Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hisoka Vs Chrollo

Hisoka vs Chrollo Dövüşü adil miydi, Değil miydi?

Adildi.
3
60%
Adil değildi.
2
40%

Toplam oy: 5
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Geçen sene uzun bir aradan sonra güzel bir karşılaşmayla dönmüştü Togashi. Bildiğimiz gibi karşılaşmayı chrollo yendi fakat bu yenme şekli hisoka fanlarının hoşuna gitmedi. Takımdaki kişilerin yeteneklerini ödünç aldığı için adil bir dövüş olmadığını düşünüyorlar. Peki sizce bu karşılaşma dil miydi,değil miydi?

Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Karşılaşma gayet adildi, adamın yeteneği bu. Ne yapacaktı yani ne olmasını bekliyorlardı. Ayrıca o ödünç aldı mevzusu nerde geçti ben orayı kaçırdım uşaklar.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
redstak

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 31 May 2017 09:22 Karşılaşma gayet adildi, adamın yeteneği bu. Ne yapacaktı yani ne olmasını bekliyorlardı. Ayrıca o ödünç aldı mevzusu nerde geçti ben orayı kaçırdım uşaklar.
hisoka'nın öldürdüğü iki örümceğin güçlerini almıştı. chrollo aldığı güçleri geri verebiliyormuş öyle bir yeteneği de var.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Aldığı onda da kalıyor olabilir... Hey gidi hey ne animeydi be. Valla 1000 bölüm olsa izlenirdi.

Şu seride, Gon piçinin babası ve Chrollo gerisi yalan. Bir de netero reyis adamdır, galp mucuk.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Adil olmayan tek yanı Chorollo'nun sağlam bir hazırlık yapmış olmasıydı. Ancak Hisoka herşeye rağmen dövüşmeyi kabul etti.

Yoksa ödünç almış falan admin yeteneği bu demiş ama bunun da ötesinde adam reis, lider, kral. Yani böyle güven duyulan biri olmakta kolay iş değil. Hisoka aynı yeteneğe sahip olsa ona kimse bir şeyini ödünç vermezdi herhalde. Yani hazırlıklı olma meselesi dışında bir sıkıntı yok.

Hayır onu geçtim, eeey Hisoka fanları Youpi'yi yenmek için hayvan gibi planlar hazırlıklar kahpelikler yapılıp yenilmediği halde o adamı küçümsemediniz mi? Bunlar, bunlar Hisoka Youpi'yi alır der ya, biliyorsunuz bunlar fanboy.

Neyse şaka bir yana Chorollo kim bilir kaç olası kavga stratejisinden biri ile indirdi. Diğer kavgalarında ne olur bilinmez ancak seride gücünü hızla arttıran çaylaklar dışında belki tek adam.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
redstak

Sae yazdı: 06 Haz 2017 22:03 Adil olmayan tek yanı Chorollo'nun sağlam bir hazırlık yapmış olmasıydı. Ancak Hisoka herşeye rağmen dövüşmeyi kabul etti.

Yoksa ödünç almış falan admin yeteneği bu demiş ama bunun da ötesinde adam reis, lider, kral. Yani böyle güven duyulan biri olmakta kolay iş değil. Hisoka aynı yeteneğe sahip olsa ona kimse bir şeyini ödünç vermezdi herhalde. Yani hazırlıklı olma meselesi dışında bir sıkıntı yok.

Hayır onu geçtim, eeey Hisoka fanları Youpi'yi yenmek için hayvan gibi planlar hazırlıklar kahpelikler yapılıp yenilmediği halde o adamı küçümsemediniz mi? Bunlar, bunlar Hisoka Youpi'yi alır der ya, biliyorsunuz bunlar fanboy.

Neyse şaka bir yana Chorollo kim bilir kaç olası kavga stratejisinden biri ile indirdi. Diğer kavgalarında ne olur bilinmez ancak seride gücünü hızla arttıran çaylaklar dışında belki tek adam.

Tabi ki kim bilir kaç olasılık vardı. Cennet kulesini seçme nedeni illa ki vardır. Sırf saha avantajı için değildir.
Kullanıcı avatarı
~KötükarakteR~
Favori Manga: Liar Game
Favori Anime: Code Geass, FMA Brotherhood

Bir kere Chrollo kaybetseydi Hayalet Takım'ın prestiji tamamen çökecekti fanların gözünde mangaka bunu biliyor. Ama Hisoka da bayağı önemli bir karakter onu da fazla ezmemesi gerekiyor. Bu yüzden mangaka Chrollo'ya hazırlık ve saha avantajı verdi ki şu ana kadar bize yansıtılan Chrollo da plansız programsız hareket eden biri değil tabii ki yeteneği neyse onu kullanıp tuzak kuracaktı. Bir sürü insanın izlediği arena değil başka bir yerde de dövüşseler Chrollo elinde plan olmadan gitmezdi. Böylece Hisoka'nın itibarı da okuyucuların gözünde korunmuş oluyor, teke tek dövüşseler ve Hisoka yine kaybetse karakter olduğundan daha zayıf düşünülecek. Son cümlede derdimi anlatabildim mi bilmem ama gayet adil bir dövüştü.
Resim

Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
redstak

~KötükarakteR~ yazdı: 19 Şub 2018 10:35 Bir kere Chrollo kaybetseydi Hayalet Takım'ın prestiji tamamen çökecekti fanların gözünde mangaka bunu biliyor. Ama Hisoka da bayağı önemli bir karakter onu da fazla ezmemesi gerekiyor. Bu yüzden mangaka Chrollo'ya hazırlık ve saha avantajı verdi ki şu ana kadar bize yansıtılan Chrollo da plansız programsız hareket eden biri değil tabii ki yeteneği neyse onu kullanıp tuzak kuracaktı. Bir sürü insanın izlediği arena değil başka bir yerde de dövüşseler Chrollo elinde plan olmadan gitmezdi. Böylece Hisoka'nın itibarı da okuyucuların gözünde korunmuş oluyor, teke tek dövüşseler ve Hisoka yine kaybetse karakter olduğundan daha zayıf düşünülecek. Son cümlede derdimi anlatabildim mi bilmem ama gayet adil bir dövüştü.
Bana göre de adil zaten. Chrollo gibi birisi zevk uğruna Hisoka gibi biri için yaşamını tehlikeye atmasına gerek. HxH zaten bu yüzden farklı, yeteneğini birisi biliyorsa baştan kaybettin.

“Hunter X Hunter Genel” sayfasına dön