Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Aizen'in Akıbeti

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
kilitkilit
Favori Anime: Animatrix

HitokiriBattousai yazdı:Daha büyük bir bok olarak şişmeye devam ediyor.
Anlayamadım dediğinin mantığı ne ? Güzel güzel konuşuyoruz direk bok mok demen hiç hoş değil.
napolyon sürgünde öldüğünde, doktorlar onun s.kini kestiler. süslü bir kavanoza koyup rahibine verdiler, neden bilmiyorum. yıllar boyunca napolyon'un s.ki açık arttırmalarda en çok parayı verenler arasında birçok kez el değiştirdi. günümüzde en az üç kişi napolyon'un s.kine sahip olduğunu iddia ediyor. ama mesele gerçek s.kin kimde olduğu değil. esas soru... öteki iki s.k kimlere ait?"Resim
Kullanıcı avatarı
~KötükarakteR~
Favori Manga: Liar Game
Favori Anime: Code Geass, FMA Brotherhood

Nasıl bir satıcı olduğumu bilmiyorum ama en sevdiğim karakter Urahara olmasına rağmen Aizen'in ona bir ayar vermesini istiyorum. Onun dışında her zamanki o cool kötü adam halinde olsun, onu gördükleri an herkes bir mort olacaktır zaten. İlahın Öldülüşü bölümlerindeki klasik delirmiş villain halleri olması ama. İçimden bir ses Aizen çıkacak ama ya delirmiş olacak ya da saçma sapan bir şekilde yenilip bu sefer ölecek diyor.
Resim

Resim
► Spoiler Göster
Celebhol
Favori Anime: -

Aizen'in delireceğini ya da hapishaneden mükemmel bir planla çıkacağını sanmıyorum, sonuçta bugüne kadar yaptığı her şeyi 100 küsür yıldan uzun süredir planlıyordu ama yine de güzel bir şeyler gösterecektir. Bunun dışında, Ruh Kralı konusunda Aizen ve Urahara iki kilit kişi. Bir savaştan öte, bu ikisi arasında bir diyalog bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Tower of God
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone
Favori Anime: -Neon Genesis Evangelion
-Serial Experiments Lain
-Steins;Gate
-Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-Yu Yu Hakusho
-Bleach
-One Piece
-Dragonball Z
-Barakamon
-Samurai X
-Dr Stone

Aizen ortaya çıkıp "Bunların hepsi benim planımdı" derse hiç şaşırmam :D
Kullanıcı avatarı
Yamamoto Genryuusai
Favori Manga: Bleach,Naruto Shippuden
Favori Anime: Bleach,Naruto Shippuden,High School Of Dead,High School Of DxD,Claymore,Sword Art Online

@Loki ahaha çok güzel bir düşünce :D

bence Aizen Quincy'lere karşı savaşıcak sonuçta o da bir Shinigami biraz onuru varsa artık
daemen12
Favori Manga: Bleach, Gintama, Naruto, One Piece
Favori Anime: Cobra, Bleach, Gintama, naruto, one piece

Son üçe kalır bence. Yani ichigo, Ruh kralı ve Aizen. Bach elemine olacaktır. Kubo; Aizen'in rolünü ruh kralının gizemine saklıyor, en azından bence öyle olmalı. Şayet ruh kralı son ve esas düşman olarak ortaya çıkacaksa Aizen'in rolünde de değişiklikler meydana gelecektir.
Kullanıcı avatarı
unreal_tr
Coder
Coder
Favori Manga: One Piece, Sun Ken Rock, Kenichi
Favori Anime: One Piece, Full Metal Alchemist, Hellsing
İletişim:

Ruh Kralı vs. Ichigo

esnasında / öncesinde ruh kralının detaylarını veren adam olacaktır Aizen. Bu da Aizenin planı çıkarsa Aizen kılığına girer kuboyu siker sonra hepsini planlamıştım derim.
Resim
"Information is power. But like all power, There are those who want to keep it for themselves"
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

ben Şu Juha Bach olayından sonra Aizenin bizim ichigoya bilerek yenildiğini düşünüyorum adam o haliyle Juha Bachın algısını karıştırıyo lan kesin yine herşey tam planladığı gibidir bu piçin :lol:
Kullanıcı avatarı
Drag
Favori Anime: bleach

Aizen manganın son villian'ı olacak ve Aizen'e karşı savaşmak için Shinigami ve Quincy'ler güçlerini birleştirecekler böylece Souken Ishida'nın hayali de gerçekleşmiş olacak. Hikayenin başka şekilde bitmesinin imkanı yok, Soul King falan çok önemli değil hele final villain hiç değil. Bu manganın tek villianı Aizen'dir, başka birini aklınıza getirmeyin.
Celebhol
Favori Anime: -

Bleach Hakkkında Analiz başlığını okudun mu?

“Bleach Genel” sayfasına dön