Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bitti Denildi Rekor Geldi

Bleach Anime serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Gunsllinger yazdı:
Zuko yazdı:Beyler kısa seriler ile bleach'i karşılaştırıyosunuz ya helal olsun.25-30bölümlük kısa serilerin çizimleri bleach'den tabi ki daha iyi olucakdır adamlar aylarca belkide yıl boyunca sadece onla uğraşıyorlar. Uzun soluklu shounen'lerde ise 2-3hafta dışında bütün yıl bölüm çıkarmak zorunda stüdyo. Yani Bleach abartılıyor falan değil çizimleriyle,opening-ending,müzikleri,fillerleriyle en iyi uzun soluklu shounen'dir net !
Bahsetiğim seri 2006 serisi ve bleachin en son halinden daha iyi. Çizimle ilgili değil, burda demek istediğim olay, aşırı abartılması.
Ki uzun serileri yapan şirketlerin bütçesi, bunun gibi kısa serileri yapanların bütçesi karşılaştırılamaz bile.
Sonuçta ikisi de haftalık çıkartıyor. Anime filmleri gibi aylarca oaln bir emek yok. Bleachi üstün kılan özelik osdleri. 3 büyükler arasında en iyisidir. Ama şunu da unutmayın death note, kyojin, ergo proxy bunlarda birer shoenen seri.
Burda söylenmek istenen şey mangadan animeye aktarmaktaki ustalık. Bleach'in mangada sıçtığı bölümler bile animede müthiş aktarıldı(Aizen vs Ichigo). Ergo proxy,fma,death note,shingeki'yi yapan stüdyo ve çizerler bu konuda daha şanslı çünkü ellerindeki seri konu-kurgu olarak ortalamanın üstünde oluyor ve mangaya yaklaşma ihtimali olmadığı için genelde bölümler hızlı ve filler'siz geçiyor. Sonuç olarak bence uzun soluklu seri yapmak,aktarmak kısaya göre daha zordur ama one piece ve naruto'daki gibi sıçmak da ayrı bir başarıdır.
Kullanıcı avatarı
Gunsllinger
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Veritas, One Piece, Beelzebub, Naruto, Gantz, Slam Dunk
Favori Anime: Fate Zero, Bleach, Steins Gate, Ergo Proxy, Naruto, One Piece, Code Geas, Death Note, Gintama, FMA, Bakuman, GTO, One Outs, Cowboy Bebop, Slam Dunk, K-ON, Sakurasou no Pet na Kanojo

Zuko yazdı:
Gunsllinger yazdı:
Zuko yazdı:Beyler kısa seriler ile bleach'i karşılaştırıyosunuz ya helal olsun.25-30bölümlük kısa serilerin çizimleri bleach'den tabi ki daha iyi olucakdır adamlar aylarca belkide yıl boyunca sadece onla uğraşıyorlar. Uzun soluklu shounen'lerde ise 2-3hafta dışında bütün yıl bölüm çıkarmak zorunda stüdyo. Yani Bleach abartılıyor falan değil çizimleriyle,opening-ending,müzikleri,fillerleriyle en iyi uzun soluklu shounen'dir net !
Bahsetiğim seri 2006 serisi ve bleachin en son halinden daha iyi. Çizimle ilgili değil, burda demek istediğim olay, aşırı abartılması.
Ki uzun serileri yapan şirketlerin bütçesi, bunun gibi kısa serileri yapanların bütçesi karşılaştırılamaz bile.
Sonuçta ikisi de haftalık çıkartıyor. Anime filmleri gibi aylarca oaln bir emek yok. Bleachi üstün kılan özelik osdleri. 3 büyükler arasında en iyisidir. Ama şunu da unutmayın death note, kyojin, ergo proxy bunlarda birer shoenen seri.
Burda söylenmek istenen şey mangadan animeye aktarmaktaki ustalık. Bleach'in mangada sıçtığı bölümler bile animede müthiş aktarıldı(Aizen vs Ichigo). Ergo proxy,fma,death note,shingeki'yi yapan stüdyo ve çizerler bu konuda daha şanslı çünkü ellerindeki seri konu-kurgu olarak ortalamanın üstünde oluyor ve mangaya yaklaşma ihtimali olmadığı için genelde bölümler hızlı ve filler'siz geçiyor. Sonuç olarak bence uzun soluklu seri yapmak,aktarmak kısaya göre daha zordur ama one piece ve naruto'daki gibi sıçmak da ayrı bir başarıdır.
Bu yıl yapılıpta öyle boktan olan seri var ki.Kısa serilerde öyle bir dert yok evet, gel gör ki gintama da var. Ve adamların yaptığı filler bölümler var, ama izleyenlere sor, hadi lan filler bölüm mü varmış diye tepki verirler. Gintamada olan yemek sahnesi, yeni sezon konuşmaları falan filler olmasına rağmen çok kaliteliydi. Ve bu filerden biri sadece yemek masasında geçiyor. Defalarca dediğim gibi bleach 3 büyükler arasında en iyisi. Mesela narutonun ben ilk serisinde ki müziklerini çoğu serinin üstünde tutarım. Bleach tabi ki en iyi animelerden, ama gelipte tanrı yaptılar yorumlarda, bu da abartı oluyor. Şu an yeni serilerden soul eater da, benim gözümde bleachten iyidir.
Resim
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

