Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hunter x Hunter 2011 - Bölüm 146 Tartışma

Kilitli
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

146.Bölüm-Türkçe
Son 2 bölüm kaldı :dry:
Kullanıcı avatarı
Dee
Favori Manga: Higurashi no Naku Koro Ni
Favori Anime: HunterxHunter

Fullmetal Alchemist Brotherhood

-Özellikle ilk yarısında sırıtttığım bölüm oldu. Ging'den daha seride ilk göründüğü andan itibaren nefret ediyordum, ama ufak bir merak da vardı hani. "Bu adamı bu kadar özel yapan nedir? Bakalım göreceğiz." diyordum kendi kendime. Seride aktif olarak görülmeye başladığından beri, onun "sorumsuz baba", "sorumsuz insan" yapısını kabullenmeye başladım, bu kabulleniş de karakteri bana biraz ısındırmayı başardı.
Gon'a kıyamam, "Kite'ı küçük bir kıza dönüştürdüm! " diye ağlıyor, özünde bir Shounen ana karakteri için bencil olmasına rağmen (bu çok uzun bir konu), Gon burada çok saftı. O babasına asla yanında olmadığı için kin beslemedi, sadece onu görmek istedi. Sırıtma sebebim de özellikle kalabalık, figuran karakterlerini en çok sevdiğim anime sanırım. ( Hisoka vs Gon maçında da "Oltana ihtiyacın olmayacak mı Gooon?" diye bağıran , ve Gon'u canı gönülden destekleyen bir ekip vardı) Onlar' Ging'i azarladıkça ben rahatladım !

-llumi biraz daha hoş çizilse ya. Öyle tam çenesinin altından açılar falan olmuyor ama.. Özünde çok hoş adam..Tamam kapatıyorum konuyu.

-Nanika için duygulanmadım desem yalan olur. Ama açıkçası Killua "git" dediğinde gitmesini istedim., hatta Alluka sinirlenip ağladığında, Killua onu teselli etmek için Nanika'yla konuştuğunda ben onun çoktan gittiğini, Killua'nınsa çocuk teselli hesabına numara yaptığını düşündüm.
Neyse,sonuç olarak bu bölümden anlıyoruz ki Alluka ve Nanika sanıldığı gibi birbirinden bağımsız değil. Yani benim bakış açıma göre, Alluka ve Nanika'da ortak bedeni paylaşan iki ayrı varlık olayı yok. İkisi arasında bir bağ var, hatta bana kalırsa Alluka'nın kişiliği ikiye bölünmüş olabilir.

Alluka Killua'yı seviyor.

Nanika Killua'yı seviyor.
Resim

to a non-believer?
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Bitecek animeyi de tartışası gelmiyor insanın
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Nanika'nın yoktan yaratma gücü de olsa bildiğin tanrı lan.Bir halta ihtiyacı yok yanında Nanika varken Killua'nın.İllu'nun dediği gibi yenilmez şu anda.
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kilitli

“Hunter X Hunter Anime” sayfasına dön