Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach Hakkında Analiz (19 Nisan 2018 Link Güncellemesi)

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Lambo
Favori Anime: Gintaman

Buradan

not: Alıntıdır
En son Lambo tarafından 23 Şub 2013 17:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 10 kere düzenlendi.
God Hates Us
Myoo
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Another

Çok güzel ve anlamlı bir yazı umarım site kavgasına dönüşmeden herkes yararlanır.
Kullanıcı avatarı
Lambo

edit
En son Lambo tarafından 09 Ara 2012 05:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
God Hates Us
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Teoriyi okudum. Gayet mantıklı, Kubo bunları düşündüyse tek eksiği anlatım tarzıdır. Bu teori aşırı mantıklı ve adamın incelemesi ve özellikle Japoncası gayet iyi. Tabi Hollowları İd, Shinigamileri de SüperEgo olarak görmekte işin ilginç bir kısmı. Bleach'e dikkat etmeyi uzun zamandır bırakmıştım. Ama mangasını okuyorum ne de olsa ilk animemdir. Bu teori bazında düşünerek Bleach'e daha dikkatli bakmaya çalışacağım. Kubo bu seriyi güzel bir şekilde bitirme olaağı hala var ve bu son şansı

Bunu değerlendirecek mi göreceğiz...
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
Shirosaki Ogichi
Favori Manga: Bleach,Naruto,Vagabond
Favori Anime: Bleach,Naruto,Hellsing ,Fairy Tail, Kaichou Wa Maid Sama ,Final Fantasy Series, Another

Bende okudum güzel bir mizahla anlatmış adam.Bu teori seriyi daha anlamlı kılıyor Dr.M inde dediği gibi eğer Kubo bunları düşünerek yaptıysa.
Resim
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Bleach için bu kadar uzun teoriyi okumak mı? Eksik kalsın. Yinede paylaşım için saol.
Resim
Kullanıcı avatarı
Shirosaki Ogichi
Favori Anime: Bleach,Naruto,Hellsing ,Fairy Tail, Kaichou Wa Maid Sama ,Final Fantasy Series, Another

Quasar yazdı:Bleach için bu kadar uzun teoriyi okumak mı? Eksik kalsın. Yinede paylaşım için saol.
Bleach seni sarmasa da bence göz ucuyla bir bak sarmazsa bırakırsın adam güzel anlatmış :laugh:
Resim
Kullanıcı avatarı
Lambo

Konusu aslında gayette derin bi manga lakin adı çıkmış 9 a inmez 8 e durumunda bu sitede
God Hates Us
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Daha ikinci sayfadayım, fullbringler hakkında söylenen şeylere birkaç kez şaşırdığımdan küfür ettim. Bu Kubo eğer bunları düşünmüşse gerçekten, şimdiye kadar Bleach'e ettiğim binlerce küfürü geri alırım hatta bir o kadarını da kendime ederim. Bleach hakkında küfürler etmiş herkesin en azından bir kere okuması gerektiği görüşündeyim.

Edit:Ne diyeyim ki şimdi. Gerçek olur umarım. Gerçekse Bleach benim için o Soul Society sonrasında kaybettiği esrarengiz havasına geri döner. Sahip olduğu potansiyelin ne kadar büyük olduğunu göstermiş bu teori. Hadi Kubo be azıcık kafanı çalıştır. Siteye bu teoriyi koyduğun iyi olmuş. Ne zamandır bu kadar ciddi bir teori okumamıştım.
En son Deathwing tarafından 25 Mar 2012 01:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
Shirosaki Ogichi

Deathwing yazdı: Bleach hakkında küfürler etmiş herkesin en azından bir kere okuması gerektiği görüşündeyim.
Çok yaşa Deathwing :laugh:
Resim

“Bleach Genel” sayfasına dön