Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En Sevdiğiniz Çizgi Roman Karakterleri

Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Arkadaşlar hepimizin sevdiği farklı farklı karakter tipleri var. Belki birimizin sevdiği karakteri diğeri tanımıyordur bile. Ben de hem karakter haznemiz genişler diye, hem de sizlerin ne tür karakterleri sevdiğinizi merak ettiğim için bu başlığı açtım.

En fazla 10 adet karakter yazmak şartı ile evrendir, güç seviyesidir falan fark etmemek üzere sevdiğiniz karakterleri yazıyorsunuz.

Resimdir, neden sevdiğinizdir, aklınızda kalan epic bir sözüdür falan yazarsanız on numara konu olur. Yazmasanız da olur tabi.

Kendi listemi az biraz düşünüp, hazırlayıp yazacağım ben.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
galeme
Favori Anime: .

Sıralama yapmadan yazıyorum.

-Batman: Yıl olmuş 2014 ve sen hala Batman'in ne kadar mükemmel bir karakter olduğunu zaten bilmiyorsan kulağından tutar neyse öyle işte.
[hr]
-Superman: İyilik abidesi olduğu için seviyorum.
[hr]
-Kick Ass/Dave Lizewski: Sınıfındaki en zeki veya en seksi veya en çirkin veya en mal kişi olmadığı halde, herhangi bir radyasyona, zehirli böceğe/gaza/ışına maruz kalmadan veya lanetlenmiş bir gezegenden gelmeden, gerçek hayatta süper kahramanlar olsa nasıl olurdu diye düşünüp bizleri mükemmel maceralara sürükleyen genci nasıl olur da sevmem ha? Ebayden sipariş ettiği bir dalgıç kıyafetiyle süper kahramanlık yapan keşke kankim olsa dediğim biridir.
► Spoiler Göster
[hr]
-Hit Girl: [hr]
-Silver Surfer: Felsefi kişiliğini, aynı superman gibi her zaman iyilik yapmaya çalışmasını seviyorum. Ağıt serisinde de şapka çıkarttırmıştır.
[hr]
-Bane: "Oh, you think darkness is your ally? But you merely adopted the dark. I was born in it, molded by it. I didn’t see the light until I was already a man, by then to me it was only blinding. The shadows betray you because they belong to me."
“Oh yes, I was wondering what would break first, your spirit or your body?”
[hr]
-Hulk: Okurken/izlerken en şok eğlendiğim karakterlerden birisi.
[hr]
-Magneto: Demiri kontrol edebilme gücüne hayranım.
[hr]
-May Parker: Herkesin sahip olmayı isteyeceği bir hala.
► Spoiler Göster
[hr]
-Burası boşta kalsın, ileride doldururum.

Edit: Rorschach ile Dr.Manhattan'ı unutmuşum :/ Şimdi yazmaya üşeniyorum.
En son galeme tarafından 23 Nis 2014 22:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

-Flash:Kendisi Dc evreninde en sevdigim karakter.Cizgi Roman evreninin bana kalirsa en iyi ve saf karakteri.Emoati yetenegi.Arkadaslarina verdigi yegane deger bende kendisini ayri bir yere koyuyor

-Slade:Kendisi her daim sogukkanli olmus ve mantikli dusunebilen biri.Cokta akilli bir stratejist ama beni ceken tarafi gecmiste buyuk bi aci cektigi yuzunden okunuyor.Derinlik olarak Wade den en az 10 kat saglamdir.

-Logan:Herseye ragmen hayata sillesini vuruyor.Tum acilari sirtlayip goturuyor.Adamsin
Logan.

-Mr.Sinister:Kendisi manyakligin ve psikopatligin saklanmis hali.Bilimin en karanlik yuzunu gosteriyor.Felsefi kisiligi, elitist tavirlari ve dusunceleri insanin ister istemez ilgisini cekiyor.

-Cable:Cok yonlu kisilik,Ayrica yasadigi olaylar cok ilgi cekici
-Thanos:Gercek kotu,Serilerde bi bitmedi hiamina dedigimiz tiplerden.
-Blacagar Boltagon:Kardesini arayisi, sevgilisini arayisi, bir devletin tum yukunu sirtlayisi felan.Mukemmel adam.
Resim
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Sometimes it's only madness that makes us what we are. -Batman
► Spoiler Göster
[/align]
Dreams save us. Dreams lift us up and transform us. -Superman
► Spoiler Göster
[/align]
Am I afraid? Yes. But the fear doesn't matter now. -Hal Jordan
► Spoiler Göster
[/align]
There always has to be destruction... Before rebirth. -Cyclops
► Spoiler Göster
[/align]
Our roles are nothing more than how the time choose to cast us. -Magneto
► Spoiler Göster
[/align]
Are we warriors -- or murderers? There be no glory in the death of a defenselss foe. -Thor
► Spoiler Göster
[/align]
I'm the best at what i do. And what i do isn't very nice. -Wolverine
► Spoiler Göster
[/align]
You are not supposed to understand faith. You just have it. -Aquaman
► Spoiler Göster
Illusions die hard, don't they? -Deathstroke[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
I will right every wrong, stop every evil. I will be everywhere.-Kyle Rayner
► Spoiler Göster
[/align]
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Batman
► Spoiler Göster
Batman her anlamda comics aleminin en başarılı oluşturulmuş, taşınmış, okutulmuş ve pazarlanmış karakteridir.(ardından da Superman ile SPiderman gelir sanırım)

