birlesen canli) onun bedeninden ayriyken olup titan gucunu yok etmek.

Mikasa'yi ozgur birakma cabasi da o yuzdendi. I always hated you masali zaten yalan.
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

ugur_tatli yazdı: 27 Mar 2021 23:36 Sahsen bence loop falan cikmayacak ama Eren'in bu yaptiklarinin iki sebebi vardi.

1) rumbling ile olabildigince insan oldurup adaya gelisebilmesi icin zaman kazandirmak.

2) Hallu chan (o Ymir ile birlesen canli) onun bedeninden ayriyken olup titan gucunu yok etmek.

Mikasa'yi ozgur birakma cabasi da o yuzdendi. I always hated you masali zaten yalan.
Peki sen nasıl bitmesini isterdin ?
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Sahsen bilmiyorum. Ne teori dusunsem, okusam fasa fiso cikti. Isayama ne cizerse memnun olacagim galiba.

Bu arada Isayama 3 yil once manganin son panelini paylasti, istersen "shingeki no kyojin final panel" diye.
Isayama o paneli Attack Titaninin gucunu deneyim edelim diye paylastigini soyledi daha sonra.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Animeden hemen sonra mangada güncele geldim.

Mutlu bir sonla, daha doğrusu "herkesin beğeneceği" bir sonla bitmeyeceği 50 - 60 bölüm öncesinden belliydi zaten. Son bir bölümde ne olabilir onu düşünüyorum. Bir dolu senaryo düşündüm. Ama tatmin edici bir son kuramadım kafamda.

Tabii şunu da söylemem lazım. Isayama her zaman bu seriyi okurken/izlerken beni şaşırtmayı başarmış biri. Finalde kimsenin aklına gelmeyecek bir şey yapıp okuyucuları şaşırtabilir. Belki de "hemen hemen herkesin beğeneceği" bir final yapar. Kim bilir? En azından ben öyle bir şey bekliyorum. Umut ediyorum...
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

115'i de okudun mu? Zeke'nin sahnesini atlamislar animede, sonradan ekleyecekler sanirim.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Okudum. 115'ten başladım zaten. Oradaki sahnelerin birçoğunu animede birkaç bölüm öncesinde göstermişlerdi.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kilitli

“Shingeki no Kyojin Manga” sayfasına dön