Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach Anime Başlama Tarihi

Bleach Anime serisi'nin tartışma alanı
eXtreme783
Favori Manga: Naruto, Bleach, Sun Ken Rock, Veritas, Death Note, Holyland
Favori Anime: Bleach, Naruto, One Piece, Hellsing, Hellsing Ultimate, Death Note, Deadman Wonderland, Samurai Champloo, Maria Nikki, Fullmetal Alchemist, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Amnesia, Kotoura-San, Cuticle Tantei Inaba, High School Of The Dead, Gantz, Fairy Tail, Sword Art Online, D.Gray-Man, Avatar: The Last Airbender, Elfen Lied, Darker Than Black, Darker Than Black 2, Hınter X Hunter 2011, Magi - The Labyrinth of Magic, Devil May Cry, Soul Eater, Code Geass : R1, Code Geass : R2, Another, Beelzebub,

Nden bu kadar muhalefet olan var anlamadım ben sadece bildiğimi yazdım ve isteyen olursa diyede face post koydum ona da isteyen bakar içeriğini yazdım filler da olsa ben bleachi özledim
Kullanıcı avatarı
Beyond Birthday
Favori Manga: Bleach, Berserk, Kurozuka, Gantz
Favori Anime: Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin

Bak şu son mesajında doğru birşey söylemişsin. Arkadaşlar her nekadar Filler bile olsa ben Bleachi izlemeyi özledim. Kaptanların yeni halleriyle yeni güçleriyle Filler olarak izlemek bile benim için ayrı bir zevk olurdu.
Resim

Gēmu no yōna seikatsu o okuru..

(Oyun gibi hayat yaşıyorum..)
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Beyond Birthday yazdı:Bak şu son mesajında doğru birşey söylemişsin. Arkadaşlar her nekadar Filler bile olsa ben Bleachi izlemeyi özledim. Kaptanların yeni halleriyle yeni güçleriyle Filler olarak izlemek bile benim için ayrı bir zevk olurdu.
Şimdi böyle diyorsun da filler bölümler gün geçtikçe canını sıkacak ve bir gün filler bölümlere söverken bulacaksın kendini :lol: Biraz daha sabretmek lazım
eXtreme783
Favori Manga: Naruto, Bleach, Sun Ken Rock, Veritas, Death Note, Holyland
Favori Anime: Bleach, Naruto, One Piece, Hellsing, Hellsing Ultimate, Death Note, Deadman Wonderland, Samurai Champloo, Maria Nikki, Fullmetal Alchemist, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Amnesia, Kotoura-San, Cuticle Tantei Inaba, High School Of The Dead, Gantz, Fairy Tail, Sword Art Online, D.Gray-Man, Avatar: The Last Airbender, Elfen Lied, Darker Than Black, Darker Than Black 2, Hınter X Hunter 2011, Magi - The Labyrinth of Magic, Devil May Cry, Soul Eater, Code Geass : R1, Code Geass : R2, Another, Beelzebub,

Beyond Birthday yazdı:Bak şu son mesajında doğru birşey söylemişsin. Arkadaşlar her nekadar Filler bile olsa ben Bleachi izlemeyi özledim. Kaptanların yeni halleriyle yeni güçleriyle Filler olarak izlemek bile benim için ayrı bir zevk olurdu.
Değil mi ve anlamadım ben kafamdan uydurmuyorum sayfasıyla ceosuyla veriyorum direk yalan haber yaw arkadasım nereden baktın da böyle diyorsun öyle kafadan direk yalan bi sg ya D: ne diyeyim özelikle yeni çizimleriyle fillera rağzıyım :evil:
Kullanıcı avatarı
Witchking_06
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach,Death Note,Captain Tsubasa,Pokemon

Yalan haber gibi duruyo ama başlarsa da fillerlarla doldururlar bence biraz daha beklemek lazım..
Resim
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Fake olduğu ortaya çıktı.Başlayacağına dair resmi bir kaynak yok.Bulan olursa bana haber versin.Sanırım japonca yazıyla yazılıp photoshop yardımıyla yapılmış.Konu kilit.
Resim
Kilitli

“Bleach Anime” sayfasına dön