Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Batman v Superman: Dawn of Justice - Comic-Con Trailer

Kullanıcı avatarı
yalicapkini
Favori Manga: One Piece-Vagabond-Slam Dunk-Kingdom-Veritas-Fullmetal Alchemist-Tower of God
Favori Anime: Slam Dunk-Bleach-Gintama-Shingeki no Kyojin

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=0WWzgGyAH6Y[/BBvideo]

Ben Affleck olmuş sanki , Gal Gadot da olacak gibi :lol:
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
“George Bush’un karısının çirkin bir bok parçası olması hiç hoşuma gitmiyor.Ve bu, milyonlarca insanın zarar gördüğü savaşlara sebep oluyor.Son ‘iyi’ başkan Kennedy’ydi ve onun da mükemmel bir karısı vardı. Bunun basit bir tesadüf olduğuna inanmıyorsunuz değil mi?”
イタチサスケ
Favori Anime: arka sokaklar,diriliş ertuğrul

Trailer tatmin edici olmuş,ben daha çok sunulacak diğer kahramanları merak ediyorum.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bir filme mi sigdiracaklar herseyi?
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Film iyi güzelde superman vs batman olayı çok saçma be kardeşim.Tamam superman iyi kalpli batman'a zarar vermek istemiyor falan filan da.Zorlama yani.Hele o ağzı açık tasarlanmış özel kıyafet tam komedi.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Flagmani bir kac yuz kere daha izledim de, cok guzel lan. Hosuma gitmeyen tek sahne Wonder Woman'in giris sahnesiydi, onun da sebebi filmde bulunma sebebinin gosterilmemesiydi.

Hahaha Joke's on you Batman. Cok iyiydi. :lol:

You let your parents die. :D

“Video,Oyun, Reklam, Fragman, Mix&Amv Galerisi” sayfasına dön