lan arkadas bitmis bi seri geliyo tarihi rekor kirarak reyting rekoru kiriyo burada bazi cinyis bile degil bildiginiz CİNSLER gelmis yok su seri daha iyide yok bilicin bilmem neside yokta kelime yapiyo. amk dediginiz shingeki ebesinin ami animesi ilk 10 da bile yok neyin kafasini yasiyonuz anlamiyorum. hepinizi byraya kitler ban degil uye soykirim yaparim burda.
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Kullanıcı avatarı
Escar
Favori Manga: Onepiece, Berserk, Beelzebub, Hajime No Ippo,
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Toriko, Code Geass, One Piece

Öff banlarsanız banlayın lan sıktınız artık ha nasıl bir egomanyaksanız artık eleştirilen siz olmamanıza rağmen gelip burda ahkam kesiyorsunuz. Millet koyun olup diğerlerini takip edicek illaki tek istediğiniz bu. Forumda doğru düzgün bir tartışma bile yapamaz olduk.

Ve git bir Toonami'nin yayınını yaptığı animelerin listesine bir göz at bakalım bahsettiğimiz animeler varmıymış. Banlayın beni artık bu saatten sonra umrumda değil.
Kullanıcı avatarı
Lambo
Favori Anime: Gintaman

Escar yazdı:Öff banlarsanız banlayın lan sıktınız artık ha nasıl bir egomanyaksanız artık eleştirilen siz olmamanıza rağmen gelip burda ahkam kesiyorsunuz. Millet koyun olup diğerlerini takip edicek illaki tek istediğiniz bu. Forumda doğru düzgün bir tartışma bile yapamaz olduk.

Ve git bir Toonami'nin yayınını yaptığı animelerin listesine bir göz at bakalım bahsettiğimiz animeler varmıymış. Banlayın beni artık bu saatten sonra umrumda değil.

Zırlama la adamın demek istediği anime biteli 1.5 sene olmuş hala zirvede kaldıki bleach bu kalite istifini ilk çıktıgı zamanından beri sürdürüyor. Arkaplanı adam kendi dedi çizmiyorum diye röpörtajında. Bleach in anime bölümleri bile öbür serilerin movielerinden daha kaliteliydi efekt olarak çizim olarak

Verdiğin örnekte keşke listede olsa bende izliyorum o seriyi ama ilk 5 bölüm o kadar boktan geldiki sonradan toparladı havası oldu bana göre. O dehşeti yansıtcam diye hele 50 metrelik devin 2. kez ortaya çıkışı o kadar saçmaydıki. Animasyonları güzel olmak zorunda zaten yıl olmuş 2013 ün yarısı özensinler artık biraz

Çok klişe bi parlama cevap atmışın ban yemesen bile çok klişe yani neyse hadi selametle
God Hates Us
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Yedi. :lol:
Amk bleach'in animesinin neyine laf atıyosunuz anlamıyorum. Amk açın bi naruto izleyin.
Bugs Bunny'nin çizimleri daha iyi la.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Gunsllinger
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Veritas, One Piece, Beelzebub, Naruto, Gantz, Slam Dunk
Favori Anime: Fate Zero, Bleach, Steins Gate, Ergo Proxy, Naruto, One Piece, Code Geas, Death Note, Gintama, FMA, Bakuman, GTO, One Outs, Cowboy Bebop, Slam Dunk, K-ON, Sakurasou no Pet na Kanojo

Lambo yazdı:
Escar yazdı:Öff banlarsanız banlayın lan sıktınız artık ha nasıl bir egomanyaksanız artık eleştirilen siz olmamanıza rağmen gelip burda ahkam kesiyorsunuz. Millet koyun olup diğerlerini takip edicek illaki tek istediğiniz bu. Forumda doğru düzgün bir tartışma bile yapamaz olduk.

