Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Toriko Hakkında Düşünceleriniz (Spoiler İçerir)

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Arkadaşlar Toriko mangası hakkındaki genel düşünce ve yorumları ve fikirlerinizi bu konuda tartışabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
zeuss
Favori Manga: One Piece, Bleach, Belzeebub
Favori Anime: One Piece, Bleach, Alucard, Belzeebub, Shingeki no kyojin, full metal alchemist ve kısaca Miyazaki yapımları.

Toriko'yu sevenler çok ama ben okuduğumda 40-50. bölümden sonra sıkmaya başladı. Hep aynı şeyler tekrar ediyor gibi geldi. Hep bir yemeklik malzeme kovalamaca (tamam manganın amacı bu ama) adamın oturduğu sandaldan kilosuna kadar tartıp 16 kilo sıçtığını bilebilen elemanların olduğu; yemeklerin tarifleri de verilse evde denerdim diyebileceğim, yemeğe abanırken insanın ağzının suyunu akıtan bir seri.

Isınamadım buna.
Kullanıcı avatarı
brsykt
Favori Manga: Naruto,one piece
Favori Anime: Darker Than Black,One piece,Bleach,Death note

Forum içinde Toriko alt kategoriydi sanırım önceden yani ben buradayken buraya çıkması iyi olmuş. Onun dışında çok seviyorum bu seriyi. Karakter çizimleri özellikle kadınlar bakımından oldukça zayıf. Onun dışında evreni hoşuma gidiyor en az One Piece kadar geniş olduğunu düşünüyorum. Son olarak aldıkları power up'lar çok op oluyor o da hoşuma gidiyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Son 30 sayıdır falan seriyi algılamakta zorlanıyorum. Bİr ara en baştan okumak lazım.
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Okuyucusuna vadettiği şeyleri sonuna kadar karşılamış kurgu hikaye olarak çok parlak olmasa da gaz hype dövüşleri, abartı güç seviyeleri ve harika yaratık tasarımlarıyla emektar bir seridir. Seri 60'lı bölümlerdeyken güncele yetişmiş ve okurken çokta keyif almıştım keşke böyle serilerden daha çok olsa.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Gözlerim doluyor şu seriyi her okuduğumda, cebime para geçtiğinde tüm ciltlerini alıp evde özel köşe ayıracağım. lol

“Toriko” sayfasına dön