Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Nel tekrar Espada olsaydı kaç numara olurdu ?

Bleach ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Sizce kaç numara olurdu ?

3
22
42%
4
4
8%
5
20
38%
6
7
13%

Toplam oy: 53
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

valheru21 yazdı:
Lambo yazdı:Eski numarasını hakettiğini düşünüyorum

not: Oy veren herkes yorum yaparsa daha canlı bir konu olur
Sırf şu yukarıdaki lafın için yorum yapıyorum. :lol:

Bi önceki mesajda dendiği gibi ortada espada kalmadı ama tüm espadaları canlı kanlı düşünürsek ;
ilk 4'e zaten giremez.Nnoitra ile savaşında saldırıları etkilememişti Nnoitra'yı, e 5 ile 6 arasında pek fark olduğunu sanmıyorum.
Yani oyum 6 bile olamaz yönünde.

6 olur gibime geliyor.Bi vs yapsalarda görsek :woohoo:
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

ugur_tatli yazdı:Nnoitra salınım yapmadığı için kaybediyordu diyenlere götümle gülüyorum. Nel salınım yapmadan önce Nnoitra ile kedi fare gibi oynuyordu ve ona salınım yapmasına bile fırsat vermeden kendi salınım yaptı. Tam canını alacakken bebek formuna geri döndü. Harribel'den güçlü mü değil mi bilemem ama espada arasında numarası yanlış olan bir adam varsa o da Ulquiarra'dır. Aizen onu yaptığı 1. salınıma göre değerlendirip 4 numarayı verdi ona. Yammy'yi saymıyorum bile, ilk önce güçsüz bir espada olarak tasarlanıp daha sonra zoraki olarak güçlü gibi gösterilmiş bir arrancardan başka bir şey değil o gözümde. Nel'in maskesinin zarar görmemiş hali bence 5 numaradır. 4 Harribel, 3 Barragan 2, Stark ve 1 Ulquirra.
Stark'ın Barragan'dan güçlü olmasını sahip olduğu ruh saldırısına bağlıyorum. O kurtlar ruhun parçalarından oluştukları için yaşlanma gibi bir sıkıntıları yok. Barragan'ın yaşlandırma saldırıları o kurtlara işlemez kanaatimce, bu yüzden Aizen Stark'ı ondan daha güçlü gördü. Yalnız Ulquiarra'nın 2. salınımında sahip olduğu gerek reatsu olsun gerek hız ve yenilenme gücü olsun. Lanza del Relampago'nun yıkıcı gücü hesaba katıldığında Barragan'ın yaşlandırma efecti bile onu yenmeye yetmez.
Nnoitra konusunda haklı olabilirsin.O formunu salınım yapsa bile durduramayabilirdi Nnoitra.
Barragan kurtları yaşlandırmaya kalkana kadar(hangi birine yetişecek) patlarlar ve ağır hasar alır.Ayrıca Stark ona uzun menzilli saldırır yanına yaklaşmaz tehlike altındada olmaz.Ceroyu yaşlandırabilir mi Barragan yada Cero metrallettayı ?
Fakat ulqi konusunda katılamayacağım.Lanza del relampagonun soifongun bankaisinden çok farkı yok.Barragan onuda çürütürdü.Ulqi 5.salınımla anca geçerdi Barraganı.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

