Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hunter x Hunter Hakkındaki Sorularınız (Spoiler içerir)

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

1-Pek fark yok tabi 2011 daha iyi.
2-Yeniden başlamadı kaldığı yerden devam ediyor.
3- Manga için dedi. Biter demedi. Mangakası keyfine düşkün biri.
4- Anime izle.
Kullanıcı avatarı
BerkeNoyan1903
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,HunterxHunter,Hajime no Ippo

Bu kadar hızlı beklemiyordum cevapları :) Sağol.
Kullanıcı avatarı
tabibitosan
Favori Anime: FMA;B, Slam Dunk, Seirei No Moribito,

3. soruya cevap olarak, anime ve manga epey yaklaşmış durumda. Sanırım 20 bölüm falan fark var. Animenin de ova'ya dönüştürülmesi gündemde. Yani tv serisi bitecek ve belli aralıklarla ova olarak çıkacak ama kesin değil daha.
Kullanıcı avatarı
BerkeNoyan1903
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,HunterxHunter,Hajime no Ippo

Anladım.Bir de Bakuman serisini de izledim ama oradaki olaylar gerçek hayatla pek bağdaşmıyor galiba.Saiko'nun amcası manga çizmekten mefta olmuştu,onlarca adam serileştirilmek için bir taraflarını yırtıyordu,serilerini devam ettirebilmek içinse 10 katı yırtınıyorlardı.Ama Oda'ya bakıyorum adam zırt pırt ara veriyor,bu mangaka da keyfine düşkün biri diyorsunuz.İstemeyerek mi yapıyorlar acaba bu işi anlamadım valla.
Kullanıcı avatarı
Zettai
Favori Manga: Death Note, Rainbow
Favori Anime: Code Geass, FMA

Ben mangayı takip etmiyorum sorum animeyle ilgili. Kalluto Zoldyck hayalet takımına katılmasının sebebinin abisini kurtarmak olduğunu söyledi. Ben anlamadım bir şey, bir yeri falan mı kaçırdım acaba?
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak

BerkeNoyan1903 yazdı:Anladım.Bir de Bakuman serisini de izledim ama oradaki olaylar gerçek hayatla pek bağdaşmıyor galiba.Saiko'nun amcası manga çizmekten mefta olmuştu,onlarca adam serileştirilmek için bir taraflarını yırtıyordu,serilerini devam ettirebilmek içinse 10 katı yırtınıyorlardı.Ama Oda'ya bakıyorum adam zırt pırt ara veriyor,bu mangaka da keyfine düşkün biri diyorsunuz.İstemeyerek mi yapıyorlar acaba bu işi anlamadım valla.

Şöyle sevdiği bir oyun var onun için ara veriyor çıktığı zaman. Hastalık falanda geçirmiş bir ada.

Oda ise derginin ona izini var.

Bu iki mangakaya derginin biraz kıyağı var ama normal. Çıktığı zaman en çok para kazandırmış mangalar bunlar.
Kullanıcı avatarı
Sodakazam
Favori Manga: Slam Dunk, One Piece, Liar Game, Sun-ken Rock, Bakuman, 20th Century Boys, Veritas, Area no Kishi, Eyeshield 21, Kingdom
Favori Anime: Slam Dunk, FMA: Brotherhood, Hajime no Ippo, Death Note, TTGL, Giant Killing, Code Geass, Steins: Gate, GTO, Kaiji, One Outs, Hunter x Hunter, Major

BerkeNoyan1903 yazdı:Anladım.Bir de Bakuman serisini de izledim ama oradaki olaylar gerçek hayatla pek bağdaşmıyor galiba.Saiko'nun amcası manga çizmekten mefta olmuştu,onlarca adam serileştirilmek için bir taraflarını yırtıyordu,serilerini devam ettirebilmek içinse 10 katı yırtınıyorlardı.Ama Oda'ya bakıyorum adam zırt pırt ara veriyor,bu mangaka da keyfine düşkün biri diyorsunuz.İstemeyerek mi yapıyorlar acaba bu işi anlamadım valla.
O adamlar kendilerini çoktan kanıtlamış olan mangakalar. Hxh cilt başına 1.5 milyon, One Piece cilt başına 3 milyon kopya satıyor. Bunlar altın yumurtladıkça istediği kadar ara vermelerine izin verirler. Ama öte taraftan Weekly Shounen Jump'da 10-15 bölüm yayınlandıktan sonra iptal olan halen zibilyon tane manga var. Kaç tane mangaka geçip gidiyor alt taraflardan, anketlerde son sıralarda olduğu için. Bir taraflarını yırtan adamlar onlar.
Resim
-God Exists-
► Spoiler Göster
Ciel
Favori Manga: Kengan Ashura,Berserk,Tower of God, Hxh
Favori Anime: Psycho Pass

Animede Killua elektrik yeteneğini çok kullanınca bir priz bulup şarj olmuştu.Neden şarj olmaya gerek duydu merak ettim,cevaplarsanız sevinirim.
Ciel
Favori Manga: Kengan Ashura,Berserk,Tower of God, Hxh
Favori Anime: Psycho Pass

Edit:2 kere yazmışım düzelttim.
En son Ciel tarafından 06 Ağu 2014 22:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
redstak

Kendisi element yaratamadığı için.

“Hunter X Hunter Genel” sayfasına dön