Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shingeki No Kyojin 101 Tartışma / 102 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Buradan

Muazzam bir sayiydi. Bastan sona her sayfasi harika olmus bu sayinin. Warhammer Titan'in ozelliginin bu kadar kullanisli olmasini da beklemiyordum, cidden tehlikeli bir gucu varmis.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Uc kere acmaya yetlendim ve unuttum. 😂

Cok guzel bir sayiydi. Sonunda Mikasa'yi da gorduk. Zeke'yi merak ediyorum ne yapacak diye.
Kullanıcı avatarı
demkir
Favori Manga: bleach
Favori Anime: naruto shippuden

Anladığım kadarıyla warhammer titan toprağı dönüştürüyor ama kesin anladım diyemem.Gelişmiş gürleyen kazıklar silah sistemi işe yaramayacak gibi warhammer'ı indirmek için.Konu nereden nereye geldi be.Bu arada ben merleyanların daha avantajlı olduğunu düşünüyorum bu savaşta ama kilit rolü Arwin'in kendisi ve planları belirleyecek.
Resim
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

Armini aradı gözler, sığınaklarında belirip orayı parçalasa fena olmazdı hani. Sayı nasıl bitti anlamadım.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Mangastream cevisi de cikti.

Warhammer
Kilitli

“Shingeki no Kyojin Manga” sayfasına dön