Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Chrollo vs Hisoka - Tartışma konusu

Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Chrollo.
Kullanıcı avatarı
Skeiron
Favori Anime: Fairy Tail,HunterxHunter,Bleach

Bu Hisoka Netero ile ilk konuşmasında Netero ona en çok istediğin şey ne demişti heralde oda şuanda seninle dövüşmek dediydi Netero'nun son dövüşteki gücünü bilip de söylediyse bunu iş vardir bu adamda.Ha birde bu son bölümde İllümi Hisokaya eğer karıncaların olduğu yerde olsaydın Netero ile dövüşme imkanını bulurdun diyordu.Galiba bu adamların hiç biri Netero'nun tam gücünü görmemiş yada Hisoka gerçekten güçlü.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Hayyam yazdı:Mütehassıs'lar tahmin edilemeyen özel güçlere sahip olabiliyorlar, bu yönden özel ve her türe tek atma kapasiteleri var ;) yukarıdaki arkadaşın dediği gibi bütün nen sınıflarında ustalaşabilme kapasiten oluyor
O olay sadece kurapikaya ait mütehassıs olduğunda hepsinde ustalaşabilirsin diye bi olay yok

Redstak'ın örneklerine ek olarak falcı kızda mütehassıstı özel güç olarak %100 tutan fal bakıyordu diğer sınıflarla alakası olmayan bi konu %99 nanika da mütehassıs dileği gerçeğe çevirme gücüne sahip. Her nen sınıfında ustalaşma olayı her birey için geçerli bi konu hayvan gibi nen kasarsan hepsinde ustalaşabilirsin. Nen öğretilirken söylenen olayı hatırlayın kendi sınıfını kasarsan eğer yancı 2 sınıfta çok daha hızlı öğrenme imkanın olur şimdi kendi sınıfını %100 öğrendiysen yancıları %99a getirebilirsin e onlar %99a gelince bunların yan sınıflarıda %98e kadar falan kasılabilir (( üçgenimsi bi şekilde anlattılar diye 1 puan eksik bıraktım ))

Neyse konuya dönelim daha fazla uzatmadan ben chrollo alır diyorum konu mangakanın keyfine değilde bizim bakış açımıza kaldığı an chrollo açık ara önde zira herifin kitabında kaç kişinin nen yeteneği var belli değil fizandan beri de örümcekleri yönettiğini düşünürsek tenhada denklediği herkesin nen'ini araklamıştır diye düşünmekteyim. Haliyle böyle bi durumda lastik + doku sürprizi olayına karşı kullanabileceği en azından bi kaç tekniği vardır diyorum. Olmasa bile her tekniği tek tek çözmesi lazım Hisako'nın ki kendisini savunabilsin Knuckle'ın gücü gibi düşmanın nen'ini mühürleyen şeyler yada kurapikanın jail olayı gibi direk zetsuya yönlendiren şeyler çaldıysa bu herif hisakonın şansının olmadığı düşünüyorum ama yok yine zoldycklere karşı dövüştüğü gibi sikko sikko tül perde züccaciye kullanayım kafasına çıkarsa Hisoka affetmez alır gadasını
Kullanıcı avatarı
damn2u
Favori Manga: Bakuman
Favori Anime: Hunter x Hunter

Hisoka'nın boku bokuna bu kadar büyütüldüğünü düşünmüyorum. Ayrıca sadece Heavens Arena da Gon ile savaşına bakınca bir dönüştürücü olarak fiziksel gücünün ne kadar yüksek olduğu aşikar. Bir adam kendine bu kadar çok güveniyorsa ve bu kadar agresif olmasına rağmen insanlar ona karşı saldırma hissiyatı duymuyorsa oturup düşünmek lazım. :P

Bence Chrolla gereğinden fazla abartılıyor, gücünün dez avantaj noktalarını Zeno Zoldyck yeterince saymıştı.
I beg to dream and differ from the hollow lies!
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Ben Hisoka'nın alacağını düşünüyorum. Güçlerini felan görmedik gerçi ama o diğerlerinden fazla öne çıkıyor.

