Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fairy Tail Hakkında Düşünceleriniz (Spoiler İçerir)

Kullanıcı avatarı
Kurimiahanto
Favori Manga: FAIRY TAIL
Favori Anime: NARUTO, ANO HANA, BAKUMAN

hyperbooster yazdı:Şu şirin yıldız ruhu çizimlerine uyuz oluyorum.
Nikoralardan bahsediyorsun değil mi? OVAları izlemeden önce ben de öyle düşünüyordum. Müdür Plue'ye güldükten sonra fikrim değişti :D

Katılmıyorum şahsen, Cancer, Taurus, Scorpio ne bileyim Capricorn falan öyle değil ki. Aries biraz şirin olabilir o da burcunun özelliği.

Güldürmek istemiş Maşima Amcamız ve Sacitaryus'u Gray'in düşüncesi gibi yapmış gülün siz mahcup olmasın.

@Unknown
SAO Final Dövüşü'nden bahsetmiyoruz FT burası :D
Resim
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Kurimiahanto yazdı:
Nikoralardan bahsediyorsun değil mi? OVAları izlemeden önce ben de öyle düşünüyordum. Müdür Plue'ye güldükten sonra fikrim değişti :D

Katılmıyorum şahsen, Cancer, Taurus, Scorpio ne bileyim Capricorn falan öyle değil ki. Aries biraz şirin olabilir o da burcunun özelliği.

Güldürmek istemiş Maşima Amcamız ve Sacitaryus'u Gray'in düşüncesi gibi yapmış gülün siz mahcup olmasın.
Demek istediğim o değil havalı tipler olabilirlerdi en değerli yıldız ruhları altın zodiacların tiplere bak Canser'ın elinde makas var berber.Ne biliyim aslan burcu havalı bir beyaz bir aslan olabilirdi at olana değinmiyorum .Yani hepsi çocuksu.
Kullanıcı avatarı
shikamaru2
Favori Manga: Naruto,One Piece,Bakuman
Favori Anime: Naruto Shippuden,Death Note,Ano Hana,Bakuman,One Piece

Bir gazlan başladık devam ediyoz bakalım ;)

En sinir olduğum şey karakterin en karizma veya en duygusal anında mashima resmen trollüyo karakteri :whistle:
Bide one piece'teki şeytan meyve güçlerinin aynılarını burda millet büyü olarak kullanınca biraz soğumuştum başlarda da toparladı şimdi :lol:

İyi yanı ise happy çok sevimli :silly: :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Grimoire Slayer
Favori Manga: Beelzebub
Favori Anime: Death Note

Youtube de bi videoda Natsu theme dinledim araştırdım seriden öyle haberim oldu.İlk bölümü izleyince sırf müzikleri ve diğer serilerdeki güçsüz bi ana karakterle başlamadığımız için sevdim.Natsunun seri başında en güçlüler arasında olması hoşuma gitti.Naruto ve Bleachyen bu yönüyle iyi (diğer hiç bi yönüyle değil orası ayrı).Şu 7 yıl atlaması olması 3 büyükleri 4 4leyebilirdi belki bi ihtimal ama orda çok kötü sıçtı seri.Ben zaten Fairy Tail en baba lonca olduğu için seviyodum.Ama şuan sadece müzikleri için takip ediyorum desem yeri var.Beni kelt rock müziğine aşık etti seri gaza geldim keman çalmayı öğrenip bi yan flütçü bide elektro gitarcı bulup serinin müziklerini çalmak istiyorum.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
Kurimiahanto

hyperbooster yazdı:
Kurimiahanto yazdı:
Demek istediğim o değil havalı tipler olabilirlerdi en değerli yıldız ruhları altın zodiacların tiplere bak Canser'ın elinde makas var berber.Ne biliyim aslan burcu havalı bir beyaz bir aslan olabilirdi at olana değinmiyorum .Yani hepsi çocuksu.
Ben de burçlarla ilgiliyimdir tek düzgün gelen Loki'ydi. Yani ben Sacitaryus'un ilk geldiği bölümü nasıl olduysa atlamışım. Bir daha gördüğümde Balam'ın Orasyonuyla savaştaydı. Ne bu mk don giyen at kostümü içindeki adam.

Pisukesu ve Raybra'mı saymıyorsun değil mi? En düzgün olanlar onlar.

Cancer'ı iyi uydurmuş bence. Eğer kan olsaydı böyle düşüneceğini sanmıyorum. Yani kesikler falan hiç hoş durmazdı ama etkili olurdu.

Okumak isteyene 12sine de yorum yapıyorum.

Ariesle başlayayım. Güzel olan tek zodyak yani. Bir sürü koç var etrafımda hiç de sürekli sumimase diyecek tipler değiller. Yani özür dilemeyi pek sevdiklerini en azından ben bilmiyormuşum diye düşündüm.
Üri Bomb'ları çok işe yaramaz bence. Freed'e saldırdığında yumuşak diye yenildi saçma kısım doğrudur.
Ateş üretecek biri karşısında hiç şansı olmaz yanar o ateşler. Ama Koç, ateş elementi burcu olduğu için dayanıklı da olabilir bilemicem.

