Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach Final Arc Spoiler

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
üşengeç adam1
Favori Manga: Bleach
Fairy Tail
One Piece
Favori Anime: Bleach

Bu denilen hepsini mecbur açıklaması gerekiyor.

Ben hala Aizen flasbacki bekliyorum tabii, o ayrı ..
Kullanıcı avatarı
bebeto
Favori Anime: bleach

Bleach gayet iyi gidiyor. Açıklanmamış bütün konuların hepsi bu arcta açıklanacak. Havada hiçbir konu kalmayacak. Zarakiye gelince zanpaktousu hep shikaideydi bunu söylemek için animeye kadar gitmenize gerek yok. Bizzat Kubo kendisi söyledi shikaide diye. Sadece shikaide olan zanpaktousu gerçek gücüne kavuşacak. Bankaisi için bir engel yok yani merak ettigim nokta şu bankaisi kidou tabanlı degilde reiatsu,kendo tabanlı olabilir.
Kullanıcı avatarı
A.C.
Favori Manga: Assassination Classroom, Bleach, Death Note, Hellsing, Noblesse, Shingeki No Kyojin
Favori Anime: Death Note, Full Metal Alchemist

► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
[/quote]

Üstadım Stark ve Nnoitra yaşıyor yazmışsın ama metinlerde Nel, Ulqiuorra, Grimmjow ve Hallibel'den sözediliyor; Starkla Nnoitra'nın adı geçmiyor(hangi espadalar dönebilir tablosu hariç, onlar editörün tahminleri sadece :) ) ya da ben göremedim. Nerede yazdığını gösterebilir misin?
Bleach teoriler:
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Urahara'yı ne yapacaksın Kubo onu söylememişsin hiç
► Spoiler Göster

“Bleach Genel” sayfasına dön