Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach'teki En İyi Kidoucu Kim?

Bleach serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Celebhol
Favori Anime: -

KAPESE yazdı:Soru mu bu şimdi tabiki Aizen

adam 90 ustu kidouları tek kelime etmeden yapıyor...
Hani 4 sayfacık konuya üşenmeyip iki dk. bakıversen diyeceğin şeye bir cevap bulacaksın :evil:
UlquiorraSchiffer yazdı: Tessai söz söylemeden 99 , 99ver2 ve 99ver 3 yapıyor.Aizenden geri kalır hiçbir yanı yok kidou konusunda
Kullanıcı avatarı
Daywalker
Favori Manga: One piece
Favori Anime: Gintama Cowboy Bebop

Shirosaki Ogichi yazdı:
Daywalker yazdı:Sence tessai orda Aizen'İn onu karşılayabilceğini bilse daha imba bi kido yapmazmıydı adam yine teğmen seviyesine göre bile çok güçlü bi kidou yaptı ama Aizen karşıladı Tessai'nin yaptığı yasak teknikleri yanlış hatırlamıyorsam Urahara ilk defa görmüştü daha o gün Tessai dediğimiz adamın uzmanlık alanı kidou yani daha ne diyim.
Valla ilerisini görmeden o konu hakkında bir şey diyemeyiz o adamdan en iyi gördüğümüz kido
Hiryūgekizokushintenraihō ( Çok zorrr bi isim :) ) oldu no:88
Resim

Yamato ise 96 numaralı Ittō Kasō kullanmıştı
Resim
gördüğümüz en baba kido buydu heralde.
Birde şu bebeye uyguladığı var numarası falan bilinmiyor Inemuri :)
Resim

Senjū Kōten Taihō Urohara kullanmıştı no:91
Resim

Aizen in kullandığu Kurohitsugi no:90
Resim

Buda zaman bükebilen Kurohitsugi Aizen in gücü arttıktan sonra
Resim

Şu anakadar Kaptanlar kaptanı nın üstüne kido çeken yok uzun lafın kısası bu :)
Yavrum Pendulum arc'ı aç güzelcelem bi daha izle adam Urahara'nın bilmediği bi sürü yasak teknik yaptı Vaizardların filan götünü o kidoularla kurtardı yaptığı tekniklerin yanında bunlar çerez kalır ki onları söz söylemeden yaptı.
Kullanıcı avatarı
ReBel
Favori Manga: one piece,naruto,veritas
Favori Anime: one piece,naruto,death note

Rape,rape,rape,rape,rape :DDDD
Resim
Kullanıcı avatarı
Shirosaki Ogichi
Favori Manga: Bleach,Naruto,Vagabond
Favori Anime: Bleach,Naruto,Hellsing ,Fairy Tail, Kaichou Wa Maid Sama ,Final Fantasy Series, Another

Tessai Bütün kidoları biliyor olabilir bütün yasak kidolarıda biliyor olabilir fakat bu onu en iyi kidocu yapmaz YAVRUM..Aizen babacan demişti ki Shinigami ve Hollowları aşan bi güce sahibim o yüzden kidom artık zaman mekan büker..Doğruda demiştir İchigonun o hali haricinde birine uygulasaydı vah haline o kişinin.. Demek kido gücü kullanana göre değişiyor yada reiatsuya göre diyeyim... Ayrıca bu tessai neredeydi Aizen herkezi biçip yakıp yıkarken ? Bir numarasını göremedik. İchigo güclerini kaybetmek zorunda kaldı falan ..Demekki adamın kidosu Aizenimsi adamlara karşı etkisiz.Yada çok kakası vardır heralde Wc dedir.O büyücü adamcağaz bile karakurada aizenin karşısına çıktı Buhahahaha.
Diyebilirsiniz kubo bu karakterinde gücünü gizli tutmak istiyo ozaman bende derim bu adam hikayeyi uzatıp cebi dolsun diye böyle bi saçmalık yapıyosa bizde burda tartışırız sabahlarakadar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Shirosaki Ogichi
Favori Anime: Bleach,Naruto,Hellsing ,Fairy Tail, Kaichou Wa Maid Sama ,Final Fantasy Series, Another

