Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kubo taşlama

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
sansamp
Favori Manga: Naruto, Bleach, Beelzebub, Sun-ken Rock
Favori Anime: Naruto, Bleach, One Piece, Stein's Gate, Monster, Gintama, Another, Beelzebub, Tsuritama, Katanagatari, Bakemonogatari, Hellsing

Lanet olsun kubo bari sen naruto okuma! diyerek ilk taşlamada bulunayım bu başlıkta. Tebrikler çok güzel bir fikir. Taşlayacak arkadaşlara başarılar diliyorum.
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

the bomb has been planted.

en kısa zamanda burdan banlanan kullanıcılar başlığını doldurmak istiyorum hiç kasmayın kendinizi arkadaşlar :evil: :evil:
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

► Spoiler Göster
Kubo sahiden "yapma bunu :unsure: "
Monk yazdı:the bomb has been planted.

en kısa zamanda burdan banlanan kullanıcılar başlığını doldurmak istiyorum hiç kasmayın kendinizi arkadaşlar :evil: :evil:
Hiperagresif Mod On.
:lol:

Konu Dışı
Spoiler içeren bilgileri spoiler kutusuna almalıyız, değil mi?
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
reshado
Favori Manga: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko,veritas ve the breaker.
Favori Anime: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko

Bu kubo bir harika dostum...
Resim
Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

Eşşek olsa daha iyi bir manga kurgulaması yapardı, 17 yaşında bir çocuğun o kadar tecrübeli, yaşlı ve kuvvetli kişileri 1-3 yılda geçmesi gibi bir durum rezaletten öte bir şey. Sonunda ne olacak diye okuyorum ben şu anda.

Edit: Açıklama yapıyorum siliniyor ondan buraya editliyorum, ben trollemeye çalışmadım, içimden geleni küfürsüz bir şekilde yazdım. Ayrıca, 17 yaşında bir çocuğun diğerlerinden daha özel olmasından dolayı herkesi yenmesi çok parlak bir kurgu değil. SS Arc ına kadar gayet güzeldi ama işler Arrancarlar girdikten sonra (hele Grimmjow vs İchigo dan sonra) çok değişti ve bozuldu.
En son Frostguard tarafından 08 Eki 2012 18:50 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]
Kullanıcı avatarı
quincydeniz
Favori Manga: Naruto shippuden
Favori Anime: Naruto shippuden

İnsan Hitsugaya'nın boyunu uzun yapar :(
► Spoiler Göster
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Ah be kubo.Bir kere de aylar önce anlayamayacağımız bir şeyler kurgula.Kaç ay oldu bilmiyorum.Uzun süre önce dedim bu cc'nin bankai çalınır ichigo'da en güçlü zanpaktou'yu yenerek kendini en büyük shinigami ilan eder diye.Bir kere de bizim anlayamayacağımız bir şeyler yap.Bizimle aynı şeyleri düşünüyorsun.Şaşırt bizi!
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Kuboya aşırı haksızlık yapıldığı görüşündeyim ben. Tamam seride saçmalıklar var ama sonuçta bu kadar büyük bir serinin yaratıcısıysanız bir planınız vardır. En baştan kendi kuralları olan bir evren,yeni karakterler ve teknikler-güçler yaratmak kolay iş değil. Ama nedense bunlar görülmüyor sadece Kubonun Ichigoyu çok güçlü yaratması yüzünden Bleach aşağılanıyor. Ichigonun neden böyle potansiyeli olduğunu da anlatacaktır Kubo.

Not: Kubo fanı falan değilim, aksine Kuboyu çok eleştirdiğim de olmuştur.
En son madaraninsolsharingani tarafından 08 Eki 2012 19:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
reshado
Favori Manga: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko,veritas ve the breaker.
Favori Anime: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko

@madaraninsolsharingani
Senin ben varya.. haha şaka la şaka :D :D
ne küfür edecez kardeşim kubo babamızın oğlumu senden önemlimi lan !!!!!
Resim
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Ryuujin Jakka yazdı:
Frostguard yazdı:Eşşek olsa daha iyi bir manga kurgulaması yapardı, 17 yaşında bir çocuğun o kadar tecrübeli, yaşlı ve kuvvetli kişileri 1-3 yılda geçmesi gibi bir durum rezaletten öte bir şey. Sonunda ne olacak diye okuyorum ben şu anda.
Bu arkadaş bariz trolluk yapmış.Trolluk ban sebebiydi demi ?!?
arkadaş eşeğin apış arasına balyoz sokmuş resmen çomak türtmeyi geçip onu özel olarak kara listeme aldım halledeceğim.
ekmek 1

devam arkadaşlar.
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim

“Bleach Manga” sayfasına dön