Aquarius. Kişilik çok güzel yansıtılmış. Benim favorilerimden biridir. Güldüğüm esprileri bunun üzerinde yapıyor maşima.

Pisces. Bence Lokiden daha güçlü afedersiniz ama. Balığım evet ama bunu gerçekten söylüyorum. Kişilik yansıtması çok zayıf ama Leodan bile güçlü. Çok ilginç.

Gemini. Urano Metria dışında bir işe yaramaz ki bu.

Taurus. Kan olsa o balta süper yarardı da neyse.

Cancer. "Cancer'ın Ebisi" bu ona eskiden fanlık yaptıran bir şeydi ama artık o kadar sevmiyorum. Lucy çok siklemiyo Cancer'ı. Tavır koymuştu Cancer ona bir ara. O makaslar bir yerine girsin Lucy.

Scorpio. Şeytan işareti yapıyor ^_^ Cool ama gitmiş akuaryusu bulmuş. Neyse kişilik yansıtımı mükemmel. Gücü de iyi Gaara gibi :D

Capricorn. Kişilik yansıtımı mükemmel. Güçleri Leo'yla çok benziyor. Lucy'nin en güçlü 2.Ruhu diyebilirim. Çocuksu değil bence

Sagittarius. Ya tamam en başlarda komikti de. Görünüş dışında bir eksisi yok. Severim kendisini, tam bir yaydır. Saldırılrı da okyay olduğu için uygun.

Libra. Evet bu da güçlü ama Leo'ya karşı pek bir şey yapamaz. İki ruh kullanırken bir işe yarar ancak. Sadece yer çekimini değiştiriyor. Bunu Kagura'nın loncasındaki şişko karı bile yapıyordu.

Son olarak Virgo. Karakter yansıtımı başarısız. Ne zaman başak görse (ters burcum) sezgileriyle ondan hoşlanmayan biri olarak onu sevdim ki bu çok doğru değil. Güç ve tip başarılı.

Hadi iyi günler :D :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Mia
Favori Manga: One Piece, Naruto, Skip Beat!, Lovely Complex, Akame ga Kiru!, Orange, Noblesse, Arago.
Favori Anime: One Piece, Hunter x Hunter 2011, Skip Beat!, Lovely Complex, WataMote, Death Note, Usagi Drop...

Sahne aralarına gereksiz gereksiz sıkıştırılan ecchi'ler, ve sürekli 'Biz Fairy Tail'iz!' sözünün ardından gelen abartı power up olmasa güzel bir seriydi. (Anime olarak.) Eğlenceliydi, karakterlerini sevmiştim. Özellikle Erza, Gajeel ve Gray'i.
Mangasına başladığımda da yine bu gereksiz ecchi konusundan rahatsız oldum. Hiç gereği yok böyle şeylerin aslında, elindeki malzemeyi kullanmayı tam olarak beceremiyor mangaka. Bunun haricinde, mangada bazı yerler oldukça sürükleyiciydi. Çok kötü değil, ama güzel denilecek yanları da fazla değil. Karakterleri ayakta tutuyor seriyi kanımca.
Resim

Eğer birinin canı yanarsa nefret etmeyi öğrenir. Ama o acıyı bilmek, insanı olgunlaştırır.[/color][/size]
Kullanıcı avatarı
NeineL
Favori Manga: Naruto - Fairy Tail
Favori Anime: Accel World - Sword Art Online - Fairy Tail - Full Metal Alchemist -Black Rock Shooter - Naruto Shippuuden

Nakama kavraminin bokunu cikardiklari icin pek isinamadigim . Yine de takip ettigim . Mangakasinin asiri derecede am got meme uclusune ac oldugunu dusundugum seri . ( mobilden yazdigim icin ç ve ı harflerini biraz yemis olabilirim .)
Kullanıcı avatarı
Kurimiahanto

NeineL yazdı:Nakama kavraminin bokunu cikardiklari icin pek isinamadigim . Yine de takip ettigim . Mangakasinin asiri derecede am got meme uclusune ac oldugunu dusundugum seri . ( mobilden yazdigim icin ç ve ı harflerini biraz yemis olabilirim .)
Aynen sıkıntıdan gidip ben vercem ona :D
Resim
Kullanıcı avatarı
shikamaru2
Favori Manga: Naruto,One Piece,Bakuman
Favori Anime: Naruto Shippuden,Death Note,Ano Hana,Bakuman,One Piece

Erza gibi bir kaarakter nasıl bu kadar abartılır anlamıyorum.Natsu ve gray havada karada onu yenebilecek düzeyde iken nasıl bu kadar ezilirler anlamıyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Fan servis arttıkça seriden ciddi anlamda soğumaya başladım. Maşima'nın ayarı tutturmasını umuyorum ama işin bokunu çıkartmaya devam ediyor.

“Fairy Tail” sayfasına dön