Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bitti Denildi Rekor Geldi

Bleach Anime serisi'nin tartışma alanı
Concord
Favori Anime: ..

Bir insan iki daka bleache hangi studya yapmış diye araştırmaz mı yav;
https://myanimelist.net/anime/producer/1/Studio_Pierrot
Bleachle narutonun aynı gördüğünüz gibi kim kimden ders alacak?

Bu studyo işin kalitesinden çok, en kısa yoldan nasıl para kazanırız diye bakıyor. Yani tokyo ghoul gibi mangasının okunması artsın diye yalap şalap bir anime de yapıyor. Bazen de he bu serinin mangası hit yapacak kadar okunmaz deyip animesine odaklanıyor bleach gibi. Zaten hemen hemen uzun süren serilerine koydukları aşırı uzun filler bölümler ile elerinde ki markayı sömürmeyi seviyorlar.

Vaktinde bleachin animesiyle yarışır bir anime serisi yoktu. Şimdi yeni nesil animelere baktığımızda doğal olarak bleach unutuldu gitti. İyi yapılmış animesini alınca seri de geri kalan şeyler çok yavan aslında.

Ben ilk bölümlerinde sıkılan, sonradan sarınca devam eden biriyim. Yani hxh,one piece,naruto gibi seriler ilk bölümünde oha bitirmeden kalkmamalıyım diye düşünürken. Bleache 3. kez başladığımda bitirmiştim zevk renk diyelim. Birazda baş karakterin gayesinin boş olması, diğer shoenen karakterleri kadar iyi düşünülmeyen ama iyi tasarlanmış karakterlerinin olması da sevmemem de etkili.

Şu aralar kyojin ve tokyo ghoulu nasıl çöp görüyorsam(hadi kyojin o kadar değil, doctor whonun mofatı. Holywoodun abrahamı gibi merak etiriyor ama içi boş ve sonuca bağlandığından küfür edeceğin cinsten. Karakterleri de aynı mofat gibi içine ediyor tabi) bleachi de o zamanların çöpü olarak görüyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Bleaching gelen rekoruna sıçayım ben.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

“Bleach Anime” sayfasına dön