Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En Yetenekli 12 Marvel Comics Dövüş Sanatçısı

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Marvel Evreninin En İyi 12 Dövüş Sanatları Uzmanı:

Ana listeye geçmeden önce listemize girmeyi başaramamış onursal adaylardan bahsedelim. (sıralamasız şekilde)

Onursal Adaylar:

Stick:
Moon Knight
Fat Cobra
Karnak
Psylocke

12-Wolverine
Resim

11- Captain America
Resim

10- Daredevil
Resim

9- Elektra
Resim

8- Cat
Resim

7- Gamora
Resim

6- Mr. X
Resim

5- Black Panther
Resim

4- Gorgon
Resim

3- Master Izo
Resim

2- Iron Fist
Resim

1- Shang Chi
Resim

Listenin detaylı anlatımı için -> http://kahramanbaykus.com/marvel-evreni ... ri-uzmani/
Resim
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Anlamadığımdan sormak istiyorum izninizle. Bu Iron Fist niye dizide bu kadar ezik ? Ergen salak triplerini bir yana bırakırsak ben seçilmiş kişiyim demekten öte bir şey yapmıyor. Bir tek yumruğun cooldown'ı dolduğunda kullanıyor o kadar. Çizgi romanda gene bu şekilde mi en azından öncesi filan ?
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Ryuuma yazdı: 26 Tem 2018 17:16 Anlamadığımdan sormak istiyorum izninizle. Bu Iron Fist niye dizide bu kadar ezik ? Ergen salak triplerini bir yana bırakırsak ben seçilmiş kişiyim demekten öte bir şey yapmıyor. Bir tek yumruğun cooldown'ı dolduğunda kullanıyor o kadar. Çizgi romanda gene bu şekilde mi en azından öncesi filan ?
Ya sanırım Inhumans dizi girişimini saymazsak bu Iron Fist dizisi Marvel'dan çıkan en kötü dizi ve kimse sevmiyor. Karakteri de gram yansıtmıyor. Comics ile benzer köken hikayesine sahip olsa da karakteri böyle değil. Zaten o çocuk seçildiğinde ben zaten direkt bu dizi patlar demiştim patladı da :lol: :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Marvel'ın dizileri arasında zaten şu an sevdiğim Agents of Shield (ki bence çok iyi bir dizi), Daredevil (ama çizgi romanı bilmiyen biri olarak tabi) var.

Gifted var bide ama ne öle iyi diyebilirim nede kötü şu anda. Neyse çok offtopic yaptım pardon.
Kullanıcı avatarı
Teso canga
Favori Anime: Db

Panter diye biliyorum ama yanlış da biliyor olabilirim intenette en son dannynin panteri dövdüğü söyleniyordu(vibranyum zırh bile koruyamamış diyolla)
Kişisel adayım karnak.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

Teso canga yazdı: 27 Tem 2018 18:06 Panter diye biliyorum ama yanlış da biliyor olabilirim intenette en son dannynin panteri dövdüğü söyleniyordu(vibranyum zırh bile koruyamamış diyolla)
Kişisel adayım karnak.
IF dövmüyor, zaten Panter'de ölümüne dalmıyor. Berabere kalıyorlar gibi bir şey.
Resim
Kullanıcı avatarı
Teso canga
Favori Anime: Db

JiraiyaFlash yazdı: 28 Tem 2018 08:21
Teso canga yazdı: 27 Tem 2018 18:06 Panter diye biliyorum ama yanlış da biliyor olabilirim intenette en son dannynin panteri dövdüğü söyleniyordu(vibranyum zırh bile koruyamamış diyolla)
Kişisel adayım karnak.
IF dövmüyor, zaten Panter'de ölümüne dalmıyor. Berabere kalıyorlar gibi bir şey.
Hangi çizgi roman ve sayıda oluyor bu dövüş? google a yazıp bulamadım malesef.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

Teso canga yazdı: 30 Tem 2018 00:55 Hangi çizgi roman ve sayıda oluyor bu dövüş? google a yazıp bulamadım malesef.
Hangi seri olduğunu hatırlamıyorum, ama ünlü bir dövüş. IF kontrolünü yitirip Berserk moda bağlıyor öldüresiye saldırıyor. Panther ise sadece kontrol altına almak için dövüşüyordu. Ve sonu şöyle bitiyor;

Resim
Resim
Resim

“Tartışma Konuları ve Sunumlar” sayfasına dön