Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach Anime 366 Tartişma/Final

Bleach Anime serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
kornsky
Favori Manga: Naruto ,Bleach
Favori Anime: Naruto/Shippuuden , DragonBall /Z/Gt , Hellsing Ultimate Ova ,jormungand ,
Another

WarnerBross la yapılan film anlaşması tv den kaynaklanan zararı karşılıycaktır . O sebeple mangakada tv Serisine ara verilmesi ile senaryoya odaklanıcaktır . Not : Bleach serisini biliyor olmama ragmen takip etmiyordum . Ancak bu kadar isyan bayrakları çektiren Manga serisini Önce anime sonra manga olarak baştan sona göz atıcam .
Kullanıcı avatarı
Beyond Birthday
Favori Manga: Bleach, Berserk, Kurozuka, Gantz
Favori Anime: Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin

Bazı arkadaşlar Mangası devam ediyor Animede geri dönücek diyor Allah aşkına manganın 3 bölümü animenin 1 bölümüne eş değer eğer böyle hesaplarsak manga 2-3 aya kadar bitecek 15 bölüm için koskoca Tv Tokyo koskoca Bleachi tekrarmı başlatacak.

Ama son arc ya movie olarak yada Ova Special tarzı şeylerle devam eder diye kendi çapımda umutluyum bende :D ama Anime tekrar dönmez.

1 Şekilde geri döner Tite Kubo sıkılır ve vazgeçer 1 yıl sonra bi bakmışız Bleach Shippuuden :D
Resim

Gēmu no yōna seikatsu o okuru..

(Oyun gibi hayat yaşıyorum..)
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Beyond Birthday yazdı:Bazı arkadaşlar Mangası devam ediyor Animede geri dönücek diyor Allah aşkına manganın 3 bölümü animenin 1 bölümüne eş değer eğer böyle hesaplarsak manga 2-3 aya kadar bitecek 15 bölüm için koskoca Tv Tokyo koskoca Bleachi tekrarmı başlatacak.

Ama son arc ya movie olarak yada Ova Special tarzı şeylerle devam eder diye kendi çapımda umutluyum bende :D ama Anime tekrar dönmez.

1 Şekilde geri döner Tite Kubo sıkılır ve vazgeçer 1 yıl sonra bi bakmışız Bleach Shippuuden :D
Manganın 2-3 aya bitmesi imkansız, en erken 1 yılı var gibi geliyor. Ama 2 yıl çıkarmaz gibi.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Celebhol
Favori Anime: -

Bleach'te bir arc 4 yıl sürebiliyor, son arc'ta da bütün olaylar bağlanacak o yüzden bayağı uzun sürer. Birkaç yılı var.
Kullanıcı avatarı
Beyond Birthday

UlquiorraSchiffer yazdı:
ahmet153 yazdı:bleachin bitmesinin büyük bi nedeni fiillerdi tam savaşın ortasında saçma salak fiileri koyarsan insanlar izlemez tabi ve su narutonun animesini siktiler çocuk oyuncağı oldu anime
Fillerin öyle birşeye neden olmadığını anlamak için birde gintama izle.Paşa paşa açıklıyorlar filler nedir ne işe yararlar.Animelerin sonlanmasına yol açmaz.Büyük ihtimal ilgi azalmıştır ki aizenin yenilgisinden sonra herkes bıktı mangadan.Ben bile artık bleachmi okuyom sıradan bi shounen mangamı okuyom bilmiyom.Sikimsonik karakterler var her mangada olan tipler.Bleachin tek güzel yanı çok özgün karakterleri olmasıydı ve sıçtı batırdı şimdi onu.

Sen arkadaşın yazısını dikkatli okursan ''tam savaşın ortasında saçma salak fiileri koyarsan insanlar izlemez tabi'' demiş onun demek istediğide aşırı ilgi kaybetti Bleach

Bencede tam olaylar başlıyacak bişeyler olacak derken tak filler bıktı usandı millet.

