Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shingeki No Kyojin 103 Tartışma / 104 Öngörü

Kullanıcı avatarı
demkir
Favori Manga: bleach
Favori Anime: naruto shippuden

Şimdi tekrar okudum da bizim koca dev anasını belleyecek ortalığın galiba.
Resim
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

Of çok iyiydi be Arminde çıktı sonunda, moralim düzeldi resmen.
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

MS cevirisinden bir daha okudum da sayi cok hizli ilerledi. Normale kiyasla bir anda cok fazla olay oldu bu sayida. Armin reyiz atom bombasi gibi dustu sahile. Gozlerindeki huzun, isteksizlik ve mecburiyetin karisimi karakterini cok guzel yansitmis. Jean muhtemelen gelecek sayi tereddute dustugunden dolayi olecek.. :( Ama bari Cart Titan'i da oldurseler de bosu bosuna olmese Jean.

Zeke'in ise oldugunu his sanmiyorum. Uzun uzun bu kadar kurulan bir karakter bu sekilde olmez, Zeke vs Levi gibi yeniden olmasi bayadir beklenen bir vs boyle bitmez herhalde. Ki zaten Zeke'in hareketleri ziyadesiyle suphe cekici okuyucu acisindan. Zaman doluyor dedikten sonra Levi'in saatine bakmasi, geldiginden beri tas atmak disinda bir sey yapmamasi, Eren ile dovusmeyi (bir bahaneyle) reddetmesi, asiri kolay olumu (?)... Ki beast titan'in guclerini Paradis'den gelenler harcamak istemez bence rastgele bir olum ile. Cart ve Jaw cok onemli degil ama Beast, Collosal gibi onemli bir titan bence. Sadece oldurmeye oynamamislardir diye umut ediyorum.
Kilitli

“Shingeki no Kyojin Manga” sayfasına dön