Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En Zeki Karakter

EN ZEKİ KİŞİ

MAVİS
18
35%
GERARD
23
45%
HADES
2
4%
HİBİKİ
0
Oy yok
ULTEAR
6
12%
DİĞER
2
4%

Toplam oy: 51
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

liva yazdı:Gerard erzayı cennet kulesinde baya iyi keklemişti
Evet ama orada Erza'nın duygularından yararlandı. Gerard'ı eski haline getirmek istiyordu ve saf gibi buna inandı. Yoksa Erza da baya zeki. Ama o kadar ön planda değil.
Resim
Kullanıcı avatarı
Beyond Birthday
Favori Manga: Bleach, Berserk, Kurozuka, Gantz
Favori Anime: Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin

Zettai yazdı:Jellal dedim ama bence Fairy Tail'da büyük zeka gösterileri yok.
Katılıyorum. Fairy Tail serisinde zeka oyunlarını çok göremeyiz. Ama kendi içinde bir evren olduğundan buna göre oylama yapacaksak Jellal diyorum.
Resim

Gēmu no yōna seikatsu o okuru..

(Oyun gibi hayat yaşıyorum..)
Kullanıcı avatarı
Hanabi
Favori Manga: Naruto, One Piece, Fairy Tail, Akatsuki no Yona, Chihayafuru,
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Death Note, Bleach, Akatsuki No Yona, Chihayafuru, Kaichou wa Maid Sama
Shokugeki no Souma, Kimi ni Todoke, Kamisama Hajimemashita, Yamato Nadeshiko

Bence Ultear Gerard'tan zeki ama daha fazla oy almış onu anlamadım. Ek olarak Gerard normal zeka konseydekiler aptal ve rezalet sonra gördük zaten konseyin fıs olduğunu onu saymıyorum o yüzden. Gerard'ın ben ikizim numarısını bile yememiştim şahsen işte o kadar aptal konseydekiler bana kalırsa orda sadece bir kişi şüpheleniyordu. En stratejist Mavis ama fazla iyimser melek gibi olduğu için şeytani zekası olan Ultear'in daha uyanık zeki olduğu düşündüm son zamanlarda kafayı sıyırıp canını feda etmeseydi iyiydi.
Kullanıcı avatarı
Hanabi
Favori Manga: Naruto, One Piece, Fairy Tail, Akatsuki no Yona, Chihayafuru,
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Death Note, Bleach, Akatsuki No Yona, Chihayafuru, Kaichou wa Maid Sama
Shokugeki no Souma, Kimi ni Todoke, Kamisama Hajimemashita, Yamato Nadeshiko

Beyond Birthday yazdı:
Zettai yazdı:Jellal dedim ama bence Fairy Tail'da büyük zeka gösterileri yok.
Katılıyorum. Fairy Tail serisinde zeka oyunlarını çok göremeyiz. Ama kendi içinde bir evren olduğundan buna göre oylama yapacaksak Jellal diyorum.
Keşke görsek Naruto'da sık gördüğümüz için seçmesi zevkli oluyor mesela İtachi mesela Madara mesela Kakashi ve Shikamaru bir sürü.
Bleach'te de Aizen, Urahara felan feşmekan diye gider. Dövüşler daha stratejiye dayansa güzel olurdu. Büyücü oldukları için daha karmaşık ve stratejik dövüşerek kazanmalarını isterdim salt zeka kazanmaya yetmiyor hep güç patlaması lazım ne hikmetse.

“Fairy Tail” sayfasına dön