Bir adam bu kadar düzgün, iyilik ve saflık dolu idealler ile dolup taşacak fakat bir yandan da psikopatlık derecesinde yalnızlık, karanlık içerisinde bir hayat ve sert yöntemlerin adamı olacak tüm bunlar yetmiyormuş gibi de bir dahi olacak vs vs adam über yani. Hiç bir süper gücü olmadan evrenin en güçlü kahramanlarına liderlik eden yaratık B)

Batman: Year One /1987 Serisinden:
► Spoiler Göster
Superman:
İdeal Super-Kahraman limitsiz güçlerle donanmış bir izci çocuk
► Spoiler Göster
Nightwing:
karakter-tanitimlari-f138/dick-grayson- ... 10797.html

Flash (Barry veya Wally)
Barındırdığı gezegen yok edecek güç potansiyeline rağmen son derece naif, zeki, becerikli ve de tam ahbap olunası bir insan profili çizer.
► Spoiler Göster
Martian Manhunter:
Batman'i DC'den Martian'ı da JLA'den çıkınca hiç bir halta benzemiyor denebilir B)
Tam bir büyükelçi ve de erdemli bir canlı. Örnek Kahraman:
► Spoiler Göster
Ya o kadar çok ki
Alfred, Tim Drake, Hal Jordan, Huntress, Dr.Fate vs vs

marvel'da bu kadar güçlü hisler beklediğim kişiler yok ama Black Panther, Blade, Thor ve S. Surfer'ın yeri daima ayrıdır

Siz en iyisi çok önceden yaptığım listelerime bakın
DC için
http://www.comicvine.com/profile/utkanf ... oes/43023/
Marvel için
http://www.comicvine.com/profile/utkanf ... oes/43024/
Resim
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Shazam: Neden sevdiğimi bilmiyorum ama seviyorum.
Batman: Bir neden yazmaya gerek duymuyorum.
Hulk: Çok kawai.
Logan: Tavırları falan hoşuma gidiyor. Öldürmekten çekinmiyor ve çok rahat.
Deadpool: Wade'inde tavırları, komikliği falan hoşuma gidiyor.
Spiderman: Aynı şekilde tavırlarını seviyorum.
Dr.Strange: WWHulkta gördüğümden beri adama hayranım.
Black Bolt: Adam daşak olarak doğmuş. Karizmanın inhuman olmuş hali.
KayahanD
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Gintama, Fairy Tail, Shinsekai Yori

Spider-man : Eğlenceli addedmeyen yoktur sanırım :)

Batman : Listeler Batmansiz olmaz.

Rorschach: Bir de şu cümlelerini ve aforizmalarını kısa kesse :)

Flash (Wally West): Sanırım hep eğlenceli ve ergen tipleri seçiyorum. Çok mu klişeyim acaba :D

Neyse şimdilik bu kadar :) Zaten çok da fazla çizgi roman takip etmem :)
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

One Above All
Spectre
Monitor-Mind The Over-Void
Presence
Galactus
Resim
Concord
Favori Anime: ..

Batman
Nolan ile tanışıp, çizgi romanlarını okuyunca işte bu dediğim bir süper kahraman. Üste övmüşler bol bol.
Green lantern
Hakkının yendiğini düşünüyorum. Gücünü ve evrenini en ilginç bulduğum kahraman.
Spiderman
Benim için yeri ayrıdır. Çizgi filmleriyle büyüdüm ve çok sonradan çizgi romanlarını azda olsa okudum. Özellikle lise ortaokul gibi tanışırsanız empati duyabileceğiniz bir karakter oluyor kendileri. Liseli bir deha,özel güçlere sahip. Safça,ergence bir iyi niyete sahip ve her düşmanıyla yeni bir şey öğreniyor. Ve komik olması, her dövüşünde makara geçmesi de büyük bir artı.
Flash
Dizisini izlemeyin
Wolverine
Filmlerden dolayı sempati duyuyorum galiba. Hele logan sayesinde.
Legion
Sırf dizisi sayesinde yine ilgi duyduğum bir karakter.
Resim
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Shazam!

Nedenini bilmiyorum ama seviyorum.

Onun dışında Barry'i de severim.

“Tartışma Konuları ve Sunumlar” sayfasına dön