Affliction4ever yazdı:
Shirosaki Ogichi yazdı:Tessai Bütün kidoları biliyor olabilir bütün yasak kidolarıda biliyor olabilir fakat bu onu en iyi kidocu yapmaz YAVRUM..Aizen babacan demişti ki Shinigami ve Hollowları aşan bi güce sahibim o yüzden kidom artık zaman mekan büker..Doğruda demiştir İchigonun o hali haricinde birine uygulasaydı vah haline o kişinin.. Demek kido gücü kullanana göre değişiyor yada reiatsuya göre diyeyim... Ayrıca bu tessai neredeydi Aizen herkezi biçip yakıp yıkarken ? Bir numarasını göremedik. İchigo güclerini kaybetmek zorunda kaldı falan ..Demekki adamın kidosu Aizenimsi adamlara karşı etkisiz.Yada çok kakası vardır heralde Wc dedir.O büyücü adamcağaz bile karakurada aizenin karşısına çıktı Buhahahaha.
Diyebilirsiniz kubo bu karakterinde gücünü gizli tutmak istiyo ozaman bende derim bu adam hikayeyi uzatıp cebi dolsun diye böyle bi saçmalık yapıyosa bizde burda tartışırız sabahlarakadar.
Aizen baba ne demiş shinigami ve hollowları aşan bir güce sahibim nasıl oldu peki bu hougyoku peki bu hougyokuyu tessai yada uraharaya soksan onlarıda süper kidocu haline getirmezmi? burda kido kullanmayı tartışırıyoruz kim kimi döver değil tessai aizenin karşısına çıksın ne zeka ama değilmi karşılaştıklarında kido yarışmasımı yapıcaklardı yoksa aizen direk zanpaktosuyla sikicekmiydi aizenimsi adamlara karşı etkisizmiş puahhahaha lan adam zaten ölümsüz manyakmısınız siz adama etki eden birşey yok.
Ehh yani birader orda Aizenle vs yaptırmadım herhangi bi espada savaşına yardım edebilirdi elinden bişey geliyosa.
Aizen ölümsüzse herkez bıraksın savaşı senin düşüncenle herkez elinden geleni yapmaya çalıştı ve sonunda mühürlediler.Bu mühür olayını yazarken aklıma Aizen gibi birini kıpırdatamadan orada tutan kidomu büyümü neyse onu yapan elemanda başarılı bi kidocuymuş gibime geldi birden :)
Herneyse birçok tartışmadan ötürü konu en iyi kidocudan buaralara geldi herkez kendi fikirlerini yazdı bende kendiminkini yazdım daha yukarıda görürsün Daywalker bana içinde yawrum geçen bi cevap yazdı bende ona verdim senin alıntı yaparak bana yazdığın konuyu. sana değil benim düşüncemde bu işte Şimdi bu adam yarın gelip daha güçlü elemanların(Aizeni kastetmiyorum tersten anlamayın Espadalar gibi..) kido ile azına sıçarsa ben bu işe saçmalık derim..
Bu arada iyi bayramlar :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Daywalker
Favori Manga: One piece
Favori Anime: Gintama Cowboy Bebop

Öncelikle iyi bayramlar.Bak güzel arkadaşım senin hatan bleachda mantık araman kubo hikaye ve kurgu fakiri bir herif doğal olarak bazı adamları saklamak istiyor senin dediğin gibi olsa herkes açardı bankaileri hödöö dalardı kafa göz bilmem anlatabildimmi.Ayrıca Aizen'nin orda yaptığı kidouya artı bişi katmıyor kidou tamamlanmış hali zaten zaman büküyor sadece o houkyoku zımbırtısı yüzünde imba olduğu için kidou aşırı güçlü oluyor.Tessai bana göre veya sana göre değil en iyi kidou cudur o yüzden kidou kolu başkanıdır.Adam Aizen'in adını bilmediği kidouları subhaneke okur gibi yapıyor.
clinkx
Favori Manga: bleach
Favori Anime: bleach

öncelikle herkese iyi bayramlar. Ben daha önce de belirttim Tessai güçlü bir hadou kullanmıştır ama bir teğmenin ona dankuu ile karşılık vereceğini düşünmemiştir. Tabi bu kadar güçlü bir Dankuu olacağınıda düşünmemiştir. Aizen'i doğru değerlendirseydi 90 lı seviye bir hadou kullanırdı. Ama neden Aizen'i doğru değerlendiremedi. Koskaca Gotei 13 Aizen'i doğru değerlendirememişken Tessai'nin bunu yapabilmesi çok zor. Bu tarz yanlış değerlendirme yapma durumlarıda kidou kullanmaya engel değildir. Bu tarz durumlara her güçlü karakter düşebilir.eğer doğru bir değerlendirme yapsaydı onun karşılamayacağı bir kidou kullanırdı
Kullanıcı avatarı
Shirosaki Ogichi

Bukadar kişinin yalan atacak hali yok inandım artık bende tamamdır :evil: :Beyaz Bayrak:

Bide şu kategorilenmemiş kodolar kişilerin kendi geliştirdiği kidolarmı oluyor ?
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=jdlWlYhiXy0[/BBvideo]
Resim
UlquiorraSchiffer
Favori Manga: Gantz, Veritas, The Breaker, Bleach
Favori Anime: Bleach, Gintama, Slam Dunk , KHR, DBZ

Hakufuku genel bi kidou ama numaralandırılmamış.Gin'de kullanıyor bunu matsumotoyu saklarken.
O mal kız sonradan söylüyordu numaralarını bilmem şunla şunu birleştirdim diye.
Tessainin kullandıklarıda genel ama yapması zor ve yasak.
Resim
galeme
Favori Anime: .

.
En son galeme tarafından 25 Eyl 2018 09:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

“Bleach Genel” sayfasına dön