Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

HxH Ara Veriyor

Levi<3
Favori Manga: Bleach Onepiece Naruto
Favori Anime: Bleach Onepiece Naruto

Eğer ara bitti,ara sona erdi gibi bir şey olursa mantıksız olur.Böyle bir başlık paylaşılan tek manga HxH olur.Tabi ki de ara verdiğini bu başlıktan öğrendik ve bittiğini de ara bitti başlığından öğrenmemiz gerekir genel mantık bu ama mangaka sağolsun durmadan ara verip verip duruyor her seferinde ara veriyor diye başlık açılsa HxH forumu sanırsam şöyle olur.
Bu sefer ki ara tartışma/Bir sonraki ara öngörü gibi olur.Tabi aralılarıda uzun bu mangakanın çok fazla olmaz bu tür şeyler ama demek istediğim böyle bir başlık açılması en başından beri saçmaydı.Serinin sıkı takipçileri için bunlar sıradan şeyler :-)
Bende bu başlığı görünce hiç şaşırmamıştım hatta buna gerek varmıydı dedim :-P neyse şu an ki başlık HxH'ın tek güncel başlığı sanırım.Ama yinede arkadaşımız haklı ama ara bitiyor diye başlık mı olur garibime gidiyor bir yandan öyle bir başlık olsa ara bitiyor diye başlık verilmesinden değil ara bitti diye şaşırırım amk ;-)
Kullanıcı avatarı
Grimoire Slayer
Favori Manga: Beelzebub
Favori Anime: Death Note

Aranın bittiği ara bitti diye başlıkta da duyrulabilir, bu başlıktan duyurulabilir veya hiç duyrulmayabilir.Şuan bu üzerine düşüneceğim son şey bile olmamalı.Özetle.
Resim
Not:Kesinlikle yanlış anlamanı veya alınmanı istemem bu sana değil konuya verdiğim tepki.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim
Mangafreak
Favori Anime: One piece

Harbiden bu mangaya ne oldu komple unuttum :D Geri gelmicek sanırsam
callfuble
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Abi ben anlamıyorum ya bu çalışkan olanlar Japonlar değiller miydi? Koreliler mi çalışkan oluyordu. Hani bunlardaki çalışma azmi başka millette yoktu. Bunların mangakaları mı bir değişik oluyor. Niye bunlar Japon örf ve adetlerine aykırı şekilde aylaklık ediyorlar?
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Orospu çocuğu manga ka.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Mına kodumun mangakası
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Resim
Maviler bölüm verdiği haftalar , kırmızılar pas geçtiği haftalar ..
Tekrar ediyorum sülalen ile parti yapayım mangaka
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Kardeş madem belinden sakatsın tabiki kimse bir şey diyemez de ortalık haber falanda yok. En azından hayranlarına mangayı takip edenlere bir haber versen çok iyi olur.
Kullanıcı avatarı
D.reamer
Favori Manga: one piece, naruto, shamo , bleach, death note, one punch man
Favori Anime: one piece, naruto, akame ga kill, Thé word gods only knows

Bu seriyi takip edenlere helal olsun diyorum. Ne azim varmış millette. Bide E.Oda' ya laf ediyorum.
Levi<3
Favori Manga: Bleach Onepiece Naruto
Favori Anime: Bleach Onepiece Naruto

D.reamer yazdı:Bu seriyi takip edenlere helal olsun diyorum. Ne azim varmış millette. Bide E.Oda' ya laf ediyorum.
One piece ayda bir ara veriyor Hxh ayda bir yayılasa ona da razıyız aq.

“Hunter X Hunter Genel” sayfasına dön