Benki Aizenin yapay Karakuraya geldiği bölümden itibaren günceli takip eden kişi bile bi ara bıraksammı bırakmasammı ikilemine düştüm.
Resim

Kullanıcı avatarı
Beyond Birthday

Deathwing yazdı:
Beyond Birthday yazdı:Bazı arkadaşlar Mangası devam ediyor Animede geri dönücek diyor Allah aşkına manganın 3 bölümü animenin 1 bölümüne eş değer eğer böyle hesaplarsak manga 2-3 aya kadar bitecek 15 bölüm için koskoca Tv Tokyo koskoca Bleachi tekrarmı başlatacak.

Manganın 2-3 aya bitmesi imkansız, en erken 1 yılı var gibi geliyor. Ama 2 yıl çıkarmaz gibi.

2-3 ayla abarttım biraz ama bleachin son arcı can çatlasa 15 bölüm sürer zaten Tite Kuboda Manganın 480 bölümün kapağına ''Bitiş Yaklaşıyor'' yazmıştı 2 yıl süremez hele 4 yıl mümkün değil Celebhol bence sen abarttın Bleachin 4 yıl süren arcı yok en uzun arc arrancar arc sonrası ayrı ayrı arc.

Mesela İnoueyi kurtarmaya gittikleri bölümler Huecho Mundo Arcdı Arrancar arctan daha sonra sonra Aizenin dünyaya geldiğinde Dünyadaki kaptanların dövüşü ayrı bir arcdı böyle devam ediyor Bleach Understand ?
Resim

Kullanıcı avatarı
Justice4aLL
Vaizard
Vaizard
Favori Manga: Bleach,Veritas,OnePiece
Favori Anime: Bleach

Bende en az 3-4 yıl sürer diyorum bugüne kadar gördüklerimiz bunu gösteriyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
Drag
Favori Anime: bleach

Beyond Birthday yazdı:
Deathwing yazdı:

2-3 ayla abarttım biraz ama bleachin son arcı can çatlasa 15 bölüm sürer zaten Tite Kuboda Manganın 480 bölümün kapağına ''Bitiş Yaklaşıyor'' yazmıştı 2 yıl süremez hele 4 yıl mümkün değil Celebhol bence sen abarttın Bleachin 4 yıl süren arcı yok en uzun arc arrancar arc sonrası ayrı ayrı arc.

Mesela İnoueyi kurtarmaya gittikleri bölümler Huecho Mundo Arcdı Arrancar arctan daha sonra sonra Aizenin dünyaya geldiğinde Dünyadaki kaptanların dövüşü ayrı bir arcdı böyle devam ediyor Bleach Understand ?

Yanlışın var. Aizen'in Soul Societyden kaçışıyla başlayıp mühürlenişine kadar olan tüm bölümler ARRANCAR SAGA.

Ama senin dediğin Hueco Mundo arc hueco mundo'ya girişlerinden fake karakura town savaşı başlayana kadar olan kısım.
Kullanıcı avatarı
Lambo
Favori Anime: Gintaman

Orası hiç belli olmaz. Gintama da ara vermişti 1 yıl sonra tekrar başladı. (Gerçi şimdi gene kaldırıldı, yazıkta oldu)
God Hates Us
Kullanıcı avatarı
Xadexia
Favori Manga: naruto, bleach, the breaker, the breaker NW, unbalance x unbalance Sun Ken Rock, HSD Kenichi, Fairy Tail, OP, FMA, Noblesse, Gamaran, Hellsing,, Veritas
Favori Anime: Naruto, Death Note, FMA, Elfen Lied, Bleach, Hellsing, Kenshin, Basilisk..

Aizen reis hüsranından sonra bırakmıştım zaten.. Bana giren çıkan bişey olmadı yani.. :evil:
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
Kilitli

“Bleach Anime” sayfasına dön