Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Chrollo vs Hisoka - Tartışma konusu

Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Dizzy yazdı:
Diabolus Ipsum Amans yazdı:
Anka24 yazdı:Belki çeviri yanlışlığı yada ben yanlış gördüm ama, Chrollo ikimiz savaşsak kim kazanırdı diye soruyor, Zeno ise ben kazanırdım diyor.
Tekrar izle bence panpa.

Chorolloyu da biraz daha düşüründe bari, herkes yensin.

Hisokayı çok severim eyvallah. Fakat Chrollo bunu tutar duvardan duvara vurur çeker.

Adam dövüşmekten zevk alıyor, herkse atar yapıyor diye herkesi yenecek kaidesi yok. Arenadaki adam kolunu kopardı bunun eline verdi. Chrollo dediğimiz adam 2 tane en üst düzey katille dalga geçer gibi açık vermeden eğleniyor.

Bi zahmet mantık lütfen.

Zeno vs hisoka deseniz 10 kişiden 9 unun zeno diyeceğini adım gibi biliyorum ya da illuminin babası vs hisoko olsa gene illimunun babası dersiniz.

Fakat hayalet takımı hep bi itin götüne sokma isteği var anlamış değilim.
Geleceği görmüşşsün tam dediği gibi oldu,Chrollo duvardan duvara vurdu resmen eline verdi Hisokanın.
Sen koskoca Lord admini küçümsüyor musun :) Tabi ki duvardan duvara vuracak :D
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Dizzy
Favori Manga: One piece
Favori Anime: One piece

Kullanıcı avatarı
The Butcher of Sands
Favori Manga: One Piece, Berserk
Favori Anime: Hunter x Hunter, Jojo's Bizarre Adventure

Yine de başa baş bir dövüş oldu aslında, Chrollo saha avantajını iyi kullandı ordan kazandı :D
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Chrollo eze eze aldı. başka yerde olsa yine ona uygun yeteneği kullanırdı. Adam elini sürmeden kazandı Hisokaya karşı :D

“Hunter X Hunter Genel” sayfasına dön