Bu arada bence Zoldyck ailesi Chrollo ile dövüşürken ciddi davranmadı.Illumi'nin kendilerine para ödeyen adamları öldürmeye gittiğini biliyorlardı. Zorlamamış olabilirler. Yoksa bu ailenin çok güçlü olduğu kanısındayım.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Zorlamayan chrollodu orada.. Hatta zeno diyor öldürmek için saldırsan kazanan belli olmazdı dedi.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Belki çeviri yanlışlığı yada ben yanlış gördüm ama, Chrollo ikimiz savaşsak kim kazanırdı diye soruyor, Zeno ise ben kazanırdım diyor.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Anka24 yazdı:Belki çeviri yanlışlığı yada ben yanlış gördüm ama, Chrollo ikimiz savaşsak kim kazanırdı diye soruyor, Zeno ise ben kazanırdım diyor.
Tekrar izle bence panpa.

Chorolloyu da biraz daha düşüründe bari, herkes yensin.

Hisokayı çok severim eyvallah. Fakat Chrollo bunu tutar duvardan duvara vurur çeker.

Adam dövüşmekten zevk alıyor, herkse atar yapıyor diye herkesi yenecek kaidesi yok. Arenadaki adam kolunu kopardı bunun eline verdi. Chrollo dediğimiz adam 2 tane en üst düzey katille dalga geçer gibi açık vermeden eğleniyor.

Bi zahmet mantık lütfen.

Zeno vs hisoka deseniz 10 kişiden 9 unun zeno diyeceğini adım gibi biliyorum ya da illuminin babası vs hisoko olsa gene illimunun babası dersiniz.

Fakat hayalet takımı hep bi itin götüne sokma isteği var anlamış değilim.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Zeno eğer buradaki gibi yetenek çalma kafasıyla kapışsaydın ben kazanırdım.Ölümüne olsaydı ne olacağı belli olmazdı diyor.Yani dede ciddi bir Chrollo'nun onu yenebileceğini düşünüyor.
Bu vs'de de durum buna benzer olur diye düşüyorum.Çaldığı ezici yetenekleri kullanan Chrollo mu var karşıda yoksa fikibok perde satıcısı topukçu Chrollo mu?
Sonuçta herifte her telden yetenek var.
Eğer ciddi olursa bence Hisoka'nın şansı olmaz.Hisoka tam bir güç delisi.Güce tapan bir adam.Bu nedenle dövüşmekten zevk alabileceği herkesi muhtemel rakip olarak görüyor.İlla yenicek diye bir şey yok.Ha yine bana göre hazırlanmış bir Hisoka'da çok tehlikeli olabilir.Yeteneği gayet güzel tuzak kurabilecek kapasitede.
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Dizzy
Favori Manga: One piece
Favori Anime: One piece

Diabolus Ipsum Amans yazdı:
Anka24 yazdı:Belki çeviri yanlışlığı yada ben yanlış gördüm ama, Chrollo ikimiz savaşsak kim kazanırdı diye soruyor, Zeno ise ben kazanırdım diyor.
Tekrar izle bence panpa.

Chorolloyu da biraz daha düşüründe bari, herkes yensin.

Hisokayı çok severim eyvallah. Fakat Chrollo bunu tutar duvardan duvara vurur çeker.

Adam dövüşmekten zevk alıyor, herkse atar yapıyor diye herkesi yenecek kaidesi yok. Arenadaki adam kolunu kopardı bunun eline verdi. Chrollo dediğimiz adam 2 tane en üst düzey katille dalga geçer gibi açık vermeden eğleniyor.

Bi zahmet mantık lütfen.

Zeno vs hisoka deseniz 10 kişiden 9 unun zeno diyeceğini adım gibi biliyorum ya da illuminin babası vs hisoko olsa gene illimunun babası dersiniz.

Fakat hayalet takımı hep bi itin götüne sokma isteği var anlamış değilim.
Geleceği görmüşşsün tam dediği gibi oldu,Chrollo duvardan duvara vurdu resmen eline verdi Hisokanın.

“Hunter X Hunter Genel” sayfasına dön