Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Adult Gon vs Meruem

Aldut Gon mu Meruem mi ?

Adult Gon
22
50%
Meruem
22
50%

Toplam oy: 44
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

GON

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=QJIFtjy3_jI[/BBvideo]

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=fXBG-181Slc[/BBvideo]

MERUEM

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=WilPHbGia7w[/BBvideo]

Resim

Meruemin netero ile olan haline karşı gonun pitou ile olan halini baz alıyoruz
En son redstak tarafından 26 Tem 2014 23:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Yanlış hatırlamıyorsam Pİtou Gon'un o hali için kral ile eşdeğerimsi bir şey demişti. Meruem kanatlanmadan önceki hali ise Gon'un şansı var diyorum öteki türlü Meruem kanatlandırır.

Edit : Netero ile karşılaştığı hal diyormuş. O zaman Gon'un alma ihtimali yüksek.
Resim
Kullanıcı avatarı
Ijou
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood.

Piyasadaki en güçlü hunterin zibilyon yumrukla sadece kabuğunu aşındırabildiği birine Gon ister adult olsun ister gökten vahiy insin yine yenemez.
Taş kağıt makas gibi kombine atak gerektiren ve zaman alan bir teknikle kralın karşısına çıkamazsın.Taş diye sümüklü sümüklü bağırırken götüne tıkar pamuğu.
Resim "Ah seni bilmiyor kimseler bilmiyor."
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

İman gücüyle gon diyorum :lol: sanırım duygusal düşünüyorum, ideal ve inanç olarak gon diyorum ama öyle değil işte, teknik ve kapasite olarak meryem kankıttırır :silly:
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Oyum Gon'a gitti. Gon Taş-Kağıt-Makas öğrenmeden önce Hisoka'yla dövüşürkende çok hızlıydı beyler. Öyleki klon falan oluşturabiliyordu hızından dolayı. Sadece Taş-Kağıt-Makasdan ibaret değil yani çocuk. :lol:
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Gon'un bu hali ve tecrübesizliği ile bir şey yapacağı yok, ne olur ileride tecrübe kazanır ve yeni teknikler öğrenir, diğer nen gruplarınada sarkar o zaman kafa kafaya çarpışır
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Meruem alır gibime geliyor. Fiziksel saldırıların, Meruem'un dayanıklı vücuduna pek zarar verebileceğini düşünmüyorum. Eğer Gon, bir şekilde tekniğini yaparsa biraz hırpalayabilir de, yine de öldüremez diye düşünüyorum. En fazla Meruem bir tane uzvunu kaybeder ve Gon ölür.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

TAş kağıt makas yapmadanda gon hem kas gücü hemde nen gücü olarak aşmış durumda.
Animede hatırlarsınız Gon Pitouyu dışarı davet ettiğinde Pitou tüm gücünü toplayıp arkadan Gonun üstüne çullanmıştı.
Peki sonra ne oldu?
Gon bir adım yana kaydı ve pitounun böğrüne depiği goydu.
Pitounun uçuşunu hatırlarsınız zaten. :whistle:
Kaldıki Gon savaş taktikleri uydurmak konusunda başarılı.
Zeka konusunda bir meruem olamaz tabi ama içinde bulunduğu ortamda avantajı sağlamaya çalışıyor.
Yine örnek vericem.
Gonla Killuanın kuleye çıktıkları zamanları hatırlayın.
Gon topac döndüren bi elemanla savaşmıştı o misal.
Biraz narutoya benziyor o bakımdan.:D Yada naruto ona :P
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Meruem'in ilk halini Netero'dan daha fazla yaralardı büyük ihtimalle ama sonuçta yine Meruem alırdı. İlk ya da ikinci hali hiç fark etmez, Meruem bu serinin güç bakımından zirvesidir şu an. He, bundan sonra ondan daha güçlüsü çıkabilir belki ama şu 300 küsur bölümlük seride güç sıralamasının zirvesindeki adam Meruem'dir.(Gücü görünen karakterleri kıstas alarak söylüyorum bunu)
Matrim
Favori Manga: OnePiece,Bleach,Naruto
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Code geass

Meruem'in muhafızları yemeden önceki halini alırdı.

“Hunter X Hunter Genel” sayfasına dön