Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach Hakkında Analiz (19 Nisan 2018 Link Güncellemesi)

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 01 Şub 2018 23:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Gurthang
Favori Manga: Lone Wolf and Cub,OP,Vagabond
Favori Anime: Gungrave,Code Geass, Cowboy Bebop,Gintama

Hazırlayan arkadaşın eline sağlık 10 numara olmus.
Yukarda bazı arkadaslar bunların tesadüf olabileceğini söylemis saçmalığın daniskası.
Ama bunca şeye rağmen konunun islenisi berbat
► Spoiler Göster
"There is one thing I know for certain. To protect is not to betray. Never betray. Never."
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Lambo
Favori Anime: Gintaman

Link gene silinmiş düzelttim
God Hates Us
Kullanıcı avatarı
zeo3090
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach

son arcdaki zanpaktouları yapan kişi sayesinde analiz çöpe gidiyor diye biliriz çünkü kralın zanpaktousu olamaz bu yüzden transcendent olamaz , ve analizi yapan arkdaşın atladığı bikaç şey var yada yanlış anladığı ichigonun hollow dönüşümü yapabilme özelliği annesinden gelmiyor uraharanın ichigoyu shinigami yapmaya çalışırken oluşan bişey , analizde ichigonun babası shinigami annesi insan olduğundan özel hem canlı, hem ölü olduğunu yazmış son arcda çıkana göre annesi quincy ichigoda 4 parçaya ayrılmış durumda şuan insan,hollow,shinigami,quincy
Kullanıcı avatarı
Lambo
Favori Anime: Gintaman

zeo3090 yazdı:son arcdaki zanpaktouları yapan kişi sayesinde analiz çöpe gidiyor diye biliriz çünkü kralın zanpaktousu olamaz bu yüzden transcendent olamaz , ve analizi yapan arkdaşın atladığı bikaç şey var yada yanlış anladığı ichigonun hollow dönüşümü yapabilme özelliği annesinden gelmiyor uraharanın ichigoyu shinigami yapmaya çalışırken oluşan bişey , analizde ichigonun babası shinigami annesi insan olduğundan özel hem canlı, hem ölü olduğunu yazmış son arcda çıkana göre annesi quincy ichigoda 4 parçaya ayrılmış durumda şuan insan,hollow,shinigami,quincy

+ olarak bir de fullbring hacı
God Hates Us
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Başlık sabitlenmiştir !

Herkes okusun,okuttursun.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

@Millennium Wizard
Kendi SkyDrive'ıma upload ettim ve herkese görüntüle yaptım, artık link silinmez sanırım. İlk mesaja editleyebilir misin?

https://skydrive.live.com/redir?resid=3 ... 57B094!226
Edit: cCc Lambo cCc editlemiş. :D
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard

ugur_tatli yazdı:@Millennium Wizard
Kendi SkyDrive'ıma upload ettim ve herkese görüntüle yaptım, artık link silinmez sanırım. İlk mesaja editleyebilir misin?

https://skydrive.live.com/redir?resid=3 ... 57B094!226
Edit: cCc Lambo cCc editlemiş. :D
Konu Dışı
Tam yapacaktım Lambo halletmiş sağolsun çok iyi oldu bu teşekkürler :)

Fairy Tail'i bleachin üzerinde görünce fitil oldum kusasım geldi :X onu düzelt bence daha iyi olur :evil:
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Konu Dışı
@Millennium Wizard
Panpa klasörün adı manga&anime FT ile alakalı değil sadece. :D Bir de dediğin gibi yapmaya çalıştım olmadı yerlerini değiştiremiyorum. :)

Bleach Analizi için alternatif bir upload daha yaptım, link gidici olabilir ama şimdilik isteyen istediğinden indirsin. :D
http://www.mediafire.com/?0yyeqym96t3r9u7
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard

ugur_tatli yazdı:
Konu Dışı
@Millennium Wizard
Panpa klasörün adı manga&anime FT ile alakalı değil sadece. :D Bir de dediğin gibi yapmaya çalıştım olmadı yerlerini değiştiremiyorum. :)

Bleach Analizi için alternatif bir upload daha yaptım, link gidici olabilir ama şimdilik isteyen istediğinden indirsin. :D
http://www.mediafire.com/?0yyeqym96t3r9u7
Konu Dışı
Ciddiye alıp denediğin için sağol :lol: Kankin eklemiş hadi yine iyisin. İkinizede teşekkürleri bir borç bilirim.Bleachi anlamaya ve anlatmaya çalıştığınız için.
Resim

“Bleach Genel” sayfasına dön