Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hunter x Hunter Hakkında Düşünceleriniz (Spoiler İçerir)

Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

ThePumpkin yazdı:Uvogin'i sadece et yığını bir salak olarak gören adam seriyi g***** izlemiştir. Açık ve net.
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

Sakin canolar.Uvogin konusunda tartışmak istiyorsanız hazırda Uvogin konusu var.Orada seve seve tartışabilirsiniz
Resim
Kullanıcı avatarı
Sodakazam
Favori Manga: Slam Dunk, One Piece, Liar Game, Sun-ken Rock, Bakuman, 20th Century Boys, Veritas, Area no Kishi, Eyeshield 21, Kingdom
Favori Anime: Slam Dunk, FMA: Brotherhood, Hajime no Ippo, Death Note, TTGL, Giant Killing, Code Geass, Steins: Gate, GTO, Kaiji, One Outs, Hunter x Hunter, Major

Seride güç dengesinin bozulduğu bir yer varsa o da karınca arcıdır. Normal karıncaları zaten geçtim, kral ve muhafızları dünyanın anasını belleyecek güçte doğdular. Neyse ki ölümleri saçma dövüşlerle olmadı usturuplu oldu.
Resim
-God Exists-
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Bu seriyi gözümde daha da değerli yapan şey; son Karınca arcında finaldeki ''kötü karakteri'' bizim baş karakter yerine başkasının öldürmesidir. Şu ana kadar bi sürü shounen takip ettim ve her seferinde baş karakter en sonunda iman gücüyle final arcındaki kötüleri yenmiştir. Ama HxH çok farklı bi seri oldğunu kendini tekrar gösterdi.
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Biraz daha flashback gerek. Maha vs Netero göstermesi gerek bize. Ziggy ile kara kıta seferini.
Kullanıcı avatarı
furkan61
Favori Manga: Naruto,Noblesse,Sunken Rock,The Breaker,Vegabond,Gantz,Shamo
Favori Anime: Naruto-Naruto Shippuden,Rainbow,Deat Note,Code Geass,Golden Boy

Hunter x Hunter kısa bir ara veriyormuş.11 Ağutosta çıkıcak olan shounen jump ile devam edicekmiş.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Selam gençler belki de uzun süredir bir anime/manga için yazdıgım en büyük yorum olacak.

Öncelikle linç edileceğim herhalde murat gene gelip bik bik edecek ama olsun.

Kurapikanın reyisi yakalaması, örümceklerin öyle mal bir şekilde davranması çok zoruma gitti.
Hele de 2 tane arkadaşlarını almışken ve adamların mottosu aslolan örümcektir derken böyle davranması cidden komikti.

Geleyim yakalam olayına, bu reyis dediğimiz adam, 2 tane adamla dövüşürken bile açık vermemiş, üstüne üstlük dede ona teke tek bir savaşta ölümüne dövüşsek benim elime verir yollarsın demiştir. Kısaca reyis dalga geçmiş, fakat ışık sondüi reyis yakalandı. Hoouuu! Bu mu yani?
Işık söndü, koskoca 2 katille savaşıp 1 açık vermeyen adam yakalandı. Burada mantık falan filan yok.
Ayrıca 47. bölümü izleyin gençler orada kurukafa kendi anlatıyor, ben .... clanından oldugum ,çn gözlerim kırmızı olunjca herşeyi yüzdeyüz mikkemmel kullanıyorum falan filan diye.

Neyse Kurukafanın olmadıgı her bölümü hunharca bir zevkle izliyorum.

Favori karakterim, Hisoka reyis ve Killua, şu anda Greed İsland da yakartop oynadıkalrı yerdeyim, hisoka ahrbiden bu animeye can veriyor. Killiuanın zekası ve herşeyinin mikemmel olusu çok güzel.

İyi ya sevdim seriyi, zaten kurukafa olmasa çok daha güzel olacaktı. Reyis tüm gücünü geri alacak mı beyler onu deyin bana bi hele?
Reyisin tüm gücünü görmek istiyorum. Şimdilik yazacaklarım bu kadar öptüm kib bye.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Chrollo oldu mu kaldi mi hala belli degil.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Outlaw yazdı:Chrollo oldu mu kaldi mi hala belli degil.
Vay anasını satim. Adamı kötürüm ettiler desene. *-*
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Outlaw yazdı:Chrollo oldu mu kaldi mi hala belli degil.
Doğu'ya gideceğim dedi chrollo benim ilacım orada gibisinden birşey diyerek, sonra da tabanvay yardırdı, adamları ile ile iletişimi kopartmamıştır bence, birbirine çok bağlılar

“Hunter X Hunter Genel” sayfasına dön