Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shingeki No Kyojin 103 Tartışma / 104 Öngörü

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Pieck ile Zeke olduler mi? Hic beklenmedik cikti bu bolum. 😞
Kullanıcı avatarı
demkir
Favori Manga: bleach
Favori Anime: naruto shippuden

Bir anda düştü düşmanlar teker teker.Ölmezler herhalde ya.Hikaye nereye ilerler acaba bunlar böyle hemen düşerşe.
Resim
Kullanıcı avatarı
The Butcher of Sands
Favori Manga: One Piece, Berserk
Favori Anime: Hunter x Hunter, Jojo's Bizarre Adventure

Titana dönüşen insanların çok güçlü yenilenme özellikleri olduğunu düşünürsek öldüklerini hiç sanmıyorum. Bu zamana kadar titan gücü olupta ölümünü gördüğümüz tek kişi Berthold'du o da başkası tarafından yenerek öldü. Kolay kolay ölecek adamlar değiller bunlar.
Resim
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Zeke nin kurtulması zor gibi. Ensesinde duruyor titanının Levi ile karşılaşmalarından da gördüğümüz kadarıyla Pieck in bir şansı var. Keşke şuan okuyor olmasaydım da bu kısımları animeden izleseydim vakti gelince diye düşünmedim değil.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Sae yazdı: 10 Mar 2018 04:54 Zeke nin kurtulması zor gibi. Ensesinde duruyor titanının Levi ile karşılaşmalarından da gördüğümüz kadarıyla Pieck in bir şansı var. Keşke şuan okuyor olmasaydım da bu kısımları animeden izleseydim vakti gelince diye düşünmedim değil.
Omrumuz yeter mi bu bolumleri animede gormeye? :laugh:
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

ugur_tatli yazdı: 10 Mar 2018 20:40
Sae yazdı: 10 Mar 2018 04:54 Zeke nin kurtulması zor gibi. Ensesinde duruyor titanının Levi ile karşılaşmalarından da gördüğümüz kadarıyla Pieck in bir şansı var. Keşke şuan okuyor olmasaydım da bu kısımları animeden izleseydim vakti gelince diye düşünmedim değil.
Omrumuz yeter mi bu bolumleri animede gormeye? :laugh:
Niye yetmesin canım Hunter x Hunter değil ya bu. İnsan gibi yazıyor :laugh:
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
The Butcher of Sands
Favori Manga: One Piece, Berserk
Favori Anime: Hunter x Hunter, Jojo's Bizarre Adventure

1. sezon ile 2. sezon arası 4 yıl sürdü. Bundan yola çıkarak her sezon için 4 yıl beklesek buraları animede görmek için en az bi 2025'e kadar bekleriz gibi :D

Bu arada Zeke'nin, gizlice Erenlerin takımı ile çalıştığını savunan popüler bir teori var internette. Bu son sayıyla bana da bu mantıklı gelmeye başladı. Niye derseniz:

- Zeke, Levi'ye meydan okurken "göster kendini Levi, fazla zaman kalmadı!" diyor ve Levi de o sırada saatine bakıyor.
- Pieck ve Galliard'ın survey corps üyelerini öldürdüklerini gördük ama Zeke'nin aslında survey corpsdan herhangi birini öldürdüğünü hiçbir panelde görmedim. Bu savaş boyunca tek yaptığı etrafa taşlar fırlatmaktan ibaretti.
- Zeke gibi bir karakterin bu kadar basit bir şekilde ölmesi hiç inandırıcı değil. Üzerinde çok fazla build-up yapılmış bir karakter. Diğerlerinin dikkatini dağıtmak için yapılmış bir rol olma ihtimali hiç mantıksız değil. Zaten bu olayın hemen ardından Pieck dikkati dağıldığı için ağır darbe alıyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

@The Butcher of Sands
Bezbol eldivenini gordukten sonra zaten baya kisi Eren ve Zeke'nin gizli bir plan yaptigini dusunuyordu ben de icinde ama baya baya olu gosterildi Zeke eger rol yapmiyorsa gercekten.
Eger Zeke titaninin icinde boyundan karna falan gidebiliyorsa belki o sekilde olu numarasi yapmistir bombalar arasinda.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Mangastream cevirisi cikti.

Attack on Titan 103 Assault
Kilitli

“Shingeki no Kyojin Manga” sayfasına dön