Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bitti Denildi Rekor Geldi

Bleach Anime serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Yeni gördüm konuyu. Valla OP üçüncü olmasına şaşırdım. Bu kadar boktan çizime sahip bir anime için rekor denilebilir. Hak ettiği yer değil ama işte seveni çok.
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Ryuuma yazdı:Yeni gördüm konuyu. Valla OP üçüncü olmasına şaşırdım. Bu kadar boktan çizime sahip bir anime için rekor denilebilir. Hak ettiği yer değil ama işte seveni çok.
Amerika'da One Piece'in ennies lobby bölümleri yayınlanıyor. Yani çizimleri,animasyonları,bölüm içi filleri olmayan en iyi One Piece bölümlerinin 3. olması normaldir.
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Zuko yazdı:
Ryuuma yazdı:Yeni gördüm konuyu. Valla OP üçüncü olmasına şaşırdım. Bu kadar boktan çizime sahip bir anime için rekor denilebilir. Hak ettiği yer değil ama işte seveni çok.
Amerika'da One Piece'in ennies lobby bölümleri yayınlanıyor. Yani çizimleri,animasyonları,bölüm içi filleri olmayan en iyi One Piece bölümlerinin 3. olması normaldir.
İyi de bu sonuçlar Japonya'ya ait değil mi?

Bir de yorumlarda Ergo Proxy'ye shounen diyen olmuş, bu nasıl bir kafanın ürünü amk! :huh:
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

ThePumpkin yazdı:
Zuko yazdı:
İyi de bu sonuçlar Japonya'ya ait değil mi?

Bir de yorumlarda Ergo Proxy'ye shounen diyen olmuş, bu nasıl bir kafanın ürünü amk! :huh:
Toonami Amerikan kanalı ayrıca bleach bitti Japonya'da nasıl yayınlansın kanka. Amerika'da One Piece, Naruto ve Bleach'in gerisinde.
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
İletişim:

Bilmiyordum, öğrenmiş oldum. :)
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Zuko yazdı:
Ne yalan söyleyeyim hiç bakmadım direk Japon olarak düşündüm. Dediğin gibiyse evet o bölümler düşünüldüğünde 3. olması gayet normal. Bilgilendirme içinde sağ ol.
Kullanıcı avatarı
TensaZanGetsugaTenshou
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Rurouni Kenshin - Desu Noto
Haa bide ufaklığımda Pokemon Digimon Beyblade vardı :D

enkei7 yazdı:bleach çoğu animeden iyi.
Oha lan sen nasıl tespit yapmışın öyle? :ohmy: Amerikayı keşfetmek gibi bişey bu :D
Adımı unutma! Sadece bir daha duymamak için dua et
Kullanıcı avatarı
Sodakazam
Favori Manga: Slam Dunk, One Piece, Liar Game, Sun-ken Rock, Bakuman, 20th Century Boys, Veritas, Area no Kishi, Eyeshield 21, Kingdom
Favori Anime: Slam Dunk, FMA: Brotherhood, Hajime no Ippo, Death Note, TTGL, Giant Killing, Code Geass, Steins: Gate, GTO, Kaiji, One Outs, Hunter x Hunter, Major

Japonya'da biliçin esamesi okunmuyorken bu gelişme biliç fanlarına iyi mastürbasyon aracı olmuş :lol:
Resim
-God Exists-
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
İletişim:

Sodakazam yazdı:Japonya'da biliçin esamesi okunmuyorken bu gelişme biliç fanlarına iyi mastürbasyon aracı olmuş :lol:
İhtiyaçlarımızı bir şekilde gideriyoruz. :whistle:
Kullanıcı avatarı
Scatter
Favori Manga: Gintama, One Piece, Bleach
Favori Anime: Bleach, Samurai Champloo, Gintama, One Piece

Bleach'in hakikaten çizimleri, seslendirenleri ve özellikle müzikleri seriyi bambaşka bir noktaya taşıyor. Mesla Naruto'da bodrum katında yapılmış çok bölüm oldu.
I can tell that you've never been true to me
I can smell that you're acting so fearfully
I can hear what you're hoping I want to hear
I can feel the alarm bells are ringing in me
I can touch but I know you don't feel a thing
I can pray but I know you commit a sin
I can sense now it's all become clear to see
You're no good, and you mean no good, treacherously

“Bleach Anime” sayfasına dön