Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach Hakkında Düşünceleriniz (Spoiler İçerir)

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Sakin olun panpikler. [emoji58]
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Kullanıcı avatarı
Hasır_papak
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,Ruroini Kenshin,Bleach,Shingeki no Kyojin

Yav he he.Bundan sonra benimle muhatap olma ki hem senin beynin bulanmasın hem de ben fitil olmayayım.

@Dark Wanderer
Bana mı dedin anlayamadım?
Resim
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Bleach mangasını , animesinin yanında değersiz bulanlar varmış... interesting..
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Neyse beyler daha fazla birbirinize cevap verip konuyu uzatmayın ortamı germeyin.Bu konu burada kapansın.
Resim
callfuble
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Seri sona yaklaştıkça hayal kırıklıkları da artıyor. Ben fazla seri vs. takip eden biri değilim ama izlediğim, okuduğum binlerce şey içinde bu kadar insana hiç bir şey sunmayan seri daha görmedim. İnanın bu kadar taşş*ğa alınan fairly tail 'i dahi bu seriye tercih ederim. En azından orada ciddi ciddi insanı güldüren anlar var. Peki bu serinin amacı ne. Allah aşkına bana biri 600-700 bölümü geri zekalı gibi boşuna okumadığımı gösterecek bir şey versin. Hikaye desen yok, karakter derinliği desen seride karakter yok anasını satayım. Herkes birbirinin kopyası. Bilgisayar oyunlarında daha derin karakterler var anasını satayım. Skyrim'de bile iki cümle kuran NPC'lerin daha karmaşık karakterleri var.
Güç dengesi desen, bazen kızıl çocuk taşş*kları bana ekrandan tokat atacakmış gibi izliyorum. Dövüşler desen, değişik tipte karizmatik bir karakter geliyor.
"Benim adımı xxxx Y, (X'lerin yerine ispanyolca bir kelime sallayın, S ingilizce bir kelimenin ilk harfi. Ya da 10'dan geriye sayarak bir rakam yazın). Şimdi seni tam olarak şu şekilde yeneceğim."
Ya**ak kürek bir teknik gösterir. Bizim shinigami tabi tekniğin nasıl işlediğini adam en başta söylediği için bunun eline verir. Daha sonra arkasını dönüp gidecekken düşman gülmeye başlar. Aahahah sana ultimate tekniğimi göstermedim, der. Bunu yener, sonra bunun kaptanı gelir. Kaptan bunu yener. Sonra aşırı güçlü tanrısal bir düşman gelir. Kaptana tek atar. Bunlar ağlaşmaya başlar, İchigo gel bizi kurtar diye. Tabi İchigo bu sırada 15 bölümdür bir yerden koşarak oraya gelmeye çalışıyor. İchigo gelir bu tanrısal adama tek atar.

Seride İchigo dışında Urahara diye bir adam var. O çok zekice hareketler yapıyor! Size gerekli karakterler bu kadar. Ulan bir kere olsun İchigo denen beyin özürlüde sorgulama denen şey olsun. Kardeş sen neden hayatını ortaya koyarak dövüşüyorsun. Amacın ne, bir de senden dinleyelim. Belki de haklı olan sensin, deme yok.

Yok abi adamda karakter olmadığı için düşünme de yok. Bir serinin ana karakteri bu kadar boş olabilir mi ya? Ulan adam 1500 yıl plan yapıyor bu shinigamilerin mekanını yıkmak için içigo sadece seni yeneceğim diyor. Ulan bir sor anasını satayım belki haklı olan taraf o.
Bir insan taş*ağına ordu kurup bir yere saldırır mı?
Bu seriyi bu kadar okuma sebebim ilk okuduğum seri olması. Belki bir olasılık sonlara gelince iş biraz derinleşir vs diye buraya kadar geldim ama anlaşıldı ki işin içinden yarr*k gibi bir şey çıkacak. Keşke zamanında biri bana zamanını boşuna şuna ayırma deseydi.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