Zırlama la adamın demek istediği anime biteli 1.5 sene olmuş hala zirvede kaldıki bleach bu kalite istifini ilk çıktıgı zamanından beri sürdürüyor. Arkaplanı adam kendi dedi çizmiyorum diye röpörtajında. Bleach in anime bölümleri bile öbür serilerin movielerinden daha kaliteliydi efekt olarak çizim olarak

Verdiğin örnekte keşke listede olsa bende izliyorum o seriyi ama ilk 5 bölüm o kadar boktan geldiki sonradan toparladı havası oldu bana göre. O dehşeti yansıtcam diye hele 50 metrelik devin 2. kez ortaya çıkışı o kadar saçmaydıki. Animasyonları güzel olmak zorunda zaten yıl olmuş 2013 ün yarısı özensinler artık biraz

Çok klişe bi parlama cevap atmışın ban yemesen bile çok klişe yani neyse hadi selametle
One piece Film Z den kaliteli bir bleach bölümü göster arkadaşım. Benim kızdığım nokta bokunu çıkartmanız, bleach 3 büyükler arasında en iyisi. Yok diğer serilerin moviesinden falan iyi saçmalamayın lütfen.
Boktan gelmiş falan, oğlum bleachin ilk 30 bölümü falan çöp zaten. bizimkisi anca gelen holowları kesiyordu, adam bile kısa soluklu planlamış başta.
He birde şu var ki, ilk önce şunu anlayın. One piece daha orada ilk bölümlerinde, çok övündüğünüz liste de 2 hafta da 1. lik gördü. Kısa sürdü orası ayrı konu. Bleachin animesi bitmiş olsun fark etmez. Gece yayınlanan çoğu seri orada izleniyor. 7-8 yıl öncekiler falan. Kyojin gibi yeni çıkmış bir seriyi daha yayınlamıyorlar bile aq, saçmalamayın artık. Bana gelip saonun 5. olduğu bir listeyle övüneceksek işimiz var. Ki bleachi elerindek geldiğince sansürlememeye çalışıyorlar. One piece in orada bir çizgi film dönemi var unutmayalım.
He bu demek değil ki one piece bleachten iyi anime. Bleach opun animesini siker atar. Ama tanrı yaptınız. Opun animesi 5se naruto 5se bleach 10dur. 100 yapmanın amacı yok.
Madem tartışmayacaz, niye konu açıldı? Tamam çatı yapalım en iyi anime bleach diye.
Altım da ki şunu kopyala yapıştır yap;
Bleach En İyi Anime
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Serinin bitip bitmemiş olmasının bir önemi yok. Sonuçta orda daha yeni yayınlanıyor. İzlenmeyen her seri yenidir ve sonuna gelinmeyen her seri devam eder :lol:
Bu söylediğiniz anca, Bleach ABD'de de bitip yenide yayınlandığında geçerli olur.
Resim
Kullanıcı avatarı
Gunsllinger

He ekleme yapacaksak, seneye kyojin bleachin 2 katını bile görür hacılar. Filmini bile yapıyorlar(anime filmi değil) Daha yayınlanmadan orda binlerce fanı belirdi. Şu an animenin bitmesi bekleniyor, anlaşmalar falan yapılacak. Daha ilk 20 bölümü bile yayınlanmamış serinin ing dublajını yapacaklardı oldu anam görürsem söylerim. He bleachete şu anda en iyi bölümlerinde ulq vs ichigo bölümlerinde. Aizen vs İchigo dan sonra izleyen çıkmaz.
Fanı olduğunuz seriyi bu kadar saçma savunmanın alemi yok, bleach orada 1. bir nedeni var. Naruto da en iyi bölümlerinde, 2. olmasının sebebi bleachin animesinin daha iyi olmasıdır. Geçen izledim ing dublajı. Orjinalinden daha iyi;
http://www.youtube.com/watch?v=LgSR5TvDPQk
He düşünün daha 2010da koyulmuş bu video. Şu an en iyilerinde derken daşak geçmiyorum yani...
Resim
Kullanıcı avatarı
enkei7
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach

bleach çoğu animeden iyi.
Resim

“Bleach Anime” sayfasına dön