Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach Fanları Hakkında Düşünceleriniz

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
kuralsz33
Favori Manga: Naruto Bleach Death Note
Favori Anime: Naruto Bleach Hellsing One Piece FMA

@3Nokta
Ayakta alkıslıyorum su an seni dostum
Resim
Kullanıcı avatarı
asd355
Favori Anime: naruto

Sadece anketlere girip saçma VS sayın sonra diğer animelerle karşılaştırın başlık cevaplanmış olur.
Resim
Kullanıcı avatarı
kagami
Favori Manga: naruto
Favori Anime: death note

eğer bleach fanları biraz daha hareketli olursa içlerinde yer alacağım fan grup. tüm serileri beğeniyle takip eden birisiyim 4 büyüklerin hepsini okuyorum. Fakat forumlara gelince muhabbeti dönen one piece ve naruto oluyor. Aslında ben bleach ve fairy tail'i daha çok seviyorum mangalarda. Bleach fanları : Bleach hakkında komuşmayan fanlardır
Celebhol
Favori Anime: -

Konular var orada, isteyen bakar.
@3Nokta
Şapkamı çıkardım.
aizensousuke_7
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Frostguard yazdı:OP fanları gibi Aynştan veya Naruto fanları gibi sinir bozucu değiller. Sitedeki en sakin fan kitlesi denebilir.
İşte buuuuuu. ;)
Kullanıcı avatarı
rassvet
Favori Manga: Fullmetal Alchemist, Naruto, Bleach, Gintama, Noragami, One Piece
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Naruto, Bleach, Death Note, Gintama, Rurouni Kenshin, Noragami, One Piece, Basilisk, Samurai Champloo, Wolf's Rain

kagami yazdı:eğer bleach fanları biraz daha hareketli olursa içlerinde yer alacağım fan grup. tüm serileri beğeniyle takip eden birisiyim 4 büyüklerin hepsini okuyorum. Fakat forumlara gelince muhabbeti dönen one piece ve naruto oluyor. Aslında ben bleach ve fairy tail'i daha çok seviyorum mangalarda. Bleach fanları : Bleach hakkında komuşmayan fanlardır
OP'yi bilemem takip etmediğim için ama Naruto forumunu takip ettiğim zamanlardan hatırladığım kadarıyla tartışma forumlarında çoğunlukla bölüm hakkında değil, mangada zaten çözümlenmiş olan konular, karakterler arası gereksiz gördüğüm tartışmalar oluyordu. Epeydir takılmadığım için şu anda ne durumda bilmiyorum ama en çok rahatsız olduğum konu da insanların birbirlerini aşağılayıcı tavırlarıydı. Bleach'in başlıklarında buna fazla rastlamadım, herkes genelde birbirine karşı saygılı davranıyor. Bölüm tartışma başlıklarında da konunun dışına fazla çıkılmıyor. Bu nedenle belki Bleach forumları biraz daha hareketsiz görünebilir ama Naruto fanları kadar da agresif değiliz sanırım :)
Yorozuya - OtakuTürk - 万事屋
Gintama Çeviri Grubu
[/size]
Resim
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Frostguard yazdı:OP fanları gibi Aynştan veya Naruto fanları gibi sinir bozucu değiller. Sitedeki en sakin fan kitlesi denebilir.
+Avagadro sayısı.
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

3 kuruşluk mangaya 5 kuruşluk muamele yapan klişe adamlardır
Concord
Favori Anime: ..

oZzIiI yazdı:3 kuruşluk mangaya 5 kuruşluk muamele yapan klişe adamlardır
+1

Doğru en düzgün fan kitlesi bleach fanları olabilir. Bunun nedeni az olmaları ve naruto gibi abd veya bir kaç ülkede veya one piece gibi büyük başarılar kazanmamış olmasıdır.(Abd de animesi 1. orası ayrı)

Her fan kitlesi aynı zekaya sahiptir, farkları sayıları ve yaş kitlesidir. Zaten sayı fazlaysa yaş oranı düşecektir. Bu site de her 10 kişiden 4'ü op, 4'ü naruto, 2 si bleach fanıdır tahminen(Tamamen göten uydurma bir rakam).

Site de naruto fanlarının düşük yaş oranı yüzünden op fanları sayıca fazla olmuştur. Op fanları artınca(Nerde çokluk orda bokluk) naruto fanları az miktarda, bleach fanları büyük miktarda artmıştır.

Şöyle bir düşünce bile geçmiştir insanlar da;
Op fanları çok egoist tavırlar takınıyor, Naruto fanlarının %80'i bebe. Bleach fanı olayım farkım olsun. Veya Toriko da olabilir.
Edit= Sitede olalı nerdeyse 1 yıl olacak. Ben girdiğimde gördüğüm bleach fanı 5 bile değildi.(Gördüğüm kadarıyla,kendini beli eden) Şimdi her yeni üyenin yarısı bleach fanı çıkmaya başladı. Bir zamanlarda op fanı çıkıyordu. O dönem hangi fan kitlesi revaçta ise ona kayma oluyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Şu son düşüncen için seni tebrik ederim. Hangisi revaçta olursa ona kayma oluyormuş farklı olmak için.

Bir serinin iyi gittiği için ona yönelme olabilmesi olamaz ! One peice sürekli durgun havada olması narutonun sadece gaz bölümlerle bir şey yapması. Bleachin ise bu arc belli bir istikrarda gitmesi ve bunun sonucunda seven kişilerin artması olamaz zaten.

“Bleach Genel” sayfasına dön