@Millennium Wizard
Panpa ben Soifon'un bankaisini Lanza del Relampago'nun yanından bile geçebilceğini düşünmüyorum. Büyüklüğü ile beynimizi siken affedersin nas noches sarayı o mızrağın yanındaki duruşu hala gözümün önünde. Eğer Barragan dediğin gibi cero saldırılarına karşı savunmasız kalırsa bu mızrak onu yok eder. Ulquiolla gerçekten bambaşka bir şey. Bu adamın flashbackinin tamamını görmeyi çok isterdim. Arrancar olmadan önceki vast lord hali bana Aizen'in horyoku dönüşümünün ilk seviyesini anımsatıyor. Bence bu adam trascendent bir doğaya çok önceden sahipti. Kubo bu adama daha farklı görevler verseydi gerçekten seri adına harika olurdu. Belki bir gün cehennemden geri dönebilir diye umuyorum eğer oraya gittiyse ya da SS'ye insan ruhu olarak geri dönmesini.
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Lanza del Relampagoyu fazla abartmamak gerek bence.2. salınımdan itibaren ortaya çıkan bir yetenek değilki.İlk salınımındada vardı. İchigonun kafasını almaya çalıştı Ulqi onunla ama alamadı.Barragan 2 füze yedi yüzünün yarısı gitti ama ayaktaydı.İlk füze saldırısını barragan çürütmesine rağmen bankai muazzam büyüklükte bir patlama yarattı.2.saldırıda ise hapsedilen Barraganın anca yüzünün yarısını aldı.Adam ölümsüzmü diye düşünüyorlardı.Şimdi ıskaladığını itiraf eden Ulqi açık bir alanda Barragana en fazla ne yapabilir yardım almadan ?
Resim
daemen12
Favori Manga: Bleach, Gintama, Naruto, One Piece
Favori Anime: Cobra, Bleach, Gintama, naruto, one piece

Şu anda etrafta doğru düzgün espada kalmadığı için ilk sıradadır ama espadaların hepsi hayatta gibi düşünürse o zaman 5 veya 6. sırada yer alır. benim sıralamam şu olurdu: 1- Ulquiarra, 2- barragan 3- stark, 4- yammy, 5- Harribel-Nel

Fakat burada yammy ve harribel'den tam net emin değilim. yammy geri zekalı bir tip, harribel ve nel ise soğukkanlı ve daha zekiler yani yammy'nin önüne zekalarıyla geçebilirler. Harribel ve Nel arasında da kararsızım. nel çocuk formunda HM'de ichigo ile karşılaştığı sıralarda harribel'in daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Aizen'in Harribel'i biçip daha sonra bach'a esir olduktan sonra ise Nel, harribel'i doğal olarak güç olarak geçmiştir.
Kullanıcı avatarı
buriedalive
Favori Anime: Bleach

Biraz off topiğe kaçacağım kusura bakmayın. Konu hakkında nel eski yerine otururdu diyorum.
4 Harribel, 3 Barragan 2, Stark ve 1 Ulquirra.
Sen de mi brütüs 4 kere okudum senin gibi bir adamın bu hataya nasıl düşeceğine inanamadım.
Bunu diyen bir arkadaşa sorduğumda çünkü 2 salınımı var demişti. Yapmayın gözünüzü seveyim. Alt tarafı bir mızrak fırlatıyor ve yenilenmesi var. O zaman hemen şunla geliyorum. Byakuya en güçlü shinigami çünkü kimsede olmayan senkei var adamda.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

şu video herşeyi anlatmaya kadirdir [BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=W9OlW0rgOto[/BBvideo]
Kullanıcı avatarı
Ra'sal.Ghul
Favori Manga: Bleach
Helsing
Basilisk
Death Note
One Piece
Favori Anime: Bleach
Helsing
Basilisk
Death Note
One Piece

3 dicem ama bu seferde ulquirronın hakkı yenir en iyisi 4 olması. ulquirroda yalnız 1 olur bence
Resim
Kullanıcı avatarı
Godaime Kazekage
Favori Manga: Bleach,Naruto,One Piece,Toriko
Favori Anime: Bleach,Naruto,One Piece,Code Geas,Death Note,Gintama,Beelzebub

0:Ulquiorra 1:Barragan 2:Stark 3:Nel olur.
Çünkü Halibel'in Nel'i yeneceğini sanmıyorum,ve salak Yamy'nin zekasından kaybedeceğini düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
The Golden King
Favori Manga: Ecchi konulu mangaların tamamı.
Favori Anime: Bleach,Hellsing,Death Note,Naruto,Air Gear,
Kuroko no basket,Berserk,Code Geass,Kurohitsugi,
One piece,Fairy tail,HxH,Gintama,Cowboy Bebop.

4 numara olurdu,nnoitrayla rahat şekildeki dövüşü aklıma geldi.onun dışında halibele 5 numara kalırdı.

“Bleach Anketler” sayfasına dön