callfuble yazdı:Seri sona yaklaştıkça hayal kırıklıkları da artıyor. Ben fazla seri vs. takip eden biri değilim ama izlediğim, okuduğum binlerce şey içinde bu kadar insana hiç bir şey sunmayan seri daha görmedim. İnanın bu kadar taşş*ğa alınan fairly tail 'i dahi bu seriye tercih ederim. En azından orada ciddi ciddi insanı güldüren anlar var. Peki bu serinin amacı ne. Allah aşkına bana biri 600-700 bölümü geri zekalı gibi boşuna okumadığımı gösterecek bir şey versin. Hikaye desen yok, karakter derinliği desen seride karakter yok anasını satayım. Herkes birbirinin kopyası. Bilgisayar oyunlarında daha derin karakterler var anasını satayım. Skyrim'de bile iki cümle kuran NPC'lerin daha karmaşık karakterleri var.
Güç dengesi desen, bazen kızıl çocuk taşş*kları bana ekrandan tokat atacakmış gibi izliyorum. Dövüşler desen, değişik tipte karizmatik bir karakter geliyor.
"Benim adımı xxxx Y, (X'lerin yerine ispanyolca bir kelime sallayın, S ingilizce bir kelimenin ilk harfi. Ya da 10'dan geriye sayarak bir rakam yazın). Şimdi seni tam olarak şu şekilde yeneceğim."
Ya**ak kürek bir teknik gösterir. Bizim shinigami tabi tekniğin nasıl işlediğini adam en başta söylediği için bunun eline verir. Daha sonra arkasını dönüp gidecekken düşman gülmeye başlar. Aahahah sana ultimate tekniğimi göstermedim, der. Bunu yener, sonra bunun kaptanı gelir. Kaptan bunu yener. Sonra aşırı güçlü tanrısal bir düşman gelir. Kaptana tek atar. Bunlar ağlaşmaya başlar, İchigo gel bizi kurtar diye. Tabi İchigo bu sırada 15 bölümdür bir yerden koşarak oraya gelmeye çalışıyor. İchigo gelir bu tanrısal adama tek atar.

Seride İchigo dışında Urahara diye bir adam var. O çok zekice hareketler yapıyor! Size gerekli karakterler bu kadar. Ulan bir kere olsun İchigo denen beyin özürlüde sorgulama denen şey olsun. Kardeş sen neden hayatını ortaya koyarak dövüşüyorsun. Amacın ne, bir de senden dinleyelim. Belki de haklı olan sensin, deme yok.

Yok abi adamda karakter olmadığı için düşünme de yok. Bir serinin ana karakteri bu kadar boş olabilir mi ya? Ulan adam 1500 yıl plan yapıyor bu shinigamilerin mekanını yıkmak için içigo sadece seni yeneceğim diyor. Ulan bir sor anasını satayım belki haklı olan taraf o.
Bir insan taş*ağına ordu kurup bir yere saldırır mı?
Bu seriyi bu kadar okuma sebebim ilk okuduğum seri olması. Belki bir olasılık sonlara gelince iş biraz derinleşir vs diye buraya kadar geldim ama anlaşıldı ki işin içinden yarr*k gibi bir şey çıkacak. Keşke zamanında biri bana zamanını boşuna şuna ayırma deseydi.
Usta sende ne gömdün be :onionhead015.gif:
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

callfuble yazdı: 600-700 bölümü geri zekalı gibi boşuna okuduğumu yeni farkettim .
Senin için düzelttim
Kullanıcı avatarı
The Golden King
Favori Manga: Ecchi konulu mangaların tamamı.
Favori Anime: Bleach,Hellsing,Death Note,Naruto,Air Gear,
Kuroko no basket,Berserk,Code Geass,Kurohitsugi,
One piece,Fairy tail,HxH,Gintama,Cowboy Bebop.

Çok harika bir seri,favorimdir.ostlar,seiyuular gerekse karakter tasarımları.kısacası mükemmel bir anime.

(Ichinin ppleri olamasa daha iyi olurdu :p)
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Gözümde her zaman dünyanın en berbat mangası olarak kalacak. Çöp.
En son Anka24 tarafından 21 Haz 2017 18:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
galeme
Favori Anime: .

.
En son galeme tarafından 03 Eki 2018 16:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

“Bleach Genel” sayfasına dön