Aizen'in Akıbeti

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
daemen12
Mesajlar: 128
Kayıt: 22 Mar 2012 23:44
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Bleach, Gintama, Naruto, One Piece
Favori Anime: Cobra, Bleach, Gintama, naruto, one piece

Kubo'nun elinde o kadar büyük bir malzeme var ki. Bleach kaç yıllık anime ve manga. Ama çoğunluk Aizen'i soruyor. ekşiye bakım, donanımhabere baktım, yabancı forumlara baktım Aizen merak ediliyor. Tahminlerin çok üzerinde bir etki bıraktı. Tahminim ruh kralı-Bach kapışmasında ortaya çıkacak ama narutonunda bittiği ortamda bleach'i zirveye yerleştirmek adına kubo artık Aizen'i en kısa sürede piyasaya yeniden sürmeli. Bleach'in bir çok gizemi var, herbiri de büyük merak uyandırıyor ama Aizen'in dönüşü büyük bir çoşku yaratır.
Kullanıcı avatarı
Drag
Mesajlar: 281
Kayıt: 22 Eyl 2010 20:42
Cinsiyet: Erkek
Favori Anime: bleach

^^^^MytH^^^^ yazdı:Bencede öyle bi durum olacak.Aizen o hapishaneden istediği zaman kaçabilecek biri.Yoksa juha Bach'ın teklifini kabul ederdi.Amaçları aynı.Tek bir sorun var.Yeni ruh kralı kim olacak.İkisi içinde en büyük tehlike İchigo.Juha Aizen'in yeteneğini engelleyemediğine göre Aizen onu halledecek gibi geliyo bana
YHWH'ın teklifini kabul edersen aynı zamanda onun kan kölesi oluyorsun. Öldüğün zaman ruhun YHWH'a gidiyor.

Ben YHWH ile Aizen'in konuşmasından bize aktarıldığı kadarıyla (konuşmanın kendisini görmüyoruz) YHWH'ın Aizen'in yeteneğini engelleyememesi değil, fark edememesi durumunu sezdim. Sonuçta Hogyoku'nun verdiği güçler gittikten sonra Aizen'e dıştan bakan biri elleri kolları bağlı, sandalyeye gömülü, Zanpaktou'su olmayan bir Shinigami görüyor. Bundan bir tehlike beklemezsin. Ancak ya bir şey olursa? Sonuçta burada bilmediğimiz şeyler Aizen'in YHWH'ı etkilemesinin ne anlama geldiği, YHWH'ın bu durumdan ne anlam çıkardığı, Haschwald'ın Aizen'le olan biteni nasıl fark ettiği ve sondaki YHWH Haschwald diyaloğunun ima ettiği şeyler.

Yeni Ruh kralına gelince. Hikayenin sonunda "Ruh kralı" Kurosaki Ichigo olacak gibi duruyor. Şu anki Ruh kralının bir bariyer içinde yaşaması, Ichigo'nun insan dünyasına dönemeyeceği iması, Kuukaku Shiba'nın Isshin'in üzüleceğini söylemesi, şu anki düzenin bir sağa bir sola giden bir yıkım düzeni olması; aynı zamanda Urahara'nın Aizen'in ters yüzü olması ve bu iki karakterin izlediği yollar bu düşüncemi güçlendiriyor ama ne zaman "bu iş böyle olur" desem Kubo Tite beni şaşırtmayı başarıyor dolayısıyla ölmez yaşarsak ne olacağını gözlerimizle görelim diyorum.
Cevapla

“Bleach Genel” sayfasına dön