Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Mashima Taşlama

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Konu açık seviyeli bir şekilde taşlama yapılmasını umut ediyorum.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Natsu vslerinde çok uçuyor, iman gücünün bokunu çıkartıyor.
Gray'i ve Gajeel'i çok eziyor, özellikle Natsu ile kıyaslandıkları sırada.
Balam birliğinin en taşaklı karanlık loncası Grimoire Heart çok kolay yenildi. Yani güçsüz karakterleri bir şekilde yol bulup güçlü karakterleri yenecek hale getiriyor.
Bacchus'a yazık etti.
Çok var da neyse. *-*
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Natsu önune geleni eziyor.Erzada bunu tekde indiriyor.Dusmanla kapismaya gelince erza daha ezik karakter aliyo karsisina.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Bu kadar kötü bir manga-ka ya seviyeli bir taşlama yapamam ben. Kişiliğim, karakterim müsade etmez!

Kadın çizsin otursun yerine. Başka bir boka bulaşmasın.
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Seriye ilk başladığımda sevdiğim sonrasında zaman atlaması ile bana göre saçmalayan ve şu anda da takip etmeyi bile gereksiz bulup bıraktığım bir seriyi çizen elaman Mashima..
kaan4259
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Rurouni Kenshin

Zamanda yolculuk temasının altından kalkabileni görmedim bakalım nasıl sıçıcak.
Kullanıcı avatarı
Articuno
Favori Manga: One Piece,The Breaker,Beelzebub
Bleach,Naruto,Code:Breaker
Favori Anime: Naruto,One Piece

All hail Troll King!
Resim
Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

Zamanında hevesle başladığım ve severek okuduğum manga yok artık, sırf çizilen kızlar için devam ediyorum. Bu adamın bir tarafını taşlamam çünkü say say bitmez. Ama en çok sinir olduğum şey: Zaman atlamasından sonra gene mini atlama yaşandı, güçlenecekler diye sevindim, herkes eğitimle güçlenecek diye ümitlendim ama çok kıytırık bir nedenle ve çok saçma bir şekilde P-Up aldılar...
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Taşlama yapmaya değmeyecek bir manga gereksiz
callfuble
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Saçma sapan bir sebep bulup iman gücü olayına bir temel koyabilirdi.Natsu'nun içine kyuubi gibi saçma sapan bir ejderha vesaire koyup aaa o iman gücü değil bak içindeki şeyden güç alıyor diyebilirdi.O zaman kimse rahatsız olmazdı herhalde bu konudan ve eleştirilmeye değer bir manga olurdu. Çünkü 300 sayfalık manganın 150 sayfa iman gücü eleştirisi var.
► Spoiler Göster

“Fairy Tail” sayfasına dön