Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Gotham

Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Resim
Gotham Polis Departman'ında yeni bir yüz, Detektif James Gordon partneri Harvey Bullock ile birlikte Gotham'ın en çok dikkat çeken vakalarından birine; Thomas Wayne ve Martha Wayne'in cinayet soruşturmasına atanmıştır. Soruşturma sırasında Gordon, Wayne ailesinin oğlu Bruce(şimdi ona bakan Alfred ile birlikte) ile karşılaşır, bu karşılaşma Gordon'u katili yakalamaya daha da zorlar. Bu yolda Gordon, mafya başı Fish Mooney ile ve Selina Kyle, Oswald Cobblepot gibi geleceğin suçlularıyla yüz yüze gelmelidir. Neticede Gordon, Bruce ile alışagelmişin dışında, onun geleceğini Kara Şovalye olarak şekillendirmesine yardım edecek bir arkadaşlık kurar.

Seri Bruno Heller tarafından yaratılmıştır; Gordon rolünde Ben McKenzie oynamaktadır. 2014-2015 televizyon sezonunda çıkacaktır.

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=0d1zpt6k5OI[/BBvideo]
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Batman'siz bir Gotham bana göre benzini olmayan son model bir araba gibi. Yine ilgi çekici, ama asıl gerekli eleman yok.
Resim
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Batman yok mu? :( Batman'siz Gotham olmaz ki.Naruto'suz Naruto gibi bir şey olur o.
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Çizgi romanlardan pek çakmadığım için dizi olarak değerlendirebilirim.
Diğer DC dizilerini de (Flash,Arrow) izlediğim için o ikisiyle karşılaştırmam gerekirse inanılmaz derecede başarılı bir yapım.

İyi ki de Batman yok.Televizyonda Batman'i işleyebileceklerini sanmıyorum.Bu şekilde gayet güzel gidiyor.
Dizide aslında çizgi romanlarda çok anormal güçlü olan biri var mı bilmiyorum ancak normal bir dizi bakış açısıyla bakarsak izlemeye değer.
Kullanıcı avatarı
mushroom
Favori Manga: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Noblesse, Beelzebub, Tower of God, The Gamer,
Favori Anime: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Psycho Pass, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Tokyo Ghoul, Akame Ga Kill, Terra Formars, Code Geass, Hyakka Ryouran: Samurai Girls, Hellsing (Alucard), Rurouni Kenshin, Gangsta., Bleach, One Punch Man, Noragami, Dragon Ball, Boruto, Gintama,

Sezonu az önce bitirdim ve dizi henüz tazeyken kafamda, bir iki bişey yazayım dedim.
Öncelikle Batman i ve Gotham şehrini sevenler mutlaka izlemeli diziyi diye düşünüyorum. Gotham ın karanlığını çok iyi yansıtmışlar. Oyunculuk ilk bölümde biraz kötü gibi geldi ama zamanla karakterler oturdu. Batman ve düşmanları hakkında bilgi sahibi iseniz daha bi çekici geliyor. Karakterleri çok fazla bilmememe rağmen pengueni, bilmececiyi, poison ivy i ve cat woman ı görünce bi heyecan basmıyor değil. Hele bide o büyük gün gelse tam olacak(tabi ki de joker den bahsediyorum). Bölüm 0 da bi adam 'belki jokeri bile görürüz' demişti. Bence kesin görecez ileri ki sezonlarda. Karakterlerle ilgili düşüncelerim şöyle:
-Gordon çok toy çok idealist tam da ona yakıştığı gibi. Sonuçta mesleğe yeni başladığı dönemler. Oyuncu zamanla cidden iyi taşımaya başlıyor rolünü. Harvey Bullock (dent değil) ile güzel bi ikili olmuşlar.
-Penguen in iticiliği çok iyi ve sevdiriyor kendini piç. Dizinin yükünün büyük bi kısmını taşıyor bence.
-Alfred her zamanki gibi bilge ama birazcık gençliği ele veriyor kendini :)
-Poison ıvy ve bilmececi karakterleri ile ilgili pek bir şey yok. Sadece Bilmececi biraz Dexter ve Scherlock karışımı bir şey olmuş.
-Batman dünyasında biraz geri planda olan Falcone ve Maroni, burada en taşşaklı dönemlerinde gibiler. Ve Falcone a ayrı bi hava katmışlar. Çok hoş olmuş.

Diziyle ilgili bazı fikirlerimi yazacam ama spo icerecegi için spo butonu içinde yazıyorum.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı

@Mantar

Hacı sezon daha bitmedi yalnız.Sezon arasına girdiler.5 Ocak'ta yeni bölüm geliyor.
Kullanıcı avatarı
mushroom
Favori Manga: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Noblesse, Beelzebub, Tower of God, The Gamer,
Favori Anime: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Psycho Pass, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Tokyo Ghoul, Akame Ga Kill, Terra Formars, Code Geass, Hyakka Ryouran: Samurai Girls, Hellsing (Alucard), Rurouni Kenshin, Gangsta., Bleach, One Punch Man, Noragami, Dragon Ball, Boruto, Gintama,

equando yazdı:@Mantar

Hacı sezon daha bitmedi yalnız.Sezon arasına girdiler.5 Ocak'ta yeni bölüm geliyor.
Başlayıp bi solukta bitirmiştim. Dizi ile ilgili pek araştırma yapmadım. 10da bitiyor sezon diye düşünmüştüm. Bilgi için teşekkürler. :D
Konu Dışı
Ayrıca mushroom un okunuşunu seviyorum o nedenle nick i öyle koydum :D
Kullanıcı avatarı
Puchi
Favori Manga: Bleach, Deadman Wonderlad, Claymore, Witch hunter, Liar game, Veritas
Favori Anime: Bleach, Claymore

Burasi olu kalmis. Diriltelim yav.

Yeni sezon gayet guzel basladi gidiyor. Amma ve lakin anlamadigim ve merak ettigim:
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı

Puchi yazdı:Burasi olu kalmis. Diriltelim yav.

Yeni sezon gayet guzel basladi gidiyor. Amma ve lakin anlamadigim ve merak ettigim:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Bu başlığı Diziler bölümüne de yansıtma şansımız var mı acaba ?
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

...
En son ThePumpkin tarafından 06 Kas 2018 11:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

“Seriler ve Filmler Hakkında” sayfasına dön