Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Tower of God - Tanıtım

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Seriyi yarıladım. Puanım 10/7. Güzel bir seri. Ama yorumlarda abartıldığı kadar "mükemmel" bir seri değil. Atmosferi daha kasvetli olabilirdi bazı yerlerde.

Favori karakterlerim;

Androssi, Rak, Agero, Baam, Wangnan, Prens, Miseng, Leesoo, Quant, Quaetro, Love.(Sırasız.)
Resim
mizmiz
Favori Manga: One piece,Gantz,FMA.Veritas.Hellsing.
Favori Anime: One Piece,Gantz,Kurazoku, Elfen lied, Darker than Black,Phantoom,Hellsing.

Her bolum sonunda verilen bilgileri bulacağım bir link verir misiniz? Su an 14. bolumdeyim ve devam etmeyi düşünüyorum.
Concord
Favori Anime: ..

Outlaw yazdı: 16 Mar 2017 02:25 Seriyi yarıladım. Puanım 10/7. Güzel bir seri. Ama yorumlarda abartıldığı kadar "mükemmel" bir seri değil. Atmosferi daha kasvetli olabilirdi bazı yerlerde.

Favori karakterlerim;

Androssi, Rak, Agero, Baam, Wangnan, Prens, Miseng, Leesoo, Quant, Quaetro, Love.(Sırasız.)
Bir bakımdan haklısın da memonun önerdiği zamanlar millet açtı bu tür serilere. Artık uzun soluklu olabilecek kaliteli bir vurdulu kırdılı shoenen de yok. Souma dışında takip ettiğim manga yok shoenen olarak hatta. Ama tog en azından konusu ve karakterleri ile o uzun soluklu aksiyon shoenene olan açlığı dolu dolu doyurdu.

Benim için şöyledir;
One piece>HxH(her ne kadar sıçsa da gayet kaliteli bir seri)>Nardo(son savaş öncesi)>Tog>KHR>Bleach(aizen olayı öncesi)>Nardo(tamamı)>Fairy tail diye gider. Togun mangasında sanatsal ve duygusal bakımından bir yetersizlik var onun dışında konu ve işleyiş bakımından gayet iyi bende belki okuduğum zamandan dolayıdır bilemem belki 8.2/10
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Dallar şovunu bitirmeme 2-3 bölüm kaldı,(evet biraz yavaş gittim, ama seriden kaynaklı değil.) puanımı 8.2 yapıyorum. İlerledikçe daha heyecanlı, daha merak uyandırıcı bir hal aldı. Karakterler ve çizimler gelişti.

Favori karakterlerime Daniel, Angel, Beta, Cassano(adam arşimetin yıldızıydı, söndü gitti sonra amk. :D) eklendi. Keşke tartışçak adam olsaydı amk hep aynı kişiyle(başlatan.) tartışmaktan bıktım. :D
En son Outlaw tarafından 27 Haz 2017 12:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
galeme
Favori Anime: .

.
En son galeme tarafından 03 Eki 2018 16:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

Noblesse mi, bu mu?
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

WhiteMoustache yazdı: 26 Haz 2017 13:08 Noblesse mi, bu mu?
Ben Noblesse okumadım ancak ikisini de okumuş bir arkadaşım "bir ToG değil." diyor. Tabii kişiden kişiye göre değişir.

Ve ToG okurken atlanmaması gereken bir konu var. Seri git gide gelişiyor. Yani ilk sezonu okurken biraz sabırlı olmak gerekiyor bu yüzden.(İlk sezon kötü demiyorum.)
Resim
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

Outlaw yazdı: 26 Haz 2017 13:41
WhiteMoustache yazdı: 26 Haz 2017 13:08 Noblesse mi, bu mu?
Ben Noblesse okumadım ancak ikisini de okumuş bir arkadaşım "bir ToG değil." diyor. Tabii kişiden kişiye göre değişir.

Ve ToG okurken atlanmaması gereken bir konu var. Seri git gide gelişiyor. Yani ilk sezonu okurken biraz sabırlı olmak gerekiyor bu yüzden.(İlk sezon kötü demiyorum.)
İki seriyi de okumuş biri olarak, bence Noblesse daha iyi.
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Ölüm katından hemen önceki Wangnan arc için;
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Kız peşinden kuleye çıkmak :(

“Tower Of God” sayfasına dön