Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shingeki No Kyojin 125-126 Tartışma / 127 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Hayret yeni bölümlerin konusunu açmayı unutmuşum. Galiba Eren'in duvarları yıktığı bölümdeki climax sonrası biraz hype seviyesi azaldı, normal aslında.

Annie'nin olayları uyku halinde de duyması güzel oldu çünkü öbür türlü kaybedilen 4 yılı iki bölümde kurtarması baya saçma olabilirdi.
Geçmişini gördük sonunda kaç yıllık bekleyiş sonrası. Anime takipçileri 2013'ün sonlarından beri bekliyordu benim gibi, Annie'nin yakalandığı bölümden beri bekleyiş vardı.

Armin'in çaresizliği üzüyor beni şahsen, o kadar çok kargaşa var ki ne kimin tarafını tutanaklarını, ne yapacaklarını bilemez hale geldiler. Okuyucu da benzer durumda.

Floche tam şerefsiz bu arada ama anlayabiliyorum şerefsizliğini.

Levi'nin sağ olması güzel haber ve savaşmaya hazır. Hâlâ Zeke'yi öldürme niyetinde hâlâ hayattaysa. :D

Armin'in Connie'yi durdurma yöntemi çok hoşuma gitti ve Connie'nin sonunda doğru olanı yapması da.

Yalnız tüm grubun toplanıp Eren'i durdurmaya çalışması içime sinmedi. Bölüm çok hızlı geçti seri sona yaklaştığı için.

Eren'i durdurduktan sonrasını hiç mi düşünmüyorlar?

Eren bunların hepsini öngörmüş olması gerek ki "that scenary" için savaşmaya devam ediyor.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Zeke ve Levi serinin sonunda birbirlerini öldürecekler muhtemelen.
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Son sayıyı sevemedim hiç. Toplanıp Eren'e karşı gelmeleri kafamda iki ihtimal doğuruyor sadece. Ya klasik arkadaşlık gücü, konuşma gücü.. Eren'i yenecekler ya da Code Geass sonu olacak. Umarım ikisi de olmaz.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Fame yazdı: 06 Şub 2020 19:30 Son sayıyı sevemedim hiç. Toplanıp Eren'e karşı gelmeleri kafamda iki ihtimal doğuruyor sadece. Ya klasik arkadaşlık gücü, konuşma gücü.. Eren'i yenecekler ya da Code Geass sonu olacak. Umarım ikisi de olmaz.
Bu seriye sıradışı bir son yakışır bence.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

*UnforgiveN* yazdı: 07 Şub 2020 00:39
Fame yazdı: 06 Şub 2020 19:30 Son sayıyı sevemedim hiç. Toplanıp Eren'e karşı gelmeleri kafamda iki ihtimal doğuruyor sadece. Ya klasik arkadaşlık gücü, konuşma gücü.. Eren'i yenecekler ya da Code Geass sonu olacak. Umarım ikisi de olmaz.
Bu seriye sıradışı bir son yakışır bence.
Marley arci basladigindan beri bu seri nasil bitecek diye dusunmeden edemiyorum. O kadar cok derinlesti ki olay kimin tarafini alsam bilemez hale geldim.
Suanda tek istedigim Eren'in bir sekilde hayatta kalip, titan guclerini tamamen yok edip bir sekilde dunya barisinin olusmasi ve de kutuplari, volkanlari gezmesi kucuklugunde hayal ettigi gibi ozgur olmasi ama bunlar artik gerceklesmesi imkansiz gibi.
Cok guzel ve severek okuyorum ama korkum o ki finali kimeseyi tatmin etmeyecek gibi.
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

*UnforgiveN* yazdı: 07 Şub 2020 00:39 Bu seriye sıradışı bir son yakışır bence.
Umarım..
ugur_tatli yazdı: 07 Şub 2020 00:52 Marley arci basladigindan beri bu seri nasil bitecek diye dusunmeden edemiyorum. O kadar cok derinlesti ki olay kimin tarafini alsam bilemez hale geldim.
Suanda tek istedigim Eren'in bir sekilde hayatta kalip, titan guclerini tamamen yok edip bir sekilde dunya barisinin olusmasi ve de kutuplari, volkanlari gezmesi kucuklugunde hayal ettigi gibi ozgur olmasi ama bunlar artik gerceklesmesi imkansiz gibi.
Cok guzel ve severek okuyorum ama korkum o ki finali kimeseyi tatmin etmeyecek gibi.
Ana sıkıntı rumbling olayının aşırı güçlü ve çözümsüz olması. Bu kadar güç elde ettikten ve kullanıma geçtikten sonra bunun önüne geçiren her hangi bir çözüm zorlama, yapmacık
kalıyor. Hikayeye açıklamalarla yedirmeye çalışsalar da tatmin olmuyor hiç kimse sonunda. Shounenlerdeki kötüleri hypelamak için aşırı güçlendirdikten sonra saçma şekilde yenilmeleride aynı sebepten oluyor. Bir Madara, Aizen vari saçma bir yenilgi beklemez umarım Eren'i. Hoş Eren kötü değil, en fazla anti-kahramana dönüştü ki ondan bile şüphem var. Neyse Eren'i fiziksel olarak yenerlerse ayrı saçma şu aşamada, konuşarak ikna etseler ayrı saçma. Umudum Isayama'nın gerçekten her şeyi en başından beri düşünerek yazdığı için, akla gelmeyen cidden sıradışı bir şekilde sonlandırabilmesi. Fakat şuanki gidişattan memnun değilim, klasik bir yere ilerliyor gibi.
Kilitli

“Shingeki no Kyojin Manga” sayfasına dön