Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fairy Tail ~Tanıtım~

UlquiorraSchiffer
Favori Manga: Gantz, Veritas, The Breaker, Bleach
Favori Anime: Bleach, Gintama, Slam Dunk , KHR, DBZ

Atarlı kasabanın giderli çocuğu.
Resim
Celebhol
Favori Anime: -

!  Uyarı
Hakaret etmeyin. Birisi size hakaret ederse ona da cevap vermeyin! Bildirin.
Kullanıcı avatarı
Shirosaki Ogichi
Favori Manga: Bleach,Naruto,Vagabond
Favori Anime: Bleach,Naruto,Hellsing ,Fairy Tail, Kaichou Wa Maid Sama ,Final Fantasy Series, Another

Kendimi tutamadım Celeb kusra bakma..Bidaha olmaz.
Resim
Kullanıcı avatarı
Justice4aLL
Vaizard
Vaizard
Favori Manga: Bleach,Veritas,OnePiece
Favori Anime: Bleach

celeb niye bu vatandaş banlanmıyor? hani kişilere hakaret etmek ban sebebiydi ? adam foruma ve forumdakilere neler diyor bakan yok ilginç.
Resim
Kullanıcı avatarı
Shirosaki Ogichi
Favori Manga: Bleach,Naruto,Vagabond
Favori Anime: Bleach,Naruto,Hellsing ,Fairy Tail, Kaichou Wa Maid Sama ,Final Fantasy Series, Another

Resim
zero

eleştri kaldıramıyosan ıraklaşacaksın bu piyasadan burda eleştri yapılıyo kötü yada iyi sanane ne yazdığından 'Alavanda'
Kullanıcı avatarı
luke
Favori Manga: One Piece, Veritas, Naruto, D-Grayman, Beelzebub, Vagabond
Katekyo Hitman Reborn, Sun Ken Rock
Favori Anime: One Piece , Slam Dunk, Code Geass, Death Note

Arkadaşlar fairy tail'e başlamayı düşünüyorum seinenlerin bir kısmını ve shonenlerin nerdeyse tamamını okudum ne dersiniz tavsiye edermisiniz.
UlquiorraSchiffer
Favori Manga: Gantz, Veritas, The Breaker, Bleach
Favori Anime: Bleach, Gintama, Slam Dunk , KHR, DBZ

Arkadaşlık zımbırtısının bokunu çıkarmış bulunmakta olan bir manga.Keyfin bilir.
Resim
Kullanıcı avatarı
luke
Favori Manga: One Piece, Veritas, Naruto, D-Grayman, Beelzebub, Vagabond
Katekyo Hitman Reborn, Sun Ken Rock
Favori Anime: One Piece , Slam Dunk, Code Geass, Death Note

Valla o zaman ben hiç başlamayayım gerçi shonenlerin hemen hepsinde arkadaşlık zımbırtısı var o yüzden uyuz oluyorum biraz da shonene.Bu arada tavsiyen için teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
karalamadefteri
Favori Anime: Gintama / One Piece / Death Note / Naruto / Full Metal Alchemist / Shingeki no Kyojin / Bleach / Fairy Tail

fairy tail'de manga nereye gidiyor amaç belli değil denmiş ama bazı yerlere dikkat çekmek istiyorum; mangayı okumayanlar için SPOİLER içerir..

manga natsu igneel'i ararken lucy ile karşılaşmasıyla başlıyor. ve ara ara bu dragonların kayboluşuyla ilgili ip uçları vererek devam ediyor. 7/7/777 de ejderhalar kayboluyor. ve aynı tarihte lucy'nin annesi kayboluyor. öte yandan fairytail battle bölümünde ejderkesiciler 80 yaşını aştıkları için kapıdan çıkamıyorlar ancak onlar 80 yaşında değil ve diğer yandan da 400- 500 yıllık kara büyücü zeref bir şekilde natsuyu tanıyor. yani aslında manga bu ejderhalar ve ejder kesicilerin hikayesini anlatıyor ve bir şekilde bunların lucy'nin annesiyle ilişkisi var. ana konu bu bence ama bu aralarda küçük küçük verilerek ilerliyor kimi kişiler belki bunları fark etmemiştir bile..

ben manganın güzel biyere bağlanacağını düşünüyorum ve okumak isteyenlere tavsiye ederim;)

“Fairy Tail